А как обезкосмявате интимните зони?

  • 38 199
  • 343
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 008
някой ако знае добър депилатор да пише,че с бръсненето ми омръзна,а на болка въобще не търпя

# 76
  • София
  • Мнения: 958
С бръснача. Преди да забременея действах с епилатора, но сега въобще не мога да търпя болка.
Колата маска с/ед мен е най-ефикасна, ама вече даже и на краката не мога да изтърпя, какво остава за шушата.

# 77
  • Мнения: 10 758
Балъшки въпрос: С кола маска махат ли се нацяло космите? В смисъл всичките косми абсолютно, защото аз така се бръсна - не бразилски ленти и др. подбни, а дюс, та ми е интересно newsm78
Аз махам всичко.Гол охлюв.Косъмче не оставям.

# 78
  • Мнения: 1 336
Балъшки въпрос: С кола маска махат ли се нацяло космите? В смисъл всичките косми абсолютно, защото аз така се бръсна - не бразилски ленти и др. подбни, а дюс, та ми е интересно newsm78
Аз махам всичко.Гол охлюв.Косъмче не оставям.
и аз махам всичко  Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 191
Най-лесно,евтино и самостоятелно - с бръснача

# 80
  • Мнения: 1 975
Балъшки въпрос: С кола маска махат ли се нацяло космите? В смисъл всичките косми абсолютно, защото аз така се бръсна - не бразилски ленти и др. подбни, а дюс, та ми е интересно newsm78
Аз махам всичко.Гол охлюв.Косъмче не оставям.
и аз махам всичко  Wink

С кола, нали така newsm78
Започвам сериозно да се замислям Rolling Eyes
А може ли да ми кажете относително какви са цените за триъгълника newsm78 горе-долу Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 1 540
8 лв средно за кола маска тип гол охлюв  Sunglasses

# 82
  • Мнения: 1 975
8 лв средно за кола маска тип гол охлюв  Sunglasses

Да не е 80 newsm78 много малко ми се струва newsm78

# 83
  • Мнения: 2 125
При моята козметичка - кола на 1/2 крака и триъгълник (модел охлюв) е 14 лв.
Това е в София Peace

# 84
  • Мнения: 1 282
И аз се присъединявам към тези, които ползват самобръсначка. Мен не ме сърби, а и се бръсна редовно така,че няма какво да боцка! Simple Smile

# 85
  • Мнения: 990
С кола маска , понякога с епилатор.

# 86
  • Мнения: 10 758
Балъшки въпрос: С кола маска махат ли се нацяло космите? В смисъл всичките косми абсолютно, защото аз така се бръсна - не бразилски ленти и др. подбни, а дюс, та ми е интересно newsm78
Аз махам всичко.Гол охлюв.Косъмче не оставям.
и аз махам всичко  Wink

С кола, нали така newsm78
Започвам сериозно да се замислям Rolling Eyes
А може ли да ми кажете относително какви са цените за триъгълника newsm78 горе-долу Heart Eyes
С кола, да.
Аз плащам за половинки и гол охлюв - 23 лв.Мисля, че 10 лв. е целия триъгълник Thinking
В София съм.

# 87
  • Мнения: 10 758
8 лв средно за кола маска тип гол охлюв  Sunglasses

Да не е 80 newsm78 много малко ми се струва newsm78
Как 80 бе Shocked
Тва е триъгълник.8 лв. е нормално.

# 88
  • Мнения: 1 540
8 лв средно за кола маска тип гол охлюв  Sunglasses

Да не е 80 newsm78 много малко ми се струва newsm78

Имам предвид 8 лв за интимната зона, нали за това става въпрос...

Иначе при моята козметичка 1/2 крака са 8лв, цял триъгълник 8 лв, ръце - 8 лв... май всичко е по 8 лв Simple Smile

# 89
  • Мнения: 154
Днес ходих на кола/за гол охлюв/. Е, повярвайте ми, не издържах, т.че не съм гол оглюв а дран, дран, недодран Mr. Green Twisted Evil
Егати болката, неиздържах #Crazy
Как търпите бе хора?

Общи условия

Активация на акаунт