Дева Slim effect

  • 56 824
  • 608
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 906
При мен до скоро имаше видим ефект от използването на двата крема на "Дева"! През почивните дни обаче, когато се вгледах по внимателно  #Cussing out с ужас установих, че целулита ми се е върнал  smile3515!!! Няколко дни преди да констатирам появата му си бях правила масажа с мед и доста се пошляпах. После три дни ме боляха краката. Никога не ме беше боляло толкова дълго и силно. Дали масажа е провокирал повторната му поява? Нали ефекта трябваше да е друг?
Незнам какво да мисля, но продължавам с мазането пък ще видим!

# 526
  • Мнения: 1 290
Снощи забелязах нещо много странно - по корема ми бяха излезли едни ситни пъпчици, като обрив, но по-странното беше, че се появиха само там, където се е опирала катарамата на колана ми. Явно става някаква реакция между крема, потта и метала на колана, защото досега не ми се беше случвало - имам този колан от месеци и си го нося често, така че не е само от него. Сутринта вече ги нямаше, де.На някоя от вас случвало ли й се е такова нещо?
Колкото до капилярите, не съм специалист, но доколкото знам, екстрактът от гинко билоба разширява малките кръвоносни съдове, та си мисля, че може да е от него. А гуараната е аналог на кафето май, т.е. пак е за кофеина. (но за това последното не съм на 100% сигурна - изхождам от това, че я използват като по-евтина суровина за енергийните напитки - поне в тях има същия ефект като кафето). За съжаление не помня точно къде съм прочела тези неща, за да мога да ви дам линк и да си ги прочетете сами, вместо моята интерпретация по памет, но все пак се надявам, че внесох малко светлина по въпроса

Аз имам на бедрата едни червени точки от Дева-та ,освен няколкото новоизлезли спукани капиляра  #Cussing out

# 527
  • Мнения: 13 935
Странното е, че при мен се получи само там, където се е допирала катарамата на колана ми. След нещата, написани тук, първата ми работа беше да огледам дали е само там. Дори от вътрешната страна на бедрата, където кожата е доста по-нежна, нямах никакъв проблем, затова реших, че не е само от крема

# 528
  • Мнения: 30
мен пък подобни пъпчици ми се появяват веднага след като се намажа....ама не им обръщам внимание и сутрин като стана вече ги няма...4есно казано си мислех 4е е нормално....

# 529
  • Мнения: 13 935
Като се намазах вчера сутринта, нищо ми нямаше. Забелязах пъпчици или нещо подобно чак вечерта, като се прибрах. Днес сутринта нямаше нищо, даже пак се намазах и до момента пак няма нищо, но днес съм с пола. Просто занапред ще гледам да не се мажа, когато слагам колан с метална тока, опираща в кожата.

# 530
"Отслабващо действие – екстрактът от бръшлян ускорява метаболизма на глюкозата като по този начин въздейства върху проблемните зони. Стягащо действие – благодарение на екстракта от див кестен, който има съдоразширяващо, реминерализиращо и хидратиращо действие. Анти-целулитно действие – комбинацията от кофеин, екстракт от кола и гинко билоба подобряват локалния метаболизъм и редуцират съдържанието на мастните депа" Намерих и това което може да обясни причините за прозиращите капиляри,но ако ви притесняват можете да ползвате продукти с хепарин.

# 531
Тази серия на Deva е чудесна! Ползвам ексфолианта за тяло при къпането си два пъти дневно, после като изляза си слагам Deva Slim. Заедно и с подходяща диета, за 2-3 седмици успях да сваля 10см от талията и около 4-5кг от теглото. Нямам никакви странични ефекти - нито пъпчици, нито белене - нищо! Simple Smile Ще продължавам и за напред да го ползвам.

# 532
  • Мнения: 689
Тази серия на Deva е чудесна! Ползвам ексфолианта за тяло при къпането си два пъти дневно, после като изляза си слагам Deva Slim. Заедно и с подходяща диета, за 2-3 седмици успях да сваля 10см от талията и около 4-5кг от теглото. Нямам никакви странични ефекти - нито пъпчици, нито белене - нищо! Simple Smile Ще продължавам и за напред да го ползвам.
Тези резултати ще се дължат по-скоро на диетата, отколкото на кремчето, но както и да си ги постигнала - поздравления ! bouquet

# 533
  • Мнения: 14 518
Аз си купих кутията с двете туби-душ гела и гела за мазане и DVD с гимнастиката. Гела много мирише на спирт newsm78. Ползвам ги едва 2 дни и нямам резултати. Някой маже ли се точно с тези, разбрах че има разлика в съставките на геловете в различните цветове кутии. Hug

аз ги ползвам точно тези. всъщност почти свърших гела, а душ гела свърши още преди седмица. мисля, че има резултат но и аз се ограничавам в храната /не ям сладко и тестено/ и правя разни упражнения, но доста нередовно Embarassed

# 534
При мен до скоро имаше видим ефект от използването на двата крема на "Дева"! През почивните дни обаче, когато се вгледах по внимателно  #Cussing out с ужас установих, че целулита ми се е върнал  smile3515!!! Няколко дни преди да констатирам появата му си бях правила масажа с мед и доста се пошляпах. После три дни ме боляха краката. Никога не ме беше боляло толкова дълго и силно. Дали масажа е провокирал повторната му поява? Нали ефекта трябваше да е друг?
Незнам какво да мисля, но продължавам с мазането пък ще видим!
Здравейте, мами! аз да се намеся във вашия форум. Искам само да кажа, че на това, което ти се е получило от меда, му се вика лечебна криза - т.е. става най-зле преди да се подобри състоянието. И аз преди имах доста целулит, но баба ми изряза една статия от вестник и там го имаше въпросния антицелулитен масаж с мед. През ден се мазах, плясках, получаваше се нещо като вакуум ефект. Първите дни беше ужасно зле - целите ми бедра бяха обсипани със спукани капиляри, болеше ме, едвам седях, че е целулита беше двойно!!! Но след около 15-20 процедури бедрата и дупето ми бяха почти идеално гладки, е, с известни ограничения във храненето. Повече плодове, зеленчуци и никаква сол, хляб, сладко.
Масажът има ефект като скъпите антицелулитни програми по салоните - само дето е на цената на един буркан мед и доста болки в краката и дланите. НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ!!!!!

# 535
  • Мнения: 393
Сега идва ред и аз да дам отчет Mr. Green Ползвам го от една седмица и забелязвам леко спадане на тлъстинките в коремната област, за бедра и задни части още не съм забелязала ефект. Но ще взема да се измеря и така да сравнявам Wink Иначе нямам никакви странични ефекти като спукани капиляри или неприятни усещания, като цяло съм доволна за сега Peace

# 536
  • Мнения: 157
Kakav e tozi masaj s med?

# 537
  • Мнения: 780
А по клолко пъти на ден се мажете ? Аз се мажех сутрин и вечер , но имам проблем с кофеина / и преди съм си го имала Simple Smile  - от години не пия нито кола , нито кафе ......- пия само кафе без кофеин / , но преди няколко дни ми беше много странно вечер - безсъние ... След консултация с позната - хомеопат каза че може да е и от крема и е добре да го спра или да се мажа само сутрин . Някой има ли такива проблеми ?

# 538
  • Мнения: 393
Маги нямам такива проблеми, не съм забелязала да ми влияе точно на съня.Аз се мажа 2 пъти дневно,а ако е лудница сутрин в къщи както днес по веднъж вечер Wink

# 539
  • Мнения: 3 537
След 3 опаковки дето измазах от розовата Дева и съм страшно доволно, обаче като прочетох тук за капилярите и като се загледах по задълбочено в бедрата ми няма да ви казвам колко спукани капиляри #Cussing out ,няма от какво друго да е, преди да започна да се мажа нямах толкова много.Вече няма да си купувам дева за съжаление Sad , минах на Леокрема.

Общи условия

Активация на акаунт