Шокирана съм

  • 4 083
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 698
не - не става дума за опит като зам-министър.  Grinning
но е необходимо да разбира от спецификата и сферата на работа на съответното министерство т.е. да е "от системата"...
другият вариант е поне да има опит като управляващ - нещо си.
но не и някви хлапета от студентската скамейка, работили за по месец-два във фирмата на баща си или гаджето си да ги шляпнат заместник министри...

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Нищо вече не ме учудва след като разбрах че Вальо Топлото преди да управлява столичната топлофикация е бил СКИ-УЧИТЕЛ.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ужас на ужесата ... мутър и петнайсе

# 18
  • Мнения: 982
Искам само да отбележа,че се ползва нож и вилица.

Човекът може, надявам се, да ползва и нож, и вилица.
Щом и език може да ползва, гладен няма да остане.
Сигурно имаш предвид този език smile3534.

# 19
  • Мнения: 4 806
добре де, айде по призива за многото опит да поговорим ...

тия, дето имат многото опит, кога са го натрупвали? Ахааа, най-вероятно голямата част от него преди 89 г... и за къв ми е техния опит? Червено мораво до мозъка на костите ...

както и да е  ...

нямам даже представа с какво се е прочул въпросният господин...

просто си разсъждавам по принцип ...

# 20
  • Мнения: 25 623
Е, то нямаше ли някакъв зам-министър с основно? Или средно- специално беше, не помня?  newsm78
Иначе, че пиленца с жълто около човките заемат мениджърски и министерски позиции, отдавна ми прави впечатление.
Както и разните му там старши и намсикви експерти в министерствата - на по 24-25-26 години. Кога завърши, кога натрупа опит, че и "старши"?  newsm78

ПП Мой познат, вярно, не в първа младост, получи предложение по партийна линия да стане директор на намсикъв завод, без да има грам опит в тази област. Човекът излезе честен и почтен - отказа, защото разбра, че единствената му задача е да докара завода до фалит. Което е единственият и логичен изход, при положение, че си няма понятие от производството му, нито пък някакъв управленски опит.

# 21
  • Мнения: 677
Сунисуни, а ти на колко си и какво работиш? Моля за кратко представяне, тук така е прието..Разбира се първо попълни анкетата с гълтането, а ако не я намираш, може да отговориш и тук  Hug

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Асса, при все цялото ми уважение към теб и факта, че вероятно ще прозвуча надуто, но не може човек на 21 години да разбира спецификата на пристанищната дейност. Не може. В конкретния случай това е международна дейност със сравнително еднакви правила навсякъде по света и кадрите отпреди 89 г. са много печени, наистина печени.
И, за да не съм голословна: когато направиха директора на Морска Администрация началник на пристанищата, се коментираше, че не е удачно решение, защото не е добре запознат със спецификата на дейността, какво остава за някакъв сульо, незавършил, ще ме прощаваге, треторазредното си образование.

# 23
  • Мнения: 25 623
Асса, при все цялото ми уважение към теб и факта, че вероятно ще прозвуча надуто, но не може човек на 21 години да разбира спецификата на пристанищната дейност. Не може.

То и на 101 няма да може, ако никога не е работил в тази област.  Thinking

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Асса, при все цялото ми уважение към теб и факта, че вероятно ще прозвуча надуто, но не може човек на 21 години да разбира спецификата на пристанищната дейност. Не може.

То и на 101 няма да може, ако никога не е работил в тази област.  Thinking


Вероятно не се започва от директор ...  Wink

# 25
  • Мнения: 5 228
... но не може човек на 21 години да разбира спецификата на пристанищната дейност....

Освен че не може, за да заемаш подобен отговорен пост, трябва да имаш едно определено ниво на зрялост и опит, като под опит нямам предвид само професионален, а чисто житейски. И на 21, и на 31, няма как да стане. Дори и да си най-добрият професионалист.

# 26
  • Мнения: 3 423
Ами ако въпросното пале е поставено
там просто за да подписва разните му
там далавери на този или онзи. Ми то
нито образование му трябва, нито опит.
Като стане неудобно, ще го шитнат в
шеста глуха, я консул в Джибути, я друго.

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Сунисуни, а ти на колко си и какво работиш? Моля за кратко представяне, тук така е прието..Разбира се първо попълни анкетата с гълтането, а ако не я намираш, може да отговориш и тук  Hug
престани да навираш в лицето на новите потребители анкетката си, ще ги стреснеш Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 952
Аз па ползвам и френски..кога ше ставам министерка Close

# 29
  • Мнения: 3 423
Аз па ползвам и френски..кога ше ставам министерка Close

Е, колко министерства трябва да отворим?!?!

Общи условия

Активация на акаунт