Ето вече май дойде,ОКТОМВРИйското дете,ще каже момиче ли е то или момче!!!

  • 12 743
  • 286
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 593
Ох, четох ви аз по летищата напред назад, обаче познайте, като се опитам да се логна и страницата ми дава некво злобно съобщение от рода на:

ГОСТ, ЗАБРАНЕНО ВИ Е ДА ПИШЕТЕ ТУКА. МАХАЙТЕ СЕ, НЕ СТЕ ЖЕЛАН!!!!!!

Та сега да се изкажа, че умиргам за сън:

Меги, честита госпожичка    bouquet Ма много е фотогенична беееее, нъл' знайш, оглеждам се за бъдещи снахички тука и ви вербувам само по снимката  Mr. Green

Ивон,  миличка, хич не искам да давам съвети тука, но имам някакво вътрешно усещане, че всичко ще се нареди перфектно с твоето момиченце-кокиченце и след има няма две седмици, това ще е само един лош кошмар  Hug А дотогава, ние сме тука да ти даваме спокойствие, колкото можем.

Карина, нека бебончо да е по-големичък, лошо няма, още повече, че ултразвуковите машини много често отчитат различни размери, това е много вярно. Наистина не мисля, че имаш причина да се притесняваш  Hug

Зайче-Мече, честит момък!   bouquet

Поли, аз нося вече само дрехи за бременни, и мда, изглеждам дебела и бременна... не си сама  Mr. Green

НДинчева, къде се губиш, вече не влизаш толкова често....

Имах още коментарии да пиша, ама ми се спи, две не виждам...

Айде да полягам, че таз часова разлика ми разказва играта  #Crazy

# 211
  • Мнения: 276
Добро утро!silverarrow ако вече си на родна земя те приветствам със ДОБРЕ ДОШЛА!!!  smile3525 Тук съм неотлъчно! Мисля че вече съм пристрастена към форумчето   newsm53
Айде пожелавам ви приятен ден! Ние отиваме малко на зелено да омиришем орталъка на "ЗАВИСТ"  Twisted Evil

# 212
  • Мнения: 617
Добро утро и от мен!
silverarrow добре дошла страхотна почивка да си изкараш тук!
И аз май като ndin4eva сам все залепена за този форум, не че пиша често ама чета постоянно. Е ми кво да се прави като е приятно и полезно  Laughing.
Прекрасен ден на всички!

Ивон благодаря за филмчето много е хубаво. Ще пусна линка към сайта щото има и други много интересни филми за тези който имат повечко свободно време. http://www.kolibka.com/

# 213
  • Мнения: 1 593
По българско се подвизавам вече...  Mr. Green даже от самолета юрнах мъжот да одим да гледаме детски магазини... е, ходихме само до Пакостник в Овча Купелско, но успях вече да се откажа от триколките - ма те много дълги беееее....

И аз съм пристрастена към тоз форум и към вашата страхотна компания...       Hug     

... особено когато сомнамбулствам по цяла нощ- изморена съм като куче, а часовата разлика ме е хванала БЕЗМИЛОСТНО. Много ми е гадно при всяко прибиране и лошото е, че не се оправям докато не взема преспивателно за ден два...  ooooh! Не знам кво да правя сега с тоз малчуган в шкембето... но толкова са зле нещата, че мисля да рискувам (спала съм 2 часа за последните 48). Не вярвам от 1 хапче да стане нещо.

# 214
  • Мнения: 1 919
silverarrow    bouquet ДОБРЕ ДОШЛА!

# 215
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
silverarrow, Добре дошла и от мен!!!
Днес отново е един прекрасен ден HugМай ще има пикник newsm78

# 216
  • Мнения: 34
Добро утро майчета! Днес е чудесен слънчев пролетен ден! Като гледам от два-три дни курортистите се изпъват по плажа и аз нямам търпение да се стопли поне да се изкъпя. Явно, че за печене тази година няма да става. Но сутрин и вечер, ще бъде чудесно. Хайде да не ви изкушавам повече Embarassed Радвам се, че повечето знаете пола вече. Явно този октомври ще бъде на свекървите Laughing Аз търпеливо ще си изчакам още до 22 май. Дано тогава не се срамува да се покаже.
Добре дошла на silverarrow на бълг. земя Hug
Честит рожденник на rally - Мартин, Да ти е жив и здрав! Безоблачно детство!
Много целувки на всички!   love001  love001  love001

# 217
  • София
  • Мнения: 1 524
ДОБРЕ ДОШЛА silverarrow   bouquet   bouquet   bouquet

И аз вчера помъкнах половинката в бебешки магазини. Триколките също отпаднаха от списъка, нищо като тръгвам да завивам всеки път я обръщам  Outta Joint - не мога да ги бутам като хората явно.
Милото още е под шок, че ще си имаме мома  Mr. Green  Mr. Green - отива първо на сините колички и после се оглежда като в небрано лозе и почва да разглежда червени и розови. Все още ни е фаворит една количка на Чико за 550лв. , ама няма зимен кош и се почна една чуденка  newsm78, разбрахме за някакъв склад на дистрибутора на Чико някъде в Лозенец, та ще видим. Има и едни немски, който ще огледаме по-добре. Сега навивам милото да отидем да ги разгледаме.

Хайде на разходките времето е страхотнооооооо  Hug

Честит рожден ден на бъдещия батко на  rally, да бъде жив и здрав и много да слуша мама.

# 218
  • Мнения: 22 530
Момичета искам да ви препоръчам един филм за бременността на National Geographic - http://kolibka.com/download.php?mid=1765 . Също проследява развитието на бебето в утробата, както и филмчетата на BBC.Simple Smile)))


Благодаря много, филма е наистина чудесен.  Simple Smile

# 219
  • Мнения: 4 717
момичета,
честит ден на майката,
здрави, щастливи и усмихнати, и на есен да гушкаме всички най-здравите,умни и красиви бебета!!!

# 220
  • Мнения: 948
Честита ви неделя и от мен  Simple Smile Потупвам ви по тумбаците! Моят отива на разходка  Simple Smile И честит рожден ден на Мартин!

Най-после качих снимките от Мароко, на който му се гледа шаренийка да заповяда!
http://misholina.multiply.com/photos/album/52

Лек ден  Flutter

# 221
  • София
  • Мнения: 1 555
Момичета - кокичета....привет!  Hug Hug Hug


Благодаря за успокоението, аз вчера ви послушах и хич не си седнах на д-то ....бях на гости, днес на пазар! Simple Smile)))) Проф. Кременски вчера вечерта ми писа и още утре сутринта ще се срещна с него, въобще всичко се нарежда.  Mr. Green Съжалявам, че само и на вас такива неща ви пиша, но какво ми става и аз не мога да повярвам...какъв е тоя рев и тази паника от мен не знам.... ooooh! Но няма вече!  Naughty

Сега да ви почертя малко, защото моят мъж днес има рожден ден!






Подбрах като за бременни менюто, плодови коктели без алкохол, плодове и тортичка!  Laughing

silverarrow - Добре дошла на българска земя!  welcome Гледай бързо да си наваксаш часовата разлика, че те искаме на линия ....после на среща.. Mr. Green

Хайде, отивам малко да се поготвям. Днес си купих едно ластично клинче и блузка, които са ми много удобно и ще пусна по-късно сника да се изфукам малко. И тъй като са по мен определено си личи, че съм бременна вече... Joy


Слънчев ден момичета, приятни разходи и много, много усмивки!  Heart Eyes

# 222
здравейте,аз въобще не съм сигурна дали това ,което пиша ще успея да го изпратя, но най-накрая се реших и аз.Чета ви ,но ми е трудно да насмагвам, а нали ви казах малко се притеснявам,че няма да успея.Но.... ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ! Няма да пиша повече ,но ако успея да ви го изпратя.....дръжте се идвам и аз при вас Laughing

# 223
Супер някак си успях!Сега моля ви кажете ми какво трябва да направя, за да се регистрирам при вас и да не съм гост.Още веднъж ЗДРАВЕЙТЕ на всички!

# 224
  • София
  • Мнения: 1 555
GAL4ETO - Добре дошла! Simple Smile))))) Ама как може толкова време да четете и да се криете....ааааа...ние толкова се радваме на новодошлите мами!  Hug Добре дошла Галче, това съобщение пристигна успешно така че хич не се притеснявай и идвай да си бъбриш с нас smile3521 Ще се радваме, ако можеш да дойдеш и на срещичката, която е скоро....ще има да  blahblah blahblah blahblah lalalala moresmile

Сега, просто кажи кога ти е терминът, на колко години си, о кой град си - разбира се не е задължително, просто сподели с нас това, което решиш и Меги ще те вмъкне в списъчето!  Laughing


Видях, че пишеш и като гост, най-добре е да се ригистрираш като потребител на форума. За това изпозлвай бутона "регистрация", който се намира в горната част на страничката, следвай инструкции и готово! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт