Харесвате ли екзотични животни?

  • 2 073
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
Екзотични са по-рядко срещаните животински видове.
" Тоест, на какви критерии трябва да отговарям,за да влезе в тази категория?"-ще ме съсипете от смях тази вечер hahaha Joy
Надявам се ти да не отговаряш на критериите за екзотични животни Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 924
Ох , объркала съм се Embarassed Joy
Ясно.

# 17
Да,но се получи много весело HugКато се замисля аз като бременна как се чувствах доста екзотична грешката е вярна Heart Eyes Grinning

# 18
  • Мнения: 235
 Канарчетата екзотични животни ли са?

# 19
Канарчетата не са екзотични животни Laughing

# 20
  • Мнения: 3 323
Ако е тази - с най отровните змии... Нищо особено не е! 1 левче беше входа - 20- на дървени сандъчета със змии... Детето не се впечатли никак! Въпрос на вкус...
По темата - да, ама животни !

# 21
  • Мнения: 266
Много харесвам хамелеоните и с удоволствие бих гледала в къщи.Ама мъж ми не ще и да чуе Mr. Green

# 22
Изложбата не е тази с отровните змии,тя отдавна свърши и на мен не ми хареса,но тази ще е друга.

# 23
  • Мнения: 583
Такива животни не харесвам, направо настръхвам като ги видя по телевизията, камо ли да ги видя на живо Не мерси! newsm25

# 24
Защо не ти харесват Rolling Eyes ,та те са толкова красиви и е много вълнуващо човек да ги види от близо Grinning

# 25
  • Мнения: 3 760
Защо не ти харесват Rolling Eyes ,та те са толкова красиви и е много вълнуващо човек да ги види от близо Grinning
Отдавна се изкушавам да си сложа за аватар снимка на някой от моите паяци-птицеяди, но от уважение към бременните арахнофобки се въздържам  Laughing

# 26
  • Мнения: 6 993
Сетих се, ще може ли да се снима?  Grinning Аз мисля, че ще имам свободно време в петък да отскоча. Grinning

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Защо не ти харесват Rolling Eyes ,та те са толкова красиви и е много вълнуващо човек да ги види от близо Grinning
Отдавна се изкушавам да си сложа за аватар снимка на някой от моите паяци-птицеяди, но от уважение към бременните арахнофобки се въздържам  Laughing

 Joy Joy Joy  ... Би ми било любопитно да ги видя ....

# 28
  • Мнения: 583
Да наистина са красиви, но не изпитвам удоволствие да ги гледам, защото ме е страх, а от някои видове влечуги дори изпитвам погнуса, и се потрисам. Sick

# 29
  • Мнения: 4 585
Екзотично животно е много относително понятие.
За австралийски абориген - бяла мечка е.
За инуит - кенгуро навярно.
СекретГардън, дай ник към снимки на паяците си с надпис "Внимание, паяци!".
 Само който му стиска, да кликне.

Общи условия

Активация на акаунт