Коя е най-красива на света: СИЛИСТРА през есента

  • 12 382
  • 285
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 535
Абе и на мен ми се види много пораснал, ама докторката ни я няма сега и не мога да разбера. Ще чакаме до консултацията на месец. Ми какво няма да е пораснал, като се кърмим на поискване и взех да ставам биберон вече... Crazy Ааааа-маха!
Хриси, как се справям ли? Ето как - Стефан на планина и минерален басейн в Пазарджишко, тати - в Бургас на работа, мама с бебо - в Силистра, рахат!  Joy От туй по-лесно няма! Mr. Green

# 121
  • Мнения: 640
mari76,цената на кръщене в църквата е 53лв, като отделно се заплаща,ако си вкараш камера и фотоапарат-  30лв и 10лв съответно

# 122
  • Мнения: 616
Ами моят мързелан не ще да суче и се налага да му издоя млекце на теленцето и да го нахраня първо го помолвам на гърдата но той не е голям фен на тази дейност.

# 123
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Бре, ама вие доста сте писали тия дни. Браво!  Hug
Ани, що не прочетох постинга ти по-рано бе душа. Аз верно ти казвам давя си мъката в готварския щото някак си се отморявам гледйаки какви красиви неща правят хората, ама бейлиса дето ми го предлагаш .... е как да не ме е яд сега кажи. Макар, че като казвам бейлис и пак се сещам за една торта  Joy. Бре претрепах се да търся байлис за да сложа на едно тортено изкушение и не намерих едва ли няма в цял град ама нещо не съм уцелила къде да търся явно. Чудесни сладки мушмулчета са ти синовете. Да ги нацелуваш и нагушкаш хубаво и от мен  Hug.
Ирена, да ти имам паметта бе скъпа. как пък се сети, че um_sami  това е Кремена, че пък сме й спорили. Ама спомням си аз, то верно не спорихме ама тъкмо да стане по-ребро защитаването на тезита и Кремена наистина зачезна  Mr. Green.
Креми, всъщност наистина си мислех че съм те засегнала нещо и затова не пишеш. И може би да съм го споделила с някой от мацките, не съм сигурна. Та сега е момента да ти кажа като те разконспирирахме, че всъщност не съм искала да те засегна нито за миг и ако съм те обидила моля да мез извиниш. Добре дошла отново при нас  Hug
Отивам да си оправям домочадието, че вече се изпонатръшкаха на канапето и след малко и с топ не мога да ги вдигна да ги оправям за сън. Чао за сега от мен.

# 124
  • Мнения: 4 535
Ааа, ами ние Бейлис-а го взехме от Кауфланд във Варна, тук не знам къде го има, но би трябвало все някъде да го има - в Хмелницки например. А да ви кажа, Кауфланд имат политика 3 години да работят на загуба, за да привлекат клиенти, и в момента цените им са по-ниски дори от тези на Метро! Така че ако имате път към Варна, купувайте от Кауфланд.
А тук, оценявайки достосйнствата на по-малкия град, да ви кажа, че адаптираното мляко Нестоджен на Нестле е по-евтино от това в Метро!
Довечера имам план да се разхождам в Дунавската с Qnush и IKI79, който иска - да заповяда. Мисля да тръгна натам към 6, 6 и нещо, да не е толкова горещо вече.
Хриси, то сега не се тревожи - известно време ще бъде кърмаче, после ще порастне. Да му мисли жена му на Сашко, ако си остане все тъй капричоз на тема ядене! Joy

# 125
  • Мнения: 4 535
Нещо ми хрумна една идейка... Искате ли д си направим силистренско албумче за снимки в Снимката, по подобие на отчетните? М?  newsm78

# 126
  • Мнения: 1 655
Аз вобще не съм се засегнала!не съм от тези бързо обидните!
просто не сметнах за необходимо да продължавам да настоявам на моето, както знаем всеки има мнение и си го защитава!
Ще се радвам като си дойда да се видим!
Аз по принцип избягвах да пиша че голям клюкарник този наш малък град!
Ей още ме е яд какво толкова ми се бъркат в живота!все има какво да говорят, дори имаше период четяха какво съм писала и го разправяха наляво и надясно като голяма клюка!
бях се много ядосала толкова ли съм им интересна, толкова ли нямат проблеми с децата да ги обсъждат та седнали за мен да говорят!
да не говоря като се роди малкия , най тъпия въпрос!бебто черно ли е или бяло!
ами майка ми все обесняваше бяло е бебто и е много сладко!и след 2 седмици и писна на всеки срешнал да обеснява и се базикаше с тях бебето е бяло ама топките са му черни Mr. Green Joy Joy Joy
нали се сещате таткото не е българин и е малко мургавичак и мног интересно!а да не говоря той като дойде всеки да го види, като трофей мног ми беше смешно!
може би това е нормално за манталитета на хората и може би аз се бях откъснала от това!
та аз и затова дори не пишех много по форума а и време не ми оставаше!аз като си бях там като излезнех наобед та се прибирах към 6, след това знаете как е да оправиш да видиш къщата както се казва, да приспя малкия и то минало времето и така!
лек ден на всички!

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 12:36 от um_sami

# 127
  • Мнения: 4 535
um_sami, я не се тормози! Много ти е сладко хлапето! Пък и не само децата на мургави родители ги гледат бели ли са или не! Ела да ме видиш мене: понеже големият ми син е рус, зеленоок и с бяла кожа, всички сега очакваха и малкото да е такова. Да, ама не! Сър Максим е мургавелко (не че няма откъде да я вземе тази боя, странният всъщност е големият ми син), че и косматко даже. Mr. Green Собственият му баща го нарича Чуби, галено от Чубака! ooooh!  Laughing Та всеки, който дойде да го види, неизменно го сравнява със Стефан: "Ааааа, приличат си, ама тоз по-мургав!" Close Отскоро пък новият израз е: "Еее, все по-бял става!" ooooh!
Аз не се дразня, защото точно аз бях тази, която подготвяше родата, че новото бебе, да не се чудите, е малко мургавко и малко косматичко. Е, косматичко е силно казано - има си мъхче, което вече взе да пада. Така или иначе, за всяка майка нейното гардже е най-хубавото и дори да не е реално така, нея не я интересува.
Така че не се ядосвай, а се радвай на семейството си!
Айде че сър Максим огладня. baby_neutral

# 128
  • Мнения: 4 535
Момичета, тази вечер, 17-ти, в 20:00 часа е откриването на паметника на Васил Левски. Паметникът се намира в триъгълната градинка до фотото на Бай Енчо (между двете улици, които образуват V). Очаква се за откриването да пристигне вицепрезидентът Ангел Марин. Тъй като мероприятието е общоградско, ако желаете и се чувствате патриоти, заповядайте! Ще се оглеждам за вас.

# 129
  • Мнения: 4 535
Побут.
Ааааа, ама къде сте всички? Аз очаквах, че в тия жеги никой няма да излиза и лафът тука ще си върви, а излиза, че си лафя сама със себе си, като едно куку! Crazy
Хайде, очаквам включване!
Да не сте хукнали по морета и планини?  newsm78

# 130
  • Мнения: 229
 Искате ли д си направим силистренско албумче за снимки в Снимката, по подобие на отчетните? 

Какво точно представлява това? И на мен ми звучи интересно Simple Smile Може пък да разпозная някоя от вас , щото така по дечицата не се ориентирам много Wink   Hug

# 131
  • Мнения: 2 274
Аз тая работа с албумчето отдавна я мисля ама голям съм мързел, пък и тва шило не ме оставя за 5 мин. на спокойствие. Заради жегите спи много малко и е крив и аз се чудя кво по напред да свърша.
 Ани, много са ти хубави момчетата   bouquet! Да са ти живи и здрави и само да те радват   bouquet!
 Креми, и аз "тая едничка радост" в малкия град- да обсъдим съседите и познатите, много я мразя! За моя радост в София никой не се интересува от съседа и не го обсъжда / поне аз не съм забелязала/. Като се прибрахме в Сс и в Айдемир, всички съседи се изсипаха да видят новото внуче  Sick и да обсъдят как и този не прилича на мен  Mr. Green! Да не споменавам най-голямата клюкарка, която все си намираше повод, за да висне в нас, в деня когато трябваше мъж ми да дойде  #2gunfire! Ама то до един момент се ядосваш, а после ти става смешно  Mr. Green!
  Лек ден на всички   bouquet! И стойте на хладно!

# 132
  • Мнения: 4 535
Хайде, албумчето е готово!
Значи: www.snimka.bg, user: ssbaby, парола: silistra07
Засега съм направила само едно албумче: "Децата на Силистра", сложих малко снимки и се надявам да не си останат само те.
Който иска, може спокойно да добавя албумчета. Можем например да направим албумче за нас, мацките на/от Силистра, албумче за летните почивки, за празници и т.н. - ще мислим на момента.
Хайде, давайте снимки! Mr. Green

# 133
  • Мнения: 4 535
Ейиии, кой сложи тая сладурска снимка на таткото с бебето? Пишете си никовете бе хора, да не се чудим кой кой е. Laughing

# 134
  • Мнения: 229
Супер!!! newsm10 Сложих снимки на нашия тати и бебчо, остава да се включа и аз, ама нещо не си харесах снимка Sad Ще повторя упражнението скоро Wink

Общи условия

Активация на акаунт