Амниоцентеза в Шейново

  • 2 424
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 555
yovanka - Благодаря много!  Hug И аз още от сега ще се опитам да се свържа с него за всеки случай, защото ме е страх да не ми изхвърлят пробите след първия тест или нещо подобно.

Дано всичко е наред! Добре, че има такива добри хора като него и най-важното интернет и форумите, където човек може да получи полезна информация!  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 561
Ха, сега де, на мен ми предстои амнио в Шейново, но вие започнахте да ме разколебавате!!! Какви други изследвания правят в МД освен трите тризомии??? Аз съм на 35 и следователно ми се полага безплатно, нали? А доколкото разбирам в Шейново ще си плащам, така ли?

# 17
  • София
  • Мнения: 14 687
Ха, сега де, на мен ми предстои амнио в Шейново, но вие започнахте да ме разколебавате!!! Какви други изследвания правят в МД освен трите тризомии??? Аз съм на 35 и следователно ми се полага безплатно, нали? А доколкото разбирам в Шейново ще си плащам, така ли?
И аз съм на 35, но ме накараха да си го платя, после разбрах, че било безплатно. най-добре иди до МД да ти обяснят. Професора не отказва на никого. Даже докато бях на 10 ет. стана голям скандал, защото дойде и една жена с амнио при Мазнейкова и при нея същото непълно изследване за 200 лв. и шефа на клиниката там-проф. Чернев ни взе данните да се оплаква от практиката на другите болници да скубят пациентите за непълни изследвания.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 555
Ха, сега де, на мен ми предстои амнио в Шейново, но вие започнахте да ме разколебавате!!! Какви други изследвания правят в МД освен трите тризомии??? Аз съм на 35 и следователно ми се полага безплатно, нали? А доколкото разбирам в Шейново ще си плащам, така ли?

Вече от опит - направи си амниоцентезата в МД, ако можеш. Аз писах на проф. Кременски в един друг форум, обясних, че съм решила да правя амниоцентезата, защото за МД ми казаха, че нямало часове. Съгласих се за д-р Велев, защото е познат на лекарката ми и, защото успях при него да си запиша по-бързо час. (вече бях 19г.с. и 3 ден като правих амниото т.е. нямах никакво време да чакам). Проф. Кременски ми обясни, че се учудва, че това с часовете се е случило при тях и по принцип би трябвало да ти запишат час за след 2 дена. Съжалявам, че ще пусна линк към друг форум, но мисля, че най-добре ще е да прочетеш сама - http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … ollapsed&sb=5. T.e. според мен е най-добре да се опиташ да си запишеш час за МД, ако ти кажат , че няма скоро се обади на професора. Относно амниото в Шейново вече писах - самата процедура при д-р Велев мина бързо, в момента нямам повече контракции или други проблеми. Мисля, че я направи професионално. Обаче всичко друго - това, че те скубят, че ти взимат парите и те лъжат е просто безобразие!  #2gunfire Чудя се към кого мога да се обърна или да се оплача, защото повече бъдещи майки трябва да разберат!

Също така в МД освен, че е безплатно с направление ми бяха казали,че ще ми сложат и Анти Д-то. В Шейново и за капак на всичко 2 дена трябваше сама да си търся ваксината, защото хем и производтсвото на българската са спряли, хем и вноса на другите няма. Кошмар беше!

Надявам се да съм помогнала, пожелавам ти всичко при теб да мине безпроблемно!  Hug

# 19
  • Мнения: 561
Момичета, благодаря за отговорите!!!!!!
Йованка, за кой професор имаш предвид, че не отказва на никого - Кременски ли, в МД не познавам никого: и първият път раждах в Шейново.
Ивон, Велев ми е познат, при него ще раждам, за това сега се чудя какво да направя - ако се поискат пълни изследвания от него няма ли да направят??? И какво включват пълните изследвания всъщност освен 3-те тризомии???

Общи условия

Активация на акаунт