А какво си купихте

  • 3 006
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
цветенце - " Върбинка"
Левче - кефче Laughing Party

# 16
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Цвете в саксия. Неизвестно. Оранжево, много цъфтящо, с много тъмно зелени и лъскави (като лачени) листа.
Блясък за устни. Боклук. Хвърлих го.
Нов обектив  Party
Блонди страхотни снимки току що ги разгледах.Надявам се нямаш нищо против.Тази с Жакото е страхотна.
Извинявам се за отклонението от темата.
No name  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 734
Уффф, защо ме спрягате за щяло и нещяло?!
По темата: Кукленска туника в розов и черно със сатенена панделка под бюста. Смятам дасе дозахаросам на един коктейл като прибавя и розови обувки Simple Smile
 А, да Laughing И Чичко Тревичко-1 брой.

# 18
  • Мнения: 27 524
ООоо, Блонди, честито за обектива! Още много яки снимки да направиш! А, цветето както го описваш ми прилича на азалия - http://rozali.com/zadoma/index.php?l=2&p=14

Благодаря ти  Heart Eyes
Не е азалия. На моето цветовете цъфтят и се подреждат някакси стъпаловидно. Дълга пъпка, цъфти отдолу нагоре, долните прецъфтели падат, нагоре продължава да цъфти и така един цвят живее няколко седмици.  Thinking

# 19
  • DE
  • Мнения: 521
Чанта и обувки, какво друго... Embarassed

# 20
  • Мнения: 3 034
един стъклен буркан за джунджурийки и 6 цветни листа картон А4 /от които останаха 5, единия изчезна/

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
книга

# 22
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
днес - краставица, кисело мляко, солети-кашкавалени и мура "сандвич" (последните две за детето)
за душата мисля утре във Варна да се погрижа (само трябва да всема по-вече успокоителни за моичкия, че може лошо да му стане  Mr. Green

# 23
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
ягодки

# 24
  • Мнения: 27 524
Блонди страхотни снимки току що ги разгледах.Надявам се нямаш нищо против.Тази с Жакото е страхотна.
No name  Mr. Green

Нямам, разбира се, нали затова има линк. Благодаря ти за хубавите думи. Още много имам да уча. Жакото е моят приказлив Рашо  Hug
За но нейм - печелиш  Joy

# 25
  • Мнения: 4 451
Последно - питка със сирене Laughing, нищо че съм на диета - и аз душа нося. Mr. Green Дни преди това - дънкова туника. И дрешки за децата, това за мен е истинско удоволствие и страст.

# 26
  • Мнения: 1 299
Дори не помня кога за последно си купих нещо за мен  Embarassed Embarassed Embarassed
Причините не са финансови, няма време дори за 5 мин да се развъртя в някой магазин Cry
Мамка му, сега ще си поръчам нещо по нета   Peace

# 27
  • Мнения: 7 474
Това за душата  Flutter

# 28
  • France
  • Мнения: 726
Случайно ми преведоха пари по погрешка, но те не се губят. Ако не беше приятелката ми, която ми даде на заем по банков път, нямаше и да знам за тази грешка. Днес купих: принтер копир, скенер- 3 в 1, барбекю за тялото и душата, чугунен гювеч във вид на домат, немски( много тежи, но е сладък), тефлонов тиган.
Утре, като хуните, продължавам с набезите по магазините.
П.П. Замалко щях да си купя кола секанд хенд, но реших че идва лято, а имам нужда от много дрехи и дъъъъълга почивка.
Да са живи и здрави глупаците, които се объркват.
Много съм щастлива. А днес трябваше да ми изключат телефона...

# 29
  • Мнения: 154
2 краставици, копър, чесън, витамин С
Утре повече Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт