Дева Slim effect

  • 56 751
  • 608
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 290
След две седмици ежедневно мазане. Първо се появи ужасен сърбеж, после кожата ми започна да се бели и накрая се обринах.
Макар спуканите капиляри съм инат и продължавах,днес пак си взех две опаковки,обаче цял ден ме сърби навсякъде,където се мажа.Пъпките станаха по-големи и дразнещи и почнах да се беля.Вече наистина спирам,много брутално почна да става Shocked

# 541
  • Мнения: 235
Измазах 2 опаковки от розовата Дева...нямам наблюдения дали има намаляване на обиколките и целулита...преди нея ходих на Дермосоник и се мазах с това http://apteki-optima.com/index.php?cid=86&productID=9752. Определено има промяна, но не знам от кое е newsm78. След като изчетох повечето коментари тук вчера се позагледах и видях, че са ми се появили и на мен капиляри Close. Появи се и ужасен сърбеж, и мисля да спра да го използвам. Май ще се насоча към Леокрема и Венус.

# 542
  • Мнения: 13 302
Аз пък да се похваля, че целулитът ми е понамалял, хем се е случвало някой път да пропусна да се намажа, ако много бързам  Grinning Иначе за обиколки засега не мога да кажа дали ми действа, понеже още съм на първата опаковка, но тази сутрин ми направи впечатление, че целулитът не е толкова видим, както преди, макар че има още много да се желае. Засега нямам проблеми с капилярите, хем имам разширени вени или обрив (като изключим, че миналата седмица веднъж ми излязоха пъпчици там, където катарамата на колана ми се е допирала до кожата, но отминаха за няколко часа и не се появиха повече). Засега продължавам цапането, пък дано скоро се похваля и с намалени обиколки  Praynig

# 543
  • Мнения: X
Аз временно се прехвърлих на Евелин и имам невероятен сърбеж - при Девата нямаше такова чудо Shocked

# 544
  • Мнения: 75
хей, вие сте направо уникални Simple Smile произвоидителите на дева не биха и мечтали за по-добра реклама. а аз се мазоту с нивеа, леокрема и куп скъпи неща и ефект няма. ще взема да се "метна" на девата Simple Smile

# 545
  • Мнения: 1 906
Снощи видях, че на места имам червени пъпчици  #Crazy. На рядко са и са неравномерно разположени.  Може да е и от това, че се епилирах и веднага се намазах с крема  newsm78. До сега не бях забелязвала такава реакция. Сега започвам втора (две втори- една зелена и една розова). Дано всичко да е наред  ooooh!, че не искам да спирам мазането.

# 546
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
аз пък да ви кажа-всички продукти среден клас са боклуци-леокреми, нивеи и пр.
бях супер доволна от Дева, краката ми се изгладиха НЕВЕРОЯТНО, но и аз имам увеличени капиляри.... не знам дали е от крема или от сезона (лятото се увеличават по принцип), но е факт! Close

# 547
  • Мнения: 1 906
Аз не съм спирала с мазането и червените пъпчици започнаха да изчезват. Може и да не са били в следствие от крема.
На този етап съм доволна!!!

# 548
  • Мнения: 1 290
Аз вече трети ден не се мажа,обаче обривът не изчезва и ме сърби ужасно,а кожата ми стана груба и суха навсякъде,още малко ще се обели  Cry

# 549
  • Мнения: 689
Аз вече трети ден не се мажа,обаче обривът не изчезва и ме сърби ужасно,а кожата ми стана груба и суха навсякъде,още малко ще се обели  Cry
След като се обели и се излющиш нацяло ще се оправиш. До тогава мажи с бебешко олио или нещо подобно мазно. Само дано не се обринеш.
Аз вече минах по този път и повече Дева - категорично не Naughty

# 550
  • Мнения: 1 290
Аз вече трети ден не се мажа,обаче обривът не изчезва и ме сърби ужасно,а кожата ми стана груба и суха навсякъде,още малко ще се обели  Cry
След като се обели и се излющиш нацяло ще се оправиш. До тогава мажи с бебешко олио или нещо подобно мазно. Само дано не се обринеш.
Аз вече минах по този път и повече Дева - категорично не Naughty
smile3513 да не чуя повече за Бг козметика

# 551
  • Мнения: 7 263
След две седмици ежедневно мазане. Първо се появи ужасен сърбеж, после кожата ми започна да се бели и накрая се обринах.
Макар спуканите капиляри съм инат и продължавах,днес пак си взех две опаковки,обаче цял ден ме сърби навсякъде,където се мажа.Пъпките станаха по-големи и дразнещи и почнах да се беля.Вече наистина спирам,много брутално почна да става Shocked

Само да ти кажа че аз точно от Леокремата се обринах яко!

# 552
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
добре, че я има тая тема. в началото, когато всички бяха в екстаз от крема и аз се навих и си го взех. мазах се 5-6 пъти и също ми се появих капилярчета спукани, добре че се оглеждах и се спрях навреме - само 3-4 са. повече няма да продължавам с този крем.

# 553
  • Мнения: 1 339
Малко офф да направя, но искам да ви питам колко струва Леокрема за която говорите. И има ли някакви разновидности на лосиона ?

# 554
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
sisin4e, аз съм ползвала един с масажен диск към него, беше 25 лв. абсолютен боклук, никаква промяна нямаше. само си губех времето  тоя диск да го изстудявам и топля, за да си правя масаж. трънки. сега ми подариха гуд бай целулит на Нивея, за който като изчетох тук темите, направо се отчаях... не ми се дават в момента 40-50 лв. за Галеник или нещо свястно, така че съм се примирила.

Общи условия

Активация на акаунт