Дева Slim effect

  • 56 746
  • 608
  •   1
Отговори
# 570
  • Berlin
  • Мнения: 11 305
на мен ми се появиха спукани капилярчета още след 4-5то мазане  Sad и спрях. сега си мажа само корема, дано и там не се появят !

# 571
  • София
  • Мнения: 965
Запис Hug

# 572
  • София
  • Мнения: 2 132
 Аз се мазах почти 3 седмици, но от три дни имам обрив на местата , където се мажа. Ужасно сърби и незнам какво да го правя. Пия алергозан, но не помага. Моля тези , които вече са минали през това да кажат как са се избавили от обрива  Praynig

# 573
  • Мнения: 249
мазах се с Фенистил гел,около7-9лв струва,той е за обриви,слънчеви изгаряния. Много съм доволна от него,по принцип се изривам от различни храни и ми го предписа дерматолог,та излезлите от крема пъпки пак с него намазах и след два дена ги нямаше.

# 574
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз вчера започнах 2ра опаковка на зелената Дева. За резултат не мога да говоря, кожата ми е по-мека, но целулита ми пак си е там. Взех си и душ гела на Нивеа, който има диск, за да има по-голям ефект. И на мен ми се видя, че цвета е по-различен от предната опаковка. А някой знае ли до колко опаковки може да се ползват, трябва ли да има някаква почивка от няколко месеца и пак наново??

# 575
  • Варна
  • Мнения: 563
Аз се мазах почти 3 седмици, но от три дни имам обрив на местата , където се мажа. Ужасно сърби и незнам какво да го правя. Пия алергозан, но не помага. Моля тези , които вече са минали през това да кажат как са се избавили от обрива  Praynig

аз също получих сърбеж,обрив не съм забелязала,но спрях да се мажа с Дева-та и след няколко дни мина сърбежа, кожата обаче е много суха и после продължи да се бели

# 576
  • София
  • Мнения: 2 381
Ей, на мен една съфорумка ми каза, че била доволна от Дева слим и аз си викам: "Я, да прочета какъв ефект има и при другите." Много оплаквания от сърбежи, обриви и спукани капиляри. Май, няма да си взема.
Пишете за розовия Дева слим, който вече го продавали в червена опаковка. А зеленият какъв е?  Embarassed

# 577
  • Мнения: 34
Абсолютно никакъв ефект, но продължавам да се мажа

# 578
  • София
  • Мнения: 965
Аз временно се прехвърлих на Евелин и имам невероятен сърбеж - при Девата нямаше такова чудо Shocked

Аз пък от Евелин съммного доволна...а мажа здраво newsm78

# 579
  • Мнения: X
Аз пък от Евелин съммного доволна...а мажа здраво newsm78
Аз пък спрях, защото не се траеше Rolling Eyes
Минах на масажи с мед - огромна разлика само след 5 процедури!

# 580
  • Мнения: 1 339
Аз си взех пак розовата дева. Ще мажа само корема, че по краката ми излизат капилярчета.

# 581
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
аз също започвам пак корем и паласки. не вярвам по корема да ми се напукат капилярите. Crossing Arms
тая Нивея е абсолютен боклук, просто го изхвърлих.

# 582
  • Мнения: 142
Аз съм доволна от зеления на Дева. Определено заглажда. Розовия - не съм го мазала достатъчно редовно, за да кажа. Но зеления си го обичам.

# 583
  • Мнения: 249
а от зеления маха ли ви се целулита?

# 584
  • Мнения: 639
момичета стопихте ли се Joy
аз доста отдавна не съм се мазала ама нещо напоследак за нищо не се сещам,голям мързел ме гони Blush

Общи условия

Активация на акаунт