Какво ми се случва??? - МОЛЯ ЗА МНЕНИЕ И СЪВЕТ!!!

  • 2 231
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Да нямаш проблеми с бъбреците  newsm78
Или си бременна или са бъбреците...
Пиши след прегледа какво е станало.

# 16
  • Мнения: 1 919
Да нямаш проблеми с бъбреците  newsm78
Или си бременна или са бъбреците...
Пиши след прегледа какво е станало.

# 17
бъбречна кризичка направих, 4-милиметрови камъчета (ходих на ехограф), сега ще ги изкарвам, ще ходя на системи тези дни...  Cry ама след инжекцийката с коктейл от обезболяващи, днес по-приличам на човек. Гадничко...

въпреки, че е много рано, аз се изкуших и на прегледа с ехографа, все пак питах дали се вижда и нещо друго Embarassed - после съжалих, разбира се, т.к. лекарката, която ме преглеждаше на ехографа не беше гинеколог и май само ме притесни: каза, че на десния яйчник съм имала съъъвссеем малка двусантиметрова кистичка??? ама аз преди две седмици като ходих на гинеколог, който ме прегледа с вагинален ехограф (който за гледане на такива неща е далеч по-прецизен), ми каза че имам доминантно фоликулче от дясно и да дебна ову-то от 27.04 до 01.05 - нито думичка за нещо като киста, напротив, каза че всичко е наред, с единственото уточнение, матката ми е малко позиционирана на дясно и да полежа след секс на дясната си страна (особено щом и фоликулчето е там) за по-голямо улеснение...

 Дано да не е: или проблеми с бъбреците или бременност, а да е : проблеми с бъбреците И бременност. Днес се замислих - дали да си направя кръвен тест, за да знам със сигурност, сега, като ходя по доктори, ако случайно е станало би трябвало да им кажа, и да го имат предвид, като ми предписват лекарства.... Ову-то беше на 28 април, дали е рано даже и за кръвен тест???

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Мисля,че не е рано за кръвен тест,щом овуто е било на 28 април,но ако искаш изчакай още един-два дни.Ще стискам палци да оправиш проблема с бъбреците и да се похвалиш с положителен кръвен тест  bouquet

# 19
  • Мнения: 712
Дано да си права в надеждите си, мила lawyer. А иначе е възможно това фоликулче, което е видял лекарят миналия път, да не се е спукало и да е останало на повърхността като киста, която лекарката сега е видяла. Разбира се, дано не съм права, но ти го казвам, за да имаш предвид и тази вероятност.
А иначе... мисля че кръвния може и да покаже нещо - чувала съм от момичетата, че 10 дни след Ову може и да покаже. Ти за всеки случай предупреждавай лекарите, че може да си бременна - да ти е мирна главата.
Стискам палци!

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Кръвен тест най-рано 10 дни след овулация, т.е. ако тя е била на 28.04 може да направиш вече.
Аулин мисля че не се препоръчва при бременност.  Rolling Eyes
Това в яйчника ти или е неспукан фоликул т.е. да не е имало овулация, а да се е задържал фоликула /обикновено се пукат с идването на цикъла/ или е жълтото тяло - понякога лекарите го бъркат с киста.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Значи за бъбреците познах... Rolling Eyes
Пожелавам ти тогава
да е : проблеми с бъбреците И бременност.

 thumbsup

# 22
Много ви благодаря, страхотни сте, момичета!
Прекрасно е, че мога да си споделям с вас и ми обръщате внимание!   love001

Общи условия

Активация на акаунт