Колко време прекарвате с децата си?

  • 2 664
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 428
За сега цялото време прекарваме заедно, не съм тръгнала на работа още. Но баба и започна да я взима от време на време през деня, а точно в този момент е на село-от 9 дни! За първи път се разделям с нея за толкова време и ми е много мъчно...

# 61
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз съм на работа от 9 до 5, през това време я гледа баба й, вечер е с нас, събота и неделя също.

Малко време, но нищо нередно или извънредно не виждам в това.

На който му е малко времето, да напуска работа  Twisted Evil

# 62
Стремя се да прекарвам колкото се може повече време с тях,а и мисля че достатъчно внимание им обръщам.Живеем далеч от баби и дядовци, така че особено почивните дни са изцяло мои и на баща си

# 63
  • Мнения: 5 362
Събота и неделя сме заедно.През седмицата,вечер,но тогава почти не остава време да се нарадваме една на друга.След яслата сме в парка,после вечеря,къпане и в леглото.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 321
И ние живеем сами (без баби и дядовци, за което не се и оплакваме) и съботите и неделите сме си семейно, но пак си мисля, че времето, което прекарвам със сина си не е достатъчно. Rolling Eyes Ами вечер докато се приберем, сготвя нещо и да вечеряме, поиграе малко главно с баща си и си лягаме. И така седмицата се търкулила... Confused Вярно събота и неделя сме постоянно заедно и почти всеки уикенд единия ден се стараем да сме повечко време навън тримата или заедно с други приятели (и виждам в такива моменти, колко е щастлив), но за през седмицата не мисля, че е достатъчно. Просто забелязвам, че заради работата семейството малко изостава сякаш поради липса на време и сили. Затова желанието ми е сега с второто майчинство да си го ползвам цялото (2г.) и после нещо на половин ден.

Общи условия

Активация на акаунт