Кой модел GSM Sony Ericson

  • 1 866
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
ами Точно К610 такъв полет направи още нов ,че ме заболя сърцето ,дори не се разпарчедиса-нищо му няма йив е и здрав и си бачка,а в последно време малкия редовно го бие в земята и си работи  Mr. Green а на моя нокиата малкия я удари в земята и се разпарчедиса Mr. Green ,жалкото е че проработи после  Mr. Greenиначе моя щеше и да черпи и на секундата щеше да се задоми с сони ериксон Peace
а на колко време е?Хващам бас,че преди да му изтече гаранцията ще даде дефекти!!!!!!!!!!!!

# 16
  • Мнения: 4 428
ами Точно К610 такъв полет направи още нов ,че ме заболя сърцето ,дори не се разпарчедиса-нищо му няма йив е и здрав и си бачка,а в последно време малкия редовно го бие в земята и си работи  Mr. Green а на моя нокиата малкия я удари в земята и се разпарчедиса Mr. Green ,жалкото е че проработи после  Mr. Greenиначе моя щеше и да черпи и на секундата щеше да се задоми с сони ериксон Peace
а на колко време е?Хващам бас,че преди да му изтече гаранцията ще даде дефекти!!!!!!!!!!!!

То май за всяка марка има такива мнения  Rolling Eyes Аз заглеждах едни Самсунги
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=74&products_id=20353
или
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=74&products_id=12284
Но ми казаха, че Самсунг давали много дефекти. И били по-скъпи от Сони Ериксон от към цена/качество. А и един познат имаше доста разправии с един цифр фотоапарат на Самсунг. И в крайна сметка от сервиза го мотаха 3 мес и така и не му оправих апарата. Напротив, накрая вече за нищо не ставаше и той си купи друг. Не Самсунг  Rolling Eyes
А Нокиа НИКОГА не бих си купила  Naughty За мен няма по-път телефон  Tired

# 17
  • Мнения: 3 457
ами Точно К610 такъв полет направи още нов ,че ме заболя сърцето ,дори не се разпарчедиса-нищо му няма йив е и здрав и си бачка,а в последно време малкия редовно го бие в земята и си работи  Mr. Green а на моя нокиата малкия я удари в земята и се разпарчедиса Mr. Green ,жалкото е че проработи после  Mr. Greenиначе моя щеше и да черпи и на секундата щеше да се задоми с сони ериксон Peace
а на колко време е?Хващам бас,че преди да му изтече гаранцията ще даде дефекти!!!!!!!!!!!!

То май за всяка марка има такива мнения  Rolling Eyes Аз заглеждах едни Самсунги
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=74&products_id=20353
или
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=74&products_id=12284
Но ми казаха, че Самсунг давали много дефекти. И били по-скъпи от Сони Ериксон от към цена/качество. А и един познат имаше доста разправии с един цифр фотоапарат на Самсунг. И в крайна сметка от сервиза го мотаха 3 мес и така и не му оправих апарата. Напротив, накрая вече за нищо не ставаше и той си купи друг. Не Самсунг  Rolling Eyes
А Нокиа НИКОГА не бих си купила  Naughty За мен няма по-път телефон  Tired
абсолютно това е и моето мнение за нокиа-единствено дизайн Peaceами на по4ти година е ми е телефона,но това н е ми е първият Сони Ериксон,това е страхотно здрав телефон.Имах К500 и м,оя го тръшна от 4 етаж по по грешка -направо му събирах съставните части-дисплея пукнат,но въпреки всичко ми звъняха и аз мойех да звъ ня на хората от бързия набор Mr. GreenВ краен случай,че няма да си купя Сони,бих взела Самсунг, но в краен случай Peace

# 18
  • Мнения: 239
Ползвала съм Z530i,а сега съм с K750i много добри апарати Peace Peace Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз съм за К610i или К800i

# 20
  • Мнения: 4 428
Днес видях К610 и К550 на живо и съвсем се чудя кой да взема  newsm78

Като че ли К550 ми хареса повече - бутоните се натискат по-лесно, дисплея е по-голям  Rolling Eyes Но не знам, като тел дали е по-добър от 610 и дали си заслужава да дам повече от 100лв отгоре за 550  newsm78

# 21
  • Мнения: 418
от  една седмица съм с новия К550i,модела е от тази година,много много хубав.В българия у м/у  400-500 лв.Даже мисля че се продава в продавалника чисто нов за 440,но не помня потребителя.

# 22
  • Мнения: 664
Преди седмица си взех К550i, а мъжът ми няколко дни преди мен K610. Ами умря от яд, като видя моя Laughing Дизайнът му е по-хубав, по-плосък е, има радио, а неговият не. Камерата му е по-хубава, с предпазно капаче, светкавица и автоматичен фокус (610 няма тези екстри), снимките са с много по-добро качество. Определено си заслужава повечето пари, мъжът ми сега много съжалява, че не си взе същия Wink
Самсунгите наистина дават много дефекти, моят го смениха веднъж (беше в гаранция) с чисто нов и той пак "откача" отвреме-навреме.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 654
Милото има W810i и е много доволен. Прави страхотни снимки освен всичко останало което пише в характеристиките му Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз имам К 750 i и съм мно-о-о-ого доволна! Peace
Прави страхотни снимки, камерата е с капаче отзад, има радио и ред още екстри! Peace
А и паметта му има възможност за допълване ....
Абе - Сони си е Сони! Peace Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт