как спят децата ви

  • 1 460
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 947
ние от самото начало си спинкаме добре - до 3 тия месец се будеше  нощем, но оттогава си спим от към 21.00 ч до 7.30-8.00ч без никакво будене. Май съм щастливка...Но ние никога не сме смукали биба, ако това има значение...просто го оставям в леглото и той сам си заспива...

# 16
  • Мнения: 6 618
Не се буди до сега 7-8 пъти през първите два месеца и това е.
Пу да не ни е уруки.

# 17
  • Мнения: 2 040
Много рядко ми се е будила нощем като бебе и сега не го прави .. Е, случвало се е за водичка, но пийне и заспива пак веднага ...

# 18
  • Мнения: 342
Ляга си в 21:30ч и се събужда в 6,7ч. С редки изключения разбирасе.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 259
Ами това май си е до дете. Синът ми от изписването в болницата си спи по цяла нощ. Около никненето на зъбите имаше период на събуждане, понякога я биба, я вода да търси. Сега си му оставяме чашата с вода до възглавницата и сам се обслужва (даже една нощ сам отишъл до кухнята, взел си я и си се мушнал в кошарата  Laughing). Ако сме забравили да я напълним застава до главите ни и си иска. Единствено се налага баща му да става да го завива  Whistling (аз като заспя не ме търси).

# 20
  • Мнения: 2 677
Откакто в края на първия месец сам спря да се храни през нощта, спи непробудно.  Peace

# 21
  • Мнения: 479
Василенка е на година и половина  и едва от няколко дни започна да спи по цяла нощ.
Имала съм периоди на по 10 събуждания на нощ. Не знаех на кой свят съм.

Мисля че една от причините за буденето нощем е бибероната. Поне при нас откакто я махнахме спи много по-добре.

# 22
  • Мнения: 2 427
Детко заспива обикновенно към 10 след банята и макото и спи до 9-9.30 сутринта.Ставал е и в 10,но рядко.
Дъщеря ми беше същата.
Докато беше 1 месечно бебе се събуждаше на всеки 3 часа,включително и през нощта,за да се храни.Обаче в един момент решихме да пробваме да му дадем бибата ,когато решеше че му се е дояло в 3.Така го отказахме от това нощно ядене.След което започна да спи абсолютно непробудно.
През деня обаче само придремва,рядко спи повече от 30 мин.

# 23
И ние се будим вечер-сега ни мъчат зъбките а , само още 18 трябва да  поникнат....

# 24
  • Мнения: 46
ляга си към 21 часа и до 7.30 -8 спи непробудно -така е от 5 мес
А преди това лягаше пак към 9 и към4-5 се будеше хапва и моментално заспива

# 25
  • Мнения: 2 197
От 2-3 месеца насам се размрънква по някое време през нощта, ние я взимаме при нас  и заспива отново. В първите месеци изобщо не се будеше нощем. Никога не е яла през нощта. Един единствен път я преобух, защото се беше надрискала и това беше буденето. Не знам сега защо се буди, може би от зъбите, но като се гушне и пак си спи.

# 26
  • Мнения: 10 758
След няколко месеца ще спре да ти се буди.

# 27
  • София
  • Мнения: 368
Влади от съмсем малко бебе си спи през цялата нощ и първото му хранене е в девет. Но напоследък като започнаха да го измъчват първите зъбки започна да се пробужда по-рано сутрин и да си търси залъгалката. Много рядко се е случвало да проплаче и вечер. Понякога си мисля, че сънува и преживява това което му се е случило през деня, защото според мен вече разбира и усеща доста от нещата, които го заобикалят.

# 28
  • Мнения: 7 723
След няколко месеца ще спре да ти се буди.
Peace

# 29
  • Мнения: 640
Буди се веднъж за вода и/или биба...и вече в 6ч за мляко

Общи условия

Активация на акаунт