А как обезкосмявате интимните зони?

  • 38 158
  • 343
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Е как така редовно ги бръснеш и не чакаш да пораснат? Това значи ли, че сутрин заедно с мъжа ти грабвате самобръсначките и се почвате? Mr. Green
Нц, това значи, че вечер с банята, следва и тази процедура Laughing
Ако чакам да пораснат...На кола маска не мога да издържа.Краката ми не я траят, камо ли там Peace

# 61
  • Мнения: 385
Браво на вас, които ходите на кола. И аз искам, но сигурно много ще боли и не се престрашавам. Само там действам с бръснача.
И аз така Embarassed.

# 62
  • Мнения: 385
А за епилатор като си помисля ми се изправя косата Shocked. Аз едва издържам като си чистя краката...

# 63
  • София
  • Мнения: 3 452
Браво на вас, които ходите на кола. И аз искам, но сигурно много ще боли и не се престрашавам. Само там действам с бръснача.
И аз така Embarassed.
И аз в тази група, въпреки, че понякога се подлагам и на китайското мъчение с кола маска  Confused

# 64
  • Мнения: 10 758
Браво на вас, които ходите на кола. И аз искам, но сигурно много ще боли и не се престрашавам. Само там действам с бръснача.
И аз така Embarassed.
Аз на болка не издържам.В началото пеех арии на козметичката, докато ме щавеше Mr. Green
Сега вече свикнах, а и космите намаляха доста.

# 65
  • Мнения: 742
Ходя на козметик с "гола мацка" Mr. Green
Срам имаше малко, но болката беше доста. Овиках света  ooooh!
"Трай бабо за хубост"и кеф Wink

А бре ние да не ходим при една и сьща козметичка?  newsm78 Mr. Green

Ами може Heart Eyes Голям е тиранин Tired

# 66
  • София
  • Мнения: 175
Само с кола маска. Махала съм ги и с епилатор, но не е нещо, което искам да ми се случи пак.  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 1 733
А като ходите на кола сваляте ли бикините? Аз първия път доста се притесних, че трябваше да ги сваля и да се кикерча там, ама вече не ми пука. Simple Smile

# 68
  • Мнения: 423
Оф ужас! Аз си играая с пинсета вече 3-4 години, ама само така не ме боли много. 1-2 пъти пробвах с епилатор,ама направо ми се насълзиха очите. А за козметик не мога и да си помисля. Кола маската може и да я изтърпя, ама как ще стоя срещу козметичката  Embarassedнаправо ще умра от срам:)

# 69
  • Мнения: 10 758
А като ходите на кола сваляте ли бикините? Аз първия път доста се притесних, че трябваше да ги сваля и да се кикерча там, ама вече не ми пука. Simple Smile
Обувам еднократни прашки.При козметичката има.

Аре стига бе,, как може да кажете че ви е срам.....а като раждахте не ви ли беше срам?

# 70
  • Мнения: 1 101
Ходя на кола маска.

# 71
  • Мнения: 49
Бръсна се и си правя различни прически.
Изненадвам всеки път мъжо си. Wink

# 72
  • Мнения: 1 418
Да питам тези, които си ги махат със самобръсначка......добре бе, а след няколко дни като започнат да боцкат, не ви ли сърби?И не е ли гадно да пробиват косъмчета през гащите?

Тези,които се бръснат го правят всеки ден,като взимат душ,
иначе...Имах една позната точно това правеше.

# 73
  • Мнения: 2 677
С кола маска при козметик.

# 74
  • Мнения: 1 975
Балъшки въпрос: С кола маска махат ли се нацяло космите? В смисъл всичките косми абсолютно, защото аз така се бръсна - не бразилски ленти и др. подбни, а дюс, та ми е интересно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт