Плодове и чай с мед - 10 част

  • 18 455
  • 444
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 463
Благодаря ви,момичета!
Днес съм с ужасно главоболие и се чуда дали мога да пия нещо за глава.Не издържам повече.Снощи също,но след напрегнат ден,а днес се започна още от сутринта.
Ккаво ще предложите?

# 16
  • Мнения: 480
Здравейте плодчета!
  love001 поздравления на Кеми за чудесно оформената тема!
разкошна е! smile3525

и аз като теб,Стиша мисля да правя всяка седмица по 2дни плодуване-така наистина не се обременявам психически

Емия,честита 6-ца!
 smile3501пожелавам ти стремглаво сваляне надолу до мечтаната фигура! newsm10

аз от вчера почнах монодиетата и голям бъзик ми удрят в къщи-нали съм на ориз 4дни-почвали да ми се дърпат очите.....
дърпат не дърпат ама съм минус кило вече!
хапвам на час по няколко лъжици и дано успея да го свия тоя моя разширен стомах!
лек ден на всички!
бъдете слънчеви и щастливи!

# 17
  • Мнения: 331
Емия, ако не издържаш изпий едно Упсаринче - по-леко е и не дразни толкова стомаха.

# 18
  • Мнения: 84
Емия, и аз снощи бях с ужасно главоболие и към 23 часа изядох един банан и изпих един Нурофен. Просто ен издържах вече. Яж някакъв плод и пий нещо. Не се мъчи така

# 19
  • Мнения: 8 463
Благодаря,ще изпия нещо.Дали може парацетамол?Упсарин нямам в момента.

# 20
  • Мнения: 86
Здравейте момичета, аз не съм влизала някалко дни и гледам бая сте изписали, че и нова темичка имаме.Аз приключих с моето захранване и се сдобих с 1 нежелан кг. Sad Crossing Arms ooooh! ама няма как - то е ясно, че ще има и нагоре. Моля се само да си ги запазя сегашните 65 кг.  Praynig Тези дни ще имам 1 или 2 плодови дни - според зависи от това какво показва кантара  Thinking и понеже голям глад ме гони ще влизам по-честичко при вас да ме мотивирате малко.
aidi4ka и stisha четох старата тема и думи нямам направо  Cry ... моля се само да сте силни и Господ да ви помогне да продължите напред. Нека от тук нататък живота ви предлага само хубави неща и да се радвате на много здрави дечица. Прегръщам ви силно  Hug и двете   bouquet
mimi000 - това с главоболието ми е силно познато и бих казала, че си късметлийка, защото мене ме мъчи от 2-рия до 8-ия ден вкл.  Shocked
Успех на всички плодченца   bouquet

# 21
  • Мнения: 480
Благодаря,ще изпия нещо.Дали може парацетамол?Упсарин нямам в момента.
на мен лично парацетамола ми дразни много стомаха
но ако го понасяш добре защо не!

# 22
  • Мнения: 331

но ако го понасяш добре защо не!


Докато отговоря - отговорили ти  Laughing

# 23
  • Мнения: 8 463
Благодаря,ще изпия нещо.Дали може парацетамол?Упсарин нямам в момента.
на мен лично парацетамола ми дразни много стомаха
но ако го понасяш добре защо не!
Глътнах вече един.Не ми дразни стомаха,поне досега не съм имал проблеми.Даже изпих един ефералган,дано не стане проблем.Рядко пия хапчета,обаче сега главата ми е като смазана,не се търпи.

# 24
  • Мнения: 84
парацетамола не е ли за температура. нямаш ли аналгин например

# 25
  • Мнения: 8 463
парацетамола не е ли за температура. нямаш ли аналгин например
аз доколкото знам аналгинът е още по-гаден,удря в бъбреците
даже по едно време говореха за това неконтролирано пиене на обезболяващи,от него доста хора страдали от бъбреци
ами и за главоболие е парацетамълот,не само за Т

# 26
  • Мнения: 1 817
Мацки, при гладуване само половин парацетамол. Ако не мине, още половинка. И нишо друго! Peace

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 15:10 от ZiMa

# 27
  • Мнения: 8 463
еее,значи правилно съм действала в общи лини
само дето издумках цяла опаковка фервекс/за какъв ефералган писах и аз не знам Embarassed,обърках се/

# 28
  • София
  • Мнения: 2 061
Ау-у! Имаме си нова тема. Браво!
Crazy_tikva и аз съм като теб, но се надявам да се справя. Ако не, ще бъда поне плод-зеленчук, но няма да се давам. Днес съм на 1 киви, 1 чай и 2 чаши какао с вода. Това е за сега. Надявам се да се справя!
Поздрави на всички готини, плодуващи момичета! Peace Stop

# 29
  • Мнения: 8 463
Да ви кажа за белия чай,който пия от вчера.Много приятен,ще си купя пак.Има антиоксидантно действие както и зеленият.Сега ще потърся малко повече инфо.

Общи условия

Активация на акаунт