Дева Slim effect

  • 56 695
  • 608
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Мдаа един номер по надолу слязох с тая Дева,ама се омотвам с фолио. Laughing

# 16
  • Мнения: 855
Още утре ще си го купя , че лятото идва, а дупето ми...  Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Мдаа един номер по надолу слязох с тая Дева,ама се омотвам с фолио. Laughing
Как го правиш това с фолиото? newsm78 И колко време стоиш с фолиото? Peace

# 18
  • Мнения: 1 313
Бързо ли попива в кожата?

# 19
  • Мнения: 1 313
а цената каква е?

# 20
  • Мнения: X
Попива бързо, мирише приятно, след няколко минути започваш да чувстваш охлаждане. Струва около 6 -7 лв    Peace

# 21
  • Мнения: 9 093
Аз го купих от Метро за 4 и нещо Tired

Искам да ви питам, вие по 2 пъти ли мажете, както се препоръчва или по 1 на ден?

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
чакам Карчева да каже за фолиото!!

# 23
  • София
  • Мнения: 175
Аз съм страшно доволна и от двата крема. Съчетах ги с лека диета и честно казано, ефектът беше много добър. Мажа се сутрин и вечер, хем ухае приятно, хем дупето и бедрата се стягат.  Flutter

# 24
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ayyyyy......направо ме смаяхте........ще си го купя разбира се , ще пиша и ще следя темата с мнооооого голям интерес . Благодаря Ви , че споделихте   bouquet

# 25
  • Мнения: 5 647
И аз ще взема да си го купя. И хубавото е, че не се налага да си правиш масаж, защото мен честно казано ме мързи да се занимавам.

# 26
  • Мнения: 1 540
Кога се мажете? Преди или след тренировка?

# 27
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз лично си слагам антицелулитния (не Дева конкретно) преди тренировка. В моя случай тя е скачане на въже в къщи за 30 минути. Нямам време за други неща.

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 12:37 от Грушенка

# 28
  • Мнения: 9 093
Аз го слагам след душ, независимо от тренировката - защото не всеки ден имам възможност, макар че правя вкъщи Пилатес.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Момичета,
от розовия на Дева ми се обели кожата на корема Embarassed
Точно както след слънчево изгаряне...ужас направо  Sick, сега се чудя с какво да се мажа, че да се оправя....
На някоя от вас случвало ли се е?

Bubuto, мислех,че само на мен се е случило. Ползвах го много стриктно сутрин и вечер и накрая на 2-та опаковка кожата ми започна буквално да се бели... Sick Ужас просто...Стана като на стара баба, сгърчена и лющеща се. Изпаднах в паника,мислех че и стрии ми се образуват Sad Сега е малко по-добре. Спрях го и се мажа само с обикновено мляко за тяло! Peace


И аз да се оплача-от този розовия Дева-кожата ми  стана на съвсем ситни червени точици като убодено от игла,а на места, непосредствено след намазването ми се появява обрив като ужилено от коприва-в началото подутините са бели ,парят и сърбят ,а после се зачервяват и стават нараво рани  smile3518Спирам го и продължавам с гела Дева,пък да видим
копирам тези от другата тема. Аз също съм доволна от стягащия ефект, но .......... сега съм с ужасна алергична реакция - дори от вчера съм на инжекции. ВНИМАВАЙТЕ  Stop - моята алегрия се прояви едва след като измазах половин опаковка  Sad

Общи условия

Активация на акаунт