Споделете как отслабнахте

  • 37 414
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76

Да се запиша и аз.

С коя диета отслабнахте?

Започнах с диетата на Рене Зеуегър 2 пъти по 24дни /-11кг/- почивка.
След това режима на Питър Дюкан 10дни /-3кг/- почивка.
Японско чудо - 7дни /-3кг/ - почивка.

За колко време свалихте и колко кг?

За 7 месеца- 17 кг.

Спортувахте ли?Ако да какво?

До скоро не, от 1,5м. ходя на фитнес 2 пъти в седмицата.

Колко време задържахте свалените кг?

Аз още съм в процес на сваляне, имам още 8кг. да сваля.

След това на какъв начин на хранене се спряхте?

По време на почивките се старах да не ям тестяно и сладко, а когато ми се прияде нещо по калорично пия Амико преди ядене, но откакто спортувам по време на почивката си хапвам калорични неща и без да пия Амико, но по - рядко.

С останалите 8кг. мисля да се боря със спорт и да направя режима на Майкъл Търман. newsm10

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Хайде и аз в кюпа.
   С коя диета отслабнахте?
Не съм пазила диета.Отразяват ми се зле.От НВД качих 8 кг.Виеше ми се свят,недовиждах и забравях.Започнах с нещо простичко-хранех се бавно и дъвчех продължително време храната.
   За колко време свалихте и колко кг?
За година и половина 21 кг.Без нито една стрия или отпускане на кожата.
   Спортувахте ли?Ако да какво?
В спорта е истината!Спортувах във фитнеса.Започнах с 40 минути кростренажор.Вдигнах на 90 минути + упражнения с тежести .В седмицата по 6 дена.Имах нужда от фитнеса за да се чувствам добре,тонизира прекрасно.
  Колко време задържахте свалените кг?
Три години....до появата на малката.Сега наново се мъча Simple Smile
  След това на какъв начин на хранене се спряхте?
Свински.Как се качват 30 кг?!
Започнах с 6 кратно поемане на храна и бавното и дъвкане.Ако злоупотребя с нещо,на другия ден си повишавам бягането във фитнеса.

# 17
  • Мнения: 596
С коя диета отслабнахте?   "Страхотна диета":  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89452
За колко време свалихте и колко кг?  38-40 дни- близо 10 кг
Спортувахте ли?Ако да какво?-   Велоергометър
Колко време задържахте свалените кг? Вече година ги задържам, даже още свалих.
След това на какъв начин на хранене се спряхте? Не съм спазвала режим, след като приключих "страхотната диетата".

# 18
  • Мнения: 1 680
за един месец отслабнах с 5 кила като махнах сладкото и хляба, много чай плодове и зеленчуци

# 19
  • Мнения: 4 678
Хайде и аз в кюпа.
   С коя диета отслабнахте?
Не съм пазила диета.Отразяват ми се зле.От НВД качих 8 кг.Виеше ми се свят,недовиждах и забравях.Започнах с нещо простичко-хранех се бавно и дъвчех продължително време храната.
   За колко време свалихте и колко кг?
За година и половина 21 кг.Без нито една стрия или отпускане на кожата.
   Спортувахте ли?Ако да какво?
В спорта е истината!Спортувах във фитнеса.Започнах с 40 минути кростренажор.Вдигнах на 90 минути + упражнения с тежести .В седмицата по 6 дена.Имах нужда от фитнеса за да се чувствам добре,тонизира прекрасно.
  Колко време задържахте свалените кг?
Три години....до появата на малката.Сега наново се мъча Simple Smile
  След това на какъв начин на хранене се спряхте?
Свински.Как се качват 30 кг?!
Започнах с 6 кратно поемане на храна и бавното и дъвкане.Ако злоупотребя с нещо,на другия ден си повишавам бягането във фитнеса.

 newsm10В СПОРТА Е ИСТИНАТА!

# 20
  • Мнения: 29
Здравейте,
Най-накрая намерих малко време да споделя как отслабнах и задържам килограмите. Малко предистория- преди си бях съвсем нормална, но някъде след 4ти курс в университета започнах да трупам килограми или по-скоро мазнини. И каква е причината- ами кофти начин на живот- доста алкохол (знаете как е в студентските среди), нямах много пари, а за закуска някоя мазна баничка или пирожка, ако отидем на заведение- пържени картофки, е как няма да надебелееш след такова ежедневие! Бях се бая закръглила, никога не съм тежала повече от 65 кг, а съм 163, но мазнинките тежат по-малко както знаете, а си личат доста! Е, не съм била и наистина дебела де. Та в крайна сметка отидох в чужбина да правя докторантура и тук започнах с помощта на един приятел начин на хранене като ограничих мазнините, никаква захар, гледах ако пия алкохол да е вино, а не бири или твърдо.Ядях по 5-6 пъти на ден малки порции и доста вода. Отделно започнах да тичам всеки ден около 2 седмици, за да вляза малко във форма за един маратон, в който исках да участвам, но тичах по 20-30 мин, не съм се пресилвала. Та за около 2 месеца влязох във страхотна форма, изчезнаха мазнини, абе супер. Оттогава подържам фигура. От време на време се лигавя- ям каквото ми падне, но за доста кратко, така че ако съм качвала е зимата до 3 кг и пак си изглеждам добре.
Но тази пролет едни приятелки решиха да започнат един курс на отслабване в местния еквивалент на Weight watchers, въпреки че няма нищо общо с техните точки и т.н. Записах се и аз, исках да видя как действа системата. Много съм доволна- това е здравословен начин на хранене, а не диета!  Имат една схема на ядене, която ще напиша в следващ пост, че е малко дълга, която предполага при спазване сваляне на около 1 кг на седмица. Наистина я препоръчвам!
Засега толкова, ще пиша пак по-късно!
Поздрави от мен!

# 21
  • Мнения: 330
Да си кажа и аз. По принцип си бях слабичка към нормална преди, но след студентските ми години напълнях и такова дупе "изградих" (ходещо няколко минути след мен). Тази зима постигнах рекорд най-много килограми от години насам и взех, че се стреснах. Не съм дебела, имам да свалям не толкова много килограми, ама последните са ми винаги най-трудни. Още повече, че от толкова диети организма ми се е побъркал и даже глад не ми сваля килограмите. Та по въпросите:
За колко време свалихте и колко кг?
Сериозно се заех от преди два-три месеца и до тук съм свалила 5 килограма. Остават ми още 3  Praynig

Спортувахте ли?Ако да какво?
Реших първия месец да опитам само със спорт. Разбира се, намалих значително и количеството храна. Всеки ден спортувах като ги редувах в различните дни 30 мин тае бо, 1 час гимнастика, 30 мин бягане. Резултати обаче почти нямаше, но това е предполагам, защото бях в ужасна физическа форма преди това, а нали знаете че мускулната маса тежи повече от мазнинките. Та го отдавам на това.

След това на какъв начин на хранене се спряхте?
През втория месец вече започнах да спазвам лунната диета. Направо съм изумена, не очаквах да действа изобщо, а се оказа най-ефикасна. Спорта го разредих до 1-2 пъти седмично. Сега вече се опитвам да се храня здравословно и да не се тъпча дори когато ми е много вкусно. Избягвам захарта (много рядко си правя малки изключения с натурален шоколад, но и без това вече не мога!), тестените изделия съм ги изключила напълно с изключение на пълнозърнестите спагети (и козунак на Великден  Embarassed ). Маргарини разни съм ги спряла отдавна абсолютно и не ми и липсват откакто знам как се правят. Пържено изключително избягвам, залагам на варено/печено.

Колко време задържахте свалените кг?
Ами до момента ги задържам  Grinning . Но съм решила да задържа най-вече новия начин на живот, така че очаквам да задържа каквото сваля за много време  Praynig

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 12:59 от Dream4e

# 22
  • Мнения: 3 453
Здравейте,
Най-накрая намерих малко време да споделя как отслабнах и задържам килограмите. Малко предистория- преди си бях съвсем нормална, но някъде след 4ти курс в университета започнах да трупам килограми или по-скоро мазнини. И каква е причината- ами кофти начин на живот- доста алкохол (знаете как е в студентските среди), нямах много пари, а за закуска някоя мазна баничка или пирожка, ако отидем на заведение- пържени картофки, е как няма да надебелееш след такова ежедневие! Бях се бая закръглила, никога не съм тежала повече от 65 кг, а съм 163, но мазнинките тежат по-малко както знаете, а си личат доста! Е, не съм била и наистина дебела де. Та в крайна сметка отидох в чужбина да правя докторантура и тук започнах с помощта на един приятел начин на хранене като ограничих мазнините, никаква захар, гледах ако пия алкохол да е вино, а не бири или твърдо.Ядях по 5-6 пъти на ден малки порции и доста вода. Отделно започнах да тичам всеки ден около 2 седмици, за да вляза малко във форма за един маратон, в който исках да участвам, но тичах по 20-30 мин, не съм се пресилвала. Та за около 2 месеца влязох във страхотна форма, изчезнаха мазнини, абе супер. Оттогава подържам фигура. От време на време се лигавя- ям каквото ми падне, но за доста кратко, така че ако съм качвала е зимата до 3 кг и пак си изглеждам добре.
Но тази пролет едни приятелки решиха да започнат един курс на отслабване в местния еквивалент на Weight watchers, въпреки че няма нищо общо с техните точки и т.н. Записах се и аз, исках да видя как действа системата. Много съм доволна- това е здравословен начин на хранене, а не диета!  Имат една схема на ядене, която ще напиша в следващ пост, че е малко дълга, която предполага при спазване сваляне на около 1 кг на седмица. Наистина я препоръчвам!
Засега толкова, ще пиша пак по-късно!
Поздрави от мен!


Чакам с нетърпение да напишеш схемата.

# 23
  • Мнения: 459
По принцип варирам околко 68 кг при ръст 175. Изглеждах добре. Преди да забременея напълнях до 75 кг, а по време на бремнността стигнах в родилното 102 кг  Embarassed Дъщеря ми се роди 4,300 кг, секцио, голям стрес беше за мен, една седмица в болницата на системи без да ям. Вкъщи се прибрах 90 кг.
Няколко месеца седях на същите кг, след нова година се взех в ръце и свалих до 80 кг с плодове и чай. Беше много трудно и мъчително, направо не бях на себе си. Свалих ги много бързо, може би защото имах какво да свалям и организма се прочисти. Колкото и драстично да звучи, за 1 седмица стана това чудо. След това качих 3 кг и до тук. Пробвах няклоко пъти отново чай с плодове, обаче тц, не можах да издържа. Сега смятам да си взема Кларинол Кла 1000, от два дни съм на салатки.
п.п Не съм спортувала, бягам по детето. Между другото, не ми личат много кг, още от преди, явно структура. Хубавото е, че когато пъленя или отслабвам, става навсякъде по тялото. Нямам проблемна област, като например корем, дупе, крака или нещо друго.

# 24
  • Мнения: 3 271
Нисковъглехидратно хранене, бързо ходене, гимнастика у дома по 30-40 мин на ден.
22-23 кг за 4.5 месеца Simple Smile
Още се храня така, вече 2.5 години.
Връщам си по 3-4-5 кг, когато реша, че ми се яде сладолед и това преминава в 1-2 седмично ядене на въглехидрати Simple Smile После за още 2-4 седмици влизам пак във форма. Гледам да не си го спретвам това йо-йо много често

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 503
С коя диета отслабнахте?
Първоначално две седмици диетата със зелева супа,после НВД.

За колко време и колко кг свалихте?
7 месеца-28кг.

Спортувахте ли и какво?
6 дни в седмицата фитнес-всеки ден между 45 мин-60 мин на пътеката+коремни преси,два пъти в седмицата упражнения с тежести за цялото тяло

Колко време задържахте свалените кг?
Задържам ги в момента и имам да свалям още.

След това на какъв начин на хранене се спряхте?
Бих искала да продължа с НВД цял живот,дaно успея. Rolling Eyes




# 26
  • Мнения: 3 647
С коя диета отслабнахте? -  с лишения  малко Японска, Зелева и  много Млечна
За колко време свалихте и колко кг?- за около  3 месеца - 15 кг
Спортувахте ли?Ако да какво?- не
Колко време задържахте свалените кг? - .............. все още  в процес на сваляне 
След това на какъв начин на хранене се спряхте?
-  сега съм почти  суровояд - по принцип съм вегетарианец

# 27
  • Мнения: 684
Поци Peace съгласна съм за спорта но и без хранителен режим(диета) нищо няма да се получи

# 28
  • Мнения: 215
Поци , имай предвид , че тук повечето са раждали наскоро жени , които преди това са си били слаби . Не може да става дума за йо-йо ефект тук , защото причината за напълняването - бременността вече я няма  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 095
следя темата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт