Как подържате кожата около очите?

  • 2 776
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Тези продукти, в аптечната мрежа ли се предлагат?

зависи, някои са в апте4ната като АВЕНА, други са в козмети4ните и парфюмерийни магазини.

За AVENE ли става дума, мед. козметика?

# 16
  • Мнения: 27 524
Не се слагат маски около очите.
Ползвам крем за околоочен контур. В момента на Ла Рош.

# 17
Teya, заинтригува ме с тези процедури, я кажи сега какво е модно в Испания. Още нещо тези  "пар4ес" това ли са лепенките в смисъл залепва се на окото ли ?

# 18
  • Мнения: 4 212
Teya, заинтригува ме с тези процедури, я кажи сега какво е модно в Испания. Още нещо тези  "пар4ес" това ли са лепенките в смисъл залепва се на окото ли ?

ами има много богат избор на козметика. Какво да ти кажа, зависи и от жената. Аз много оби4ам да ходя на козметик, всеки 2 месеца съм в кабината  Flutter Има най разли4ни процедури, с диамантен прах, с някакви нови разработки работят, ползват се египетски масла. Ползват и ДНК продукти, с уреа. Ползва се и био козметика. Има и такава, която никога не съм виждала, но се ползва единствено в козмети4ките центрове от висока категория. Излизаш неузнаваем, наистина.
Много зависи и от възрастта. Аз ставама на 36, няма на4ин да не ползвам особено о4ен контур, имам "патеши крак" и мими4ески бръ4ки. Ей, премахват ги видимо. Трябва много поддръжка и постоянство.

Тези "пар4ес" са същите като тези против тютюнопушене, целулит, глад.
Слагат се на определената зона. В слу4ая за о4ен контур се слагат под о4ите, на долният клепа4, за "па4и крак" се лепят отстрани на окото.

това е много хвалено, за 2004 година е на първо място. Специално за о4ен контур и бръ4ки на горната устна. Оба4е цената му е мнооого висока. Аз не съм го ползвала.



За AVENE ли става дума, мед. козметика?
така де, АВЕНЕ  Laughing, тя поне си е достъпна козметика и е добра.

# 19
  • Мнения: 17
Крем за околоочен контур,а в козметичния салон ултразвук с различни продукти.

# 20
Слагам си околоочен крем.По принцип трябва да е сутрин и вечер,но на този етап слагам като се сетя.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 973
С околоочен крем  Peace

# 22
  • Мнения: 2 427
Не ползвам никакъв крем за около очи.Пробвала съм един куп неща,които само купувам за да подаря на някого след това.На мен ми отичат очите от тези продукти.
А и не преставт да ми сълзят,така че се въздържам да използвам каквото и да било.
Солариумите ,както и редовното излагане на слънце съсипват непоправимо кожата.Тук всяка втора мацка е с тен целогодишно.Кожите на всичките са сухи като пергамент и изглеждат състарени,въпреки че познатите ми които ходят на солариум пръскат цели състояния за козметика,ефект няма.На плажа съм с 20(и нагоре) фактор защитен крем или лосион,пека се само под чадъра и "почернявам така както и ако се излагах на слънце.Ако изобщо може да се говори за почерняване с моята бяла прозрачна кожа,която единствено изгаря. Confused

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
С околоочен крем и нощен крем на АVОN - ageless серията. Много харесвам и дневния им серум  Peace

# 24
  • Мнения: 1 336
И нощен - Advanced Night Repair Eye Recovery Complex на Estee Lauder -
Добре де защо ми казаха, че този е за 40+, а при теб са ги комбинирали двата  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 251
Използвам темата да попитам :някой ползвал ли е околоочния контур на Eucerin Hydro-protect? Аз използвам крема и съм много доволна.

# 26
  • Мнения: 5 539
С повечко сън, по възможност Peace Никой крем за очи няма ефекта на 8-9 часовата почивка Laughing
не, не съм ги пробвала всичките Wink

# 27
  • Мнения: 664
Не се слагат маски около очите.

Разбира се, че има маски за околоочен контур, само напиши в google masque contour des yeux.
Ето един пример с такава маска на Darphin:
http://www.parasolder.com/product_info.php?products_id=35295

# 28
  • Мнения: 2 195
Ползвам  крем за околоочния контур на Виши Peace

И аз , този , който е като стик . Иначе маси и др . - не .Понякога си слагам резенчета краставица .

# 29
  • София
  • Мнения: 7 798
И нощен - Advanced Night Repair Eye Recovery Complex на Estee Lauder.
Добре де защо ми казаха, че този е за 40+, а при теб са ги комбинирали двата  newsm78

Околоочното си е перфектно за 30+.

А иначе комбинацията е такава, защото при мен, системата е- дневната грижа е по-лека и хидратираща, а нощната- по-силна и изглаждаща.

Общи условия

Активация на акаунт