Nqma po-lo6o ot tova da zagubi6 beb4eto si...

  • 5 275
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 258
Съжалявам за това,което ти се е случило.Пожелавам ти много скоро да се възстановиш и да продължиш напред!Бъди силна!

# 16
  • Мнения: 2 142
Съжалявам миличка за това, коета си изживяла, но не губи кураж. Пожелавам ти много скоро всичко да е наред и да прегръщаш свое малко бебенце.
Ние с моето слънчице те прегръщаме и нека нашата любов и вяра в доброто ти помагат!

# 17
  • Мнения: 318
blagodarq vi ot surce za razbiraneto i podkrepata.

# 18
  • Мнения: 5 468
Много съжалявам за чувствата, които изпитваш. Само че искам да ти кажа, че "кухо яйце", означава, че въобще е нямало плод в матката. Ти не си загубила дете, а просто не се е получило. Но щом искаш да се чувстваш по този начин............

# 19
  • Мнения: 1 277
Съжалявам много за случилото се! Бъди силна и не се предавай! Пожелавам ти най-скоро време едно малко съкровище, което ще те направи най-щастливата майка на света!

# 20
  • Мнения: 1 391
съжалявам за това, което си преживяла.... Weary

Надявам се, да преодолееш огромната си тъга... и вярвам че слънцето ще изгрее пак над главата ти   Nature Sun With Face  и ще бъдеш дарена с едно малко хубаво бебенце   ylinfant ......
Не губи кураж , разтуши се сега тук с мъката си  Cry , сподели, за да не те боли.... толкова силно..... и знай, че след буря, винаги изгрява слънцето!  stork-girl

# 21
  • Мнения: 81
Сьжелявам за това което ти се е случило. Бьди силна и не губи кураж.Желая ти от все сьрце една безпроблемна бременост за напред.

# 22
Преживяното от теб е събрано в думата БОЛКА, аз мога само да кажа съжалявам за болката която изживяваш и сълзите в очите ти.А сега и едно БЛАГОДАРЯ за милите думи ,щастлива съм за това ,че си успяла да се съхраниш и не си намразила "целия свят" и ,че имаш сили да кажеш толкова топли думи Simple Smile

Пожелавам ти скоро да гушкаш и целуваш своето слънчице!

Целувки от мен и бебе Алекс!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 182
Миличка, много добре те разбирам - аз също съм преживяла два спонтанни аборта. Но времето лекува...
Най-важното е да си върнеш спокойствието и да бъдеш настроена позитивно. Сигурна съм, че след няколко месеца / на мен ми казваха 6 месеца да не правим опити за ново бебе/ ще ни се похвалиш с хубава новина!
Ние сме с теб!

# 24
  • София
  • Мнения: 15 219
Сигурно няма думи, които да ти носят утеха в този момент, затова не знам какво да ти кажа, за да те накарам да се почувстваш по-добре.
Най-искрено ти пожелавам в най-скоро време под твоето сърце да затупа сърчицето на едно бебче, което да родиш здраво, красиво и гласовито.

# 25
Sajalqvam!Prosto vsqkakvi dumi sa izlishni!Badi silna i gledai napred!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много съжалявам за загубата ти! Пожелавама ти в най-скоро време да си бременна отново и да имаш едно здраво и хубаво бебче!

# 27
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Миличка знам какво ти е! action032 На мен ми се случи два пъти едно след друго да правя около 9-10 г.с. missed  и много добре разбирам чувствата ти!Добре че имах здраво родено дете, иначе бях готова да си помисля, че ми има нещо.Докторите, обаче  постоянно ми повтаряха, че това се случва много често в наши дни и че тялото много често отхвърля по този начин ембрио, което е възможно да има някаква обремененост.И ето ме сега отново съм бременна и за сега (моля се на Бог да е така:pray: ), всичко изглежда наред!
 В днешно време водиме точен календар на менструациите си, имаме тестове за установяване на бременността и е нормално да знаем за съществуването на всяка бременност, без значение, дали е потенциално успешна или неуспешна. Но, нашите баби, не са имали тези възможности и със сигурност, не са си брояли дните на  цикъла, така че за тях една такава ситуация, много пъти е била просто закъснение, затова и е изглеждало, че е нямало толкова спонтанни аборти.
За дамата, която беше написала, че в яцето не е имало нищо, т.е. че не е имало ембрио, ще кажа, че не винаги е така. На мен са ми откривали ембриото и сърцето му, но после намериха \"кухо яйце\", така че не може да се каже, че не е имало нищо там. А и за една майка, прекъсването на всяка бременност е един вид загубване на \"детето\", неродено, но вече някак почувствано!
Сега се успокой и се опитай да се концентрираш на нещо друго - работа, семейство, приятели.spoko  Успех и сила ти желая:) Поздрав!

# 28
  • Мнения: 356
Миличка, това което си преживяла е наистина трагично, за жалост е често срещано. Преживях го преди 2 години, а ето вече имам и син на 10 месеца. Наплачи се хубаво, успокой топката и действайте... На някой от вас може да им прозвучи грубо, но когато това се случи с нас, дъщеря ми /беше на 3 години/ ,гледайки ме да плача каза: "не плачи мамо, тате ще направи друго бебе...".

# 29
  • Мнения: 500
Цитат на: natalyna
Миличка знам какво ти е! action032 На мен ми се случи два пъти едно след друго да правя около 9-10 г.с. missed  и много добре разбирам чувствата ти!Добре че имах здраво родено дете, иначе бях готова да си помисля, че ми има нещо.Докторите, обаче  постоянно ми повтаряха, че това се случва много често в наши дни и че тялото много често отхвърля по този начин ембрио, което е възможно да има някаква обремененост.И ето ме сега отново съм бременна и за сега (моля се на Бог да е така:pray: ), всичко изглежда наред!
 В днешно време водиме точен календар на менструациите си, имаме тестове за установяване на бременността и е нормално да знаем за съществуването на всяка бременност, без значение, дали е потенциално успешна или неуспешна. Но, нашите баби, не са имали тези възможности и със сигурност, не са си брояли дните на  цикъла, така че за тях една такава ситуация, много пъти е била просто закъснение, затова и е изглеждало, че е нямало толкова спонтанни аборти.
За дамата, която беше написала, че в яцето не е имало нищо, т.е. че не е имало ембрио, ще кажа, че не винаги е така. На мен са ми откривали ембриото и сърцето му, но после намериха \"кухо яйце\", така че не може да се каже, че не е имало нищо там. А и за една майка, прекъсването на всяка бременност е един вид загубване на \"детето\", неродено, но вече някак почувствано!
Сега се успокой и се опитай да се концентрираш на нещо друго - работа, семейство, приятели.spoko  Успех и сила ти желая:) Поздрав!


Mиличка, искам да те успокоя, че и с мен се случи същото- и то при първата ми бременност. Сега обаче имам едно здраво и хубаво момченце. Абсолютно споделям гореизложеното мниение, моляте давай си сама кураж и ще видиш следващия път как всичко ще е наред

Общи условия

Активация на акаунт