Ето вече май дойде,ОКТОМВРИйското дете,ще каже момиче ли е то или момче!!!

  • 12 726
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 283
Здравейте момичета!  bouquet
Приемате ли нови бъдещи мами октомврийки? newsm78
Ако ДА, то тогава и аз се присъединявам към вас!!! Hug

# 226
Оле много,много благодаря!Казвам бързо всичко:термина ми е на 26 окт.,от София съм,на 28 години съм,това ми ще ми е първо бебче и така какво друго още?Аз съм малко като един индианец,но ще успея.А регистрация май имам доста отдавна просто не успях първия път да вляза при вас ще пробвам дали помня каква беше

# 227
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте момичета!  bouquet
Приемате ли нови бъдещи мами октомврийки? newsm78
Ако ДА, то тогава и аз се присъединявам към вас!!! Hug


Ихааа.....иска ли питане! bouquet Добре дошла...Bulechka_TS! Много хубаво, две нови октомврийски мами за половин час! newsm44

Ще ни кажеш ли кога ти е терминът, за да можем да те сложим в списъчето? Hug

# 228
  • Мнения: 5
Оказа се че помня.Това съм аз Галчето.Това " Ехо" е много тъпо но какво да се прави

# 229
  • Мнения: 1 919
Оказа се че помня.Това съм аз Галчето.Това " Ехо" е много тъпо но какво да се прави
като н ети харесва смени си НИКА скъпа!!!

# 230
  • София
  • Мнения: 1 555
Оле много,много благодаря!Казвам бързо всичко:термина ми е на 26 окт.,от София съм,на 28 години съм,това ми ще ми е първо бебче и така какво друго още?Аз съм малко като един индианец,но ще успея.А регистрация май имам доста отдавна просто не успях първия път да вляза при вас ще пробвам дали помня каква беше

Това е достатъчно!  Hug Разбира се, каквото искаш още искаш можеш да споделиш с нас. Дано да успееш да влезнеш и със старата си регистрация.Simple Smile))

# 231
  • Мнения: 5
Та да започвам с радостите и притеснения та си и аз. миналата седмица бяхме на преглед в ВМА и доктора ни преглежда на обикновин видеозон и някак си видя че си имаме пишка,и то КАКВАААА,но незная колко да вярвам в това ,въпреки че ще е чудесно.А  за килограмите само да ви кажа че при мен са +10 така че май ви бия всички до една.Много е гадничко-вече ми отичат краката.

# 232
  • Мнения: 1 919
ehoto 
 

  ти коя седмица си?
 newsm78

# 233
  • Мнения: 283
Ихааа.....иска ли питане! bouquet Добре дошла...Bulechka_TS! Много хубаво, две нови октомврийски мами за половин час! newsm44

Ще ни кажеш ли кога ти е терминът, за да можем да те сложим в списъчето? Hug

Благодаря за посрещането!!! Hug

Тернинът ми е 18.10.2007 - очертава се бебчо да е везнички!!! baby_neutral

# 234
  • Мнения: 5
ehoto 
 

  ти коя седмица си?
 newsm78

ами 16-седмица.Защо?Стресно ли се от килограмчетата ми .И да ти кажа много е лесно да напишеш "смени си ника" ама трябва човек да знае и как

# 235
  • Мнения: 1 919
ehoto     Hug еи споко и аз съм индианец и аз незнам как се сменя ника..може да питаме АДМИНИСТРАТОРА..или пък някоя мама да ни светне...не съм искала да те засегна ИЗЯИНЯВАЙ!  bouquet
 
 

# 236
  • Мнения: 5
Не, не въобще не се засягам за това не се притеснявай,аз просто така си говоря.Дори се забавлявам по някакъв начин с неукостта си,защото като успея да изпратя нещо умирам от кеф.Сериозно не се притеснявайте.

# 237
  • Мнения: 22 497
Здравейте момичета!  bouquet
Приемате ли нови бъдещи мами октомврийки? newsm78
Ако ДА, то тогава и аз се присъединявам към вас!!! Hug


Здравей и добре дошла.))))

# 238
  • Мнения: 22 497
Оле много,много благодаря!Казвам бързо всичко:термина ми е на 26 окт.,от София съм,на 28 години съм,това ми ще ми е първо бебче и така какво друго още?Аз съм малко като един индианец,но ще успея.А регистрация май имам доста отдавна просто не успях първия път да вляза при вас ще пробвам дали помня каква беше


Добре дошла и от мен.))))
Надяваме се вече честичко да пишеш, а не само да четеш.))))

# 239
  • Мнения: 283
Здравейте момичета!  bouquet
Приемате ли нови бъдещи мами октомврийки? newsm78
Ако ДА, то тогава и аз се присъединявам към вас!!! Hug


Здравей и добре дошла.))))

Благодаря!!! Аз от доста време пиша тук, но в други темички, а 2 месеца малко се позагубих, но вече съм тук и с хубава новина!!!

Общи условия

Активация на акаунт