Ето вече май дойде,ОКТОМВРИйското дете,ще каже момиче ли е то или момче!!!

  • 12 718
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 524
ehoto и  Bulechka_TS добре дошли  Hug

Ивон да ти е жив и здрав рожденникът и много да те глези и да слуша   bouquet
 

Irenn бързо да се оправяш и недей да се притесняваш, четох доста за варицелата, пуснах търсачката, всички бебоци са били здрави, а и твоя мъж е вече голям и оформен. ЧЕСТИТО ти ПИШЛЕЕЕЕ какво значи малък - та 202 гр. отговаря идеално за седмиците си.
Качи клипчето и ние да гледаме. В WEBSHOTS си направи регистрация и става лесно.

ehoto има бутон профил в началото на страничката, като го натиснеш после от ляво ти излизат нещата който можеш да променяш, можеш и лентичка да си сложиш и картинка и никът да смениш. За лентичка трябва да "цъкнеш върху някоя вече направена лентичка, да си въведеш твойте данни и после да я генерираш  и да я копираш в полето най-отдолу. За картинка можеш да си избереш от наличните.
4Д има на много места в София, аз ходих при Мазнейкова, другите мами са ходили в Фемина. Ходи се на преглед между 19 и 21 гестационна седмица и се измерва бебо и се гледа за аномалии. Струва около 80 лв. Прегледът се нарича Фетална морфология и има малко специалисти в София.
Пускам ти линка там където аз съм ходила http://www.mbal-sofia.com/
Трябва час да си запишеш, но най-добре говори с лекаря при когото ходиш, той може другаде да те прати.

Тамън щях да напиша, че silverarrow спи, а тя пак будна. Виж сега, аз как процедирам, а много съм имала взимане - даване с часовата разлика. Просто си лягам, затъмнявам стаята и ми пазят тишина. Ама аз съм голяма поспалана и съм свикнала и денем и нощем да спя, всичко е до нагласа при мен.

# 256
  • Мнения: 5
Благодаря ти, Меги,клиниката на Мазнейкова я зная,нашият тати го оперираха там преди 2 месеца.Не Мазнейкова,разбира се,мъжът и е ортопед там и имам впечетления от клиникатаИ със сигурност ще отида,като му дойде времето.А за тези лентички силно се съмнявам,че ще успея , но ще пробвам.Е, стискайте палци да се справя Laughing
Silverarrow съчувствам ти за спането.Мога само да ти препоръчам да си капнеш на възглавницата 2-3 капки лавандула.На мен ми помага винаги,дано и на теб.

# 257
  • София
  • Мнения: 1 228

Честит рожден ден на бъдещия батко на  rally, да бъде жив и здрав и много да слуша мама.


Благодаря много за пожеланията Меги, ще му предам  Simple Smile
Минавам само набързо, сутринта беше детския купон, сега чакаме бабите и лелите Simple Smile

Ивон, честит рожденик и на теб   bouquet

# 258
  • Мнения: 1 593
Rally, Ивон, забравих да честитя вашите рожденници!!!!!   bouquet   bouquet   bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!!

# 259
  • Мнения: 113
Здравейте мили мами,4естит ден на майката   bouquet Hug.Явно само в католи4еските държави го празнуват ,но все пак ,няма зна4ение,много хубав празник.Нашия татко се прибира другата седмица и нямам търпение ве4е.Днес тук вси4ки са с мъжете си и празнуват,но добре 4е имам голям син и разбира милото и ми вика днес: Мамо къде искаш да отидем ,днес нали е твоят празник?Как да му откажа на детето,въпреки ,4е един мързел ме е хванал,та сега след като напиша тук  и ще ходим да се 4ерпим с моят малък мъж
Силвърароу,завиждам ти благородно ,4е си се прибрала на родна земя,аз се притеснявах заради бременността на тези дале4ни  разстояния и това лято няма да се прибирам,живот и здраве догодина с бебата.А,4увала съм 4ай от мента е доста успокояващо ,може пък да те приспи.Тези хапове недей на своя глава,питай първо лекар.

В4ера гледах Евровизион по испанския TVE,такова напрежение ,но си заслужаваше,българите бяха на 5 то място,така ми стана готино,4ак космите ми настръхнаха от вълнение.Абе кой каквото да казва ако ще и на най прекрасната земя да иде,родната си му е най скъпа и винаги му липсва,поне при мен е така.

Забравих да кажа Добре дошли на новите мами Буле4ка и Ехо, щастливо бременеене тук със нас .4ЕСТИТИ РОЖДЕННИЦИ НА ИВОН И РАЛИ,ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ СЛУШАТ. :lol:
Другата седмица моми4ета и аз съм на 4Д ,дано вси4ко да е наред и да се потвърди момата ,не 4е ако е с пишка  ще се разсърдя ,но все пак да имам от двата пола.
А да ви питам ,вие имате ли бодежи в гърдите ?В4ера на няколко пъти така ме пробождаше,4ак се уплаших,първо беше само в лявата гърда и си помислих ,4е е сърцето,после и от дясната ,та затова викам да ви питам дали сте имали подобни бодежи,викам да не е нещо да се подготвят за кърмата ли, що ли .Я пишете да знам дали да алармирам докторката или е нормално.4е аз малко съм паника,нищо 4е ве4е съм раждала.
Ирен,не се тревожи,както са ти казали другите моми4ета ,само спокойствие и силна храна сега,варицелата не е опасна като рубеолата при бременни,стискам палци да мине леко и бързо.
Ами това от мен за сега ,приятен следобед ви желая,до скоро писане,бъдете здрави Hug Simple Smile

# 260
  • Мнения: 4 555
silverarrow, ДОБРЕ ДОШЛА
Представям си какво ти е с това недоспиване, дано скоро да оправиш режима Simple Smile

Добре дошли и на новите мами. Виждам, че Галчето вече се оправя с форума, скоро ще станеш факир  Peace И лентичка ще си сложиш Simple Smile

Ирен, изобщо не се притеснявай за бебето, в този месец е безопасно за него. Дано да изкараш леко болестта и бързо да се оправиш   bouquet

Честито на всички рожденици днес   bouquet

# 261
  • Мнения: 22 479
Рецептата е кофти и аз за това още обикалям около кухнята и се чудя дали да го забъркам този ориз.))
Но аз също хапвам много солена храна, а това никак не е добре както за мен така и за бебчо.
Щом се престраша тези дни ще напиша какъв е вкуса.))

# 262
  • Мнения: 113
Ей Меги забравих да кажа ,4е страхотна мома си имаш ,да ти е живи4ка и здрави4ка.Много се развалнувах и аз да знаеш .Сега 4акам и аз моят филм другата седмица.

Забелязвате ли ,4е тази теми4ка и тя е на привършване от към страници,айде поети4ните мами да се развихрят ,аз не съм от тях.4е да не ни заклю4ат скоро.

До скоро,ей няма излизане оттука зна4и ,голяма съм лепка в тоя форум.4ао от мен пак.

# 263
  • Мнения: 276
Еее как го направихте това със трите страници не знам!За малко да ви остави човек и после да му е трудно да изчете всичко! Привет на новите мами при нас!Няма да ви е скучно! При нас е концентрирано доброто настроение!  bouquet   bouquet   bouquet
silverarrow пробвай с валерианче няма да ти навреди! ти от преумора и вълнение трудно ще заспиш дано той малко ти помогне!Irenn каква е тая варицела по никое време? Баш сега когато е топло.....не ги чешай пъпките много е важно!!!И не ги мокри с вода пламват и стават много повече! Вземи си ментолов спирт и ги мажете от време на време той охлажда и е приятно!Най-гадната работа от всичко е че не можеш да се изкъпеш  tantrum
Имаше преди години една пудра която я дадоха на моя мъж във военна болница със някаква съставка която охлаждаше и помагаше срещу сърбежите.Питай в аптеката за нещо такова вече може да има и по аптеките.За спирта също питай за всеки случай какъв беше и може ли при бременност! Успех всичко ще мине! Hug
А как завиждам на всички морски мами че могат да гледат морето когато си поискат! Обожавам го и то сега когато има малко хора! Поздравете го от мен!

# 264
  • Мнения: 5
silverarrow, ДОБРЕ ДОШЛА
Представям си какво ти е с това недоспиване, дано скоро да оправиш режима Simple Smile

Добре дошли и на новите мами. Виждам, че Галчето вече се оправя с форума, скоро ще станеш факир  Peace И лентичка ще си сложиш Simple Smile

Ирен, изобщо не се притеснявай за бебето, в този месец е безопасно за него. Дано да изкараш леко болестта и бързо да се оправиш   bouquet

Честито на всички рожденици днес   bouquet
Ами ,да ,оправих се с ника ,но не успях с лентичката.Намерих ги къде са ,дори си я направих, ама не успях да я кача.Нищо някой път ще се справя

# 265
  • Мнения: 276
Смених си ника да знаете че много сериозно ми звучеше!

# 266
  • Мнения: 5
Аз нещо пак не успях с линийката.Генерирах я ,но ми излиза линка ,а не самата тя.Кой ще помага

# 267
05.10 - Поли, 26 г., в очакване на първа рожба-момченце

# 268
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Здравейте пак и от мен!!!
Днес много писане.......... Shocked
Аз докато ходя по язовирите и по лозята за череши..... БРаво Peace
Добре дошли на новите мами. HugЯвно са се наговорили да пишат в един ден Wink

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 21:35 от илонита

# 269
  • Мнения: 405
Здравейте мадами  Grinning  Добре дошли на новите бременлийки  sohappy  Аз малко се позагубих, че се изнасяхме от нас, понеже започваме строеж на мястото на къщата ни. Беше няк'ва пълна лудница!!!!!!!! Направо, хора, по едно време гащите не можех да си намеря ви казвам, уж по етапно се изнасяхме, а то - пак погром! Crazy  После пък любимата ми писанка Ая почина на 14 год, и  вече е ангелче.... Много ми липсва, като отида при наш'те и къщата някак си е празна  Weary  Но стига отрицателни вести! Я сега да видим сега откъде да ви подхвана  Mr. Green

Идея за заглавийце: Бъдещото ОКТОМВРИйче все повече расте, а май на всяка мама и се ходи на море  Mr. Green
Илонита как ми се доядоха черешки мммм Rolling Eyes ти хапна ли ? 
silverarrow , добре дошла в Бг-то  newsm08  welcome Аз като немога да заспя пия един чай,  продават го в Билла Ето ти го Simple Smile Той е с калциий и магнезий и до 15 мин. след кат' го изпия съм откъртила безпаметно, все така ми действа  Whistling просто смайващо, пробвай
 
Смених си ника да знаете че много сериозно ми звучеше!
Надя 73 сега вече ника ти звучи направо  несериозно  smile3533  love001 М/у другото и аз отглеждам гъби се оказа  Close  #Cussing out Мразя ги!!
Меги, филмчето на щерка ти супер много ме развълнува, страхотно е, а тя е много сладка!!!
Ивон, ЧРД на твоя мъж,много да сте щастливи  Hug също честити блузка и клинче,чакам с нетърпение да се изфукаш  Laughing
Rally честито и на тебе   bouquet
 
Относно количките - за мен на 1 място стои това да е лека,заради гърба ми, така че първо отпаднаха тези с големите гуми, триколките също, важно е също и материите да са ок, а не няк'ви измислени, запарващи и пр. и така, остана накрая фаворит Chicco - Cortina  /т'ва за 550/  Обаче после свекито, която живее в Италия ми изпрати един каталог, и си намерих перфектната количка - Inglesina Zippy. Ходих да я гледам/пробвам  в Пинко на Гоце Делчев - супер лека е /ДОста по-лека от chicco-то/, маневрена, и не на последно място - изглежда яко  Mr. Green +т'ва се сгъва само с една ръка и съответно разгъва  Crazy  ..време за реклама хихих Само цената е доста по-надута в Бг от Ита,  пълен shit, но който може да си позволи - мисля че си заслужава отвсякъде!
Засега лека нощ от мен!  smile3524

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 23:45 от Nigella

Общи условия

Активация на акаунт