Коя е най-красива на света: СИЛИСТРА през есента

  • 12 358
  • 285
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 527
um_sami, къде сте вие на 15 градуса? Искам и аз! Whistling Хайде идвайте си на топло! Mr. Green

# 106
  • Мнения: 2 274
um_sami,  ти да не си Креми  Mr. Green! Нещо тоз убавец Сами много познат ми се види  Mr. Green!

# 107
  • Мнения: 1 655
Да Креми съм!
Да не би да се познаваме, аз преди бях с този ник!казвам се кремена!
и в момента сме в германия!та тук си е дъждовно, тъкмо се приготвиш,нагласиш децата количките с обувки и яке на вратата и дунал ветреца и завали!и естествено те започват да пищят!

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 21:23 от um_sami

# 108
  • Мнения: 2 274
Само задочно се познаваме. Видях те в един репортаж по ТВ-то и те познах по Сами  Mr. Green, а преди сме си говорили за доктори и раждания  Laughing! После след спор с Корнелия ти зачезна и решихме, че си ни сърдита, пък то какво било - заминала си за Гармания  Mr. Green!
  Добре дошла отново   bouquet!

# 109
  • Мнения: 229
Привет Силистренски майчета! Можете ли да ми препоръчате хубава детска кухня в Силистра?
Август ще се прибираме за месец или два в Сс и искам да запиша сина си предварително. Освен това има ли някоя мама, която скоро е кръщавала детето си в църквата? Интересува ме какво е необходимо и колко се плаща?
 Лек ден ви желая  Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 640
Привет Силистренски майчета! Можете ли да ми препоръчате хубава детска кухня в Силистра?
Август ще се прибираме за месец или два в Сс и искам да запиша сина си предварително. Освен това има ли някоя мама, която скоро е кръщавала детето си в църквата? Интересува ме какво е необходимо и колко се плаща?
 Лек ден ви желая  Heart Eyes

Здравей,mari76!
Kухнята ни в Сс е една и се намира под блока срещу пощата. Мисля,че оттам доставят храна и някъде е кв "Изток". Процедурата по записването не е сложна- с името и ЕГН-то на детето. Заявката за съответния ден се прави два дни преди него и това е.
За цена за кръщене не съм компетентна,но живея точно до църквата и мога да проверя.То и моето свеки все напира да го кръщаваме Иван Joy

# 111
  • Мнения: 1 655
Само задочно се познаваме. Видях те в един репортаж по ТВ-то и те познах по Сами  Mr. Green, а преди сме си говорили за доктори и раждания  Laughing! После след спор с Корнелия ти зачезна и решихме, че си ни сърдита, пък то какво било - заминала си за Гармания  Mr. Green!
  Добре дошла отново   bouquet!
Аз не бих го нарекла спор, мисля че просто всеки си изказа мнението!
И аз не съм докачлива за такива неща, после почти никой не пишеше тук и аз редовно си пиша в арабските мами!
просто съм живяла в кувейт и в началото там започнах да пиша!
Аз дори не помня за спора сега се сетих ти като каза!
лек ден от мен
ох вчера беше за по жилетка и блуза с дълаг ръкав, снес е 25С и завря милия!а аз със кожено яке #Cussing out

# 112
  • Мнения: 229
Благодаря ти nellykoyo! Май ставам нахална ,ама не може ли да се запише за детска кухня например за цял месец или трябва ден за ден? Embarassed newsm78 А ако не те затруднява може ли да провериш наистина цената на кръщенето Praynig

# 113
  • Мнения: 4 527
mari76, записването е ден за ден. Освен това има меню с няколко вида супи, основно и десерти и ти си избираш кое и по колко искаш. Аз мисля, че Сислистренската кухня като процедура и готвене е страхотна! Да видите в Бургас какво е... Sick  ooooh!
um_sami, по ника ти се досетих, че нещо си свързана с арабските страни и се учудих, че ти е студено, пък то каква била работата!  Joy
А ето и официалното представяне на Максим, гушнат в батко си Mr. Green:

# 114
  • Мнения: 1 655
Оле много са сладки!
пупу на малкото сладко бебе!а и баткото е много сладък!да са ти живи и здрави и двамата!
и аз бях много доволна от кухнята!
винаги има една постна и една местна супа, чисто картофено пюре и такова с нещо друго, и 2 вида ядене за по големите, като кювте със сос или мусака или някаква манджичка, има и постно, и 2 десерта!
но аз спрях да му давам просто защото той иска да яде от нашата храна а не кухнята!
но като се върнем пак ще пробваме

# 115
  • Силистра
  • Мнения: 288
Значи кухня има и в детска ясла 4, бившето еленче и е самостоятелна кухня, няма нищо общо с др. кухня. Честно казано храната е по - добра, мое мнение.
Ние на 23.07 ще кръшаваме сина ни в манастирчето Успение Богородично, до Айдемир, кръщенето е 55 лв, да снимаш още 30, брашно, свещи, питка, нещо живо - пиле или риба и имаше и др работи, но ако се сетя утре ще пиша

# 116
  • Мнения: 640
Хей,мами,а пишете ли в тоя форум : http://forumsilistra.com/

# 117
  • Мнения: 640
mom_an ,много са сладки двете ти ангелчета.Да са ти здрави и послушни!Ама Максим доста голямо бебе ми се чини Laughing!!!

# 118
  • Мнения: 1 655
Значи кухня има и в детска ясла 4, бившето еленче и е самостоятелна кухня, няма нищо общо с др. кухня. Честно казано храната е по - добра, мое мнение.
aз пък знам че централната кухня захранва тази на еленчето
е виж ако запишеш детето на ясла и вземах от там храна е друго

# 119
  • Мнения: 616
Ани Макси ми се вижда доста пораснал  а двамата са много сладки но как се оправяш с две бебета не знам.

Общи условия

Активация на акаунт