Череши, ягоди и вишни за малки сладки Августовски мишки

  • 16 282
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 554
добро утроо мамии днес отново е страхотно топло на вън

за черешките момичетаааааааа ще хващам самолета и идвам и аз да хапна  Whistling

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Здравейте и от мен! Heart Eyes
Поздравления за темата,пак е най-хубава от висчки други Mr. Green
Ама колко много неща  сте накупили-аз още не смея пък и незнам в какъв цвят(това е оправдание само).
Елхичка къде е този магъзин ПА-ПА?Аз знам един ПиПи на Янко  Сакъзов..

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 10:04 от _MEGI_

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Така е, но на 7г. те са още деца и си мисля, че материалът трябва да се поднася "на час по лъжичка" и във вид на игра. Много рязка им идва промяната на децата от градина на у-ще. То вярно, че програмата е такава, но ако учителят има подход като към деца, а не като към ученици, мисля, че преходът ще е по-лесен. Имам наблюдения на дечица, които тръгнаха с голям мерак и подготовка на у-ще, а сега са направо скапани и ходят без желяние, а са едва в 1клас още.

# 18
  • Мнения: 4 546
я гледай ти къде сте се скрили, а аз се чудя защо никой не пише в старата темичка  Laughing
ама това заглавие много апетитно нещо, направо лигичките ми потекоха  Blush
покупките са страхотни и направо ме сърбят ръчичките да получа аванса, че да понапазарувам още марко и аз. мъжо горкият гледа хем втрещено, хем примирено като го мъкна по магазините, ама търпи, къкво ще прави  Mr. Green аз да питам - тези бодита, които се закопчават на рамената  - от къде се обличат на бебето?  newsm78 нещо не мога за схвана  Embarassed и кои в крайна сметка са най-удобни - с копчета до долу, тип прегърни ме или с копчета на раменете ?  newsm78

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Добро утро на всички! Hug
  Поздравления за темата!  bouquet
  Има нещо което ме притеснява малко - боли ме в областта на слънчевия сплит/ там където се събират гърдите, от долната страна/, ама обяснение дадох newsm78. Имам чувството,че ребрата тотално са  отворени. Не е силна болката но е почти постоянна, от допир си боли много.   На някои да му е познато или съм единствена с подобни оплаквания?
 Весел  и слънчев ден!


Нали знаеш, че всичките ти органи са се разместили тотално. Нормално е да имаш болежки, то и бебето вече на по-високо.


Всичко от Вис Виталис ли е? Защото и в София май имаха някъде магазин, но къде....

Сега видях, че тези бодита не са от там, а много ми допадна цената. Аз това на Комес го взех за 5.30лв, а е БГ. А и при майка ми, където шият и цените са си почти като на едро, бодитата са по 3-3.50лв, а не са толкова сладурски.

.... аз да питам - тези бодита, които се закопчават на рамената  - от къде се обличат на бебето? са страхо  newsm78 нещо не мога за схвана  Embarassed и кои в крайна сметка са най-удобни - с копчета до долу, тип прегърни ме или с копчета на раменете ?  newsm78

През главата се обличат. Принципно в началото е най-удобно с копчета до долу или тип прегърни ме. Но има толкова сладки нещица за през главата, че си струва по-трудното обличане.

# 20
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Така е, но на 7г. те са още деца и си мисля, че материалът трябва да се поднася "на час по лъжичка" и във вид на игра. Много рязка им идва промяната на децата от градина на у-ще. То вярно, че програмата е такава, но ако учителят има подход като към деца, а не като към ученици, мисля, че преходът ще е по-лесен. Имам наблюдения на дечица, които тръгнаха с голям мерак и подготовка на у-ще, а сега са направо скапани и ходят без желяние, а са едва в 1клас още.

Може би не съм се изказала правилно  newsm78
Доволна съм от учителката му в ПГ в училище - много свясна жена, умее да ги предразполага и Йоан ходи с желание. Просто нейното мнение е, че изискванията са вече много високи още от 1-ви клас и за детето адаптацията ще бъде по-лесна ако умее да пише и срича или още по-добре-чете. И мен ме хвана яд на тъпата система  #Cussing out Ще го занимавам аз лятото вместо да играе, че после да му е по лесно  #Crazy Сега съм луднала и с избор на преподавател, защото и аз съм на мнение, че човекът отсреща е много важен  Peace

Спирам да ви занимавам вече, то е ясно че нерви ще троша  Sick Сега да мислим за бебчовците Heart Eyes Утре съм на ЖК и нямам търпение да си я видя  Flutter

# 21
  • Мнения: 1 554
Искам да попитам мамите от Варна ще ходят ли на тази среща  на 9 месеца която ще бъде тук  искате ли да се организираме и да се срещнем там  Peace

# 22
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро момичета  Hug.
Тия череши са направооо..... Shocked #Cussing out. Нямам думи. Аз за тях страдам от нова година. Добре че на селото на мъжа ми имамме няколко дръвчета и като си ходим в Видин за РД на мой мъж ще се наям като хората. Даже мисля, че едно дърво няма да ми стигне  Laughing.
После пак ще пиша че сега съм на упражнение.

# 23
  • Мнения: 498
Гита моля те да включих и мен при мамите. Термина ми е на 08.08, още не сме много сигурни за пола newsm30.
А тези череши от кога ги сънувам. Само за тях опявам на мъжа ми и той все ме залъгва: изчакай, изчакай.............. wait. Е аз продължавам да си чакам

# 24
  • Мнения: 3 388
Ехх, че хубава темичка. Поздравления!   bouquet

И аз взех много да се изморявам  Rolling Eyes
Но пък не ме свърта, скапвам се от действие и вечерта съм като разглобена, боли ме кръст, глава ...
Ето днес вече съм изчистила венецианите, разтоварила съм миялната, измих скарата, оправих цветята на терасата, сле дмлако мисля да изчистя прозорците и да поработя малко. Довечера пак ще съм гроги. Според мъжо трябва само да си седя и най-много някоя паста да сваря  Rolling Eyes И всички около мен мрънкат да съм си почивала, защото сега като съм се уморявала, после  сдетето съвсем съм щяла да се скапя.

И на мен доста взе да ми тежи корема, а като си помисля, че има още доста време и ще расте ли расте, а и жегите ще стават още по-непоносими. Тук от няколко дни пак са около 28 градуса, а на слънце пък да не говорим.

После ще разгледам албумчето и, ако намеря време ще пусна някои от нашите придобивки, с трябва да снимам и новите неща.

# 25
  • Мнения: 660
Здравейте и от мене в новата тема,ех как обичам черешки и ягодки Joy Mr. Green
Какво стана с Констанс и Клара,не са писали ама много отдавна newsm78,дано всичко е ок с тях Praynig Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 374
Добро утро момичета,
Ох, тия черешки... и аз ще дойда на срещата с яденето им. Ивченце, мисля, че цял камион трябва да приготвиш, че колкото сме много кофи няма да ни стигнат. Simple Smile
Аз днес съм наспана и много щастлива. Предишната нощ изобщо не можах да мигна. Не знам какво се бях изнервила и се въртях ли въртях и съня изобщо не идваше. Даже по едно време поплаках, щото се чувствах толкова изтощена, а не можех да заспя. Но, за сметка на това снощи си легнах в 9 и съм спала до 7 и днес съм вече друг човек. Simple Smile
Персия, за тези болки в слънчевия сплит - от бебето са, щото то вече е високо. При мен се появи същата болка преди седмица, която после премина и леко в ляво към стомаха. Пих малко содичка и ми олекна и повече не ме е боляло. Май бяха някакъв вид киселини.
За училището на 9 месеца и на мен ми се ходи, ама май ще е чак в края на юни като излезне в болничен, че сега няма как.
Някой предложи да се срещнем по градове - аз лично съм "за" да го направим някоя събота или неделя. Още повече, че сега времето е приятно и слънчево.
Хайде, усмихнат ден от мен.   bouquet

# 27
  • Мнения: 3 595
Бобченка  fingerscrossed

Персиа тази сутрин изпитах точно такава болка и доста се притесних, но ми мина  Rolling Eyes

Херелина тези с копчетата на рамото са, за да е малко по-широко около вратлето и по-лесно да се провре ръчичката, но най-добре е да се откопчават до долу и да не се налага да му провираш главичката откъдето и да е. Има и тип прегърни ме с копчета не ми бяха удобни.

Франи, а от колко часа е лекцията? Имам желание да дойда, но трябва да съм с каката  Rolling Eyes, а и утре ще имам за около час майстори  ooooh!

Само аз ли не обичам череши  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 116
Добро утро и от мен /то май не е утро, ама .../  Simple Smile
Вчера бях на ЖК и като легнах на кушетката акушерката ме пита често ли получавам контракции. Аз й казвам, че незнам какво е това, а тя ми показва колко мн ми е твърд корема.  newsm09 Оттогава имам чувството че непрекъснато е така - явно мн се уплаших. И още съм ...
Вие какво правите в тези случаи - лежите ли?, разхождате ли се? .....  newsm12
На албумчето мн се кефя - покупките са ...  smile3521

# 29
  • Мнения: 1 554


Франи, а от колко часа е лекцията? Имам желание да дойда, но трябва да съм с каката  Rolling Eyes, а и утре ще имам за около час майстори  ooooh!

Само аз ли не обичам череши  Mr. Green

в 9 и 30 така разбрах но не се сещам то4но къдее това бистро newsm78

Общи условия

Активация на акаунт