Изпратете вашите истории за кърмене!

  • 44 767
  • 191
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
Леле, аз чак сега виждам темата EmbarassedКакъв срам, какво чудо. Явно и аз ще пиша, особено затова как се съчетава работа, учене и дете. Надявам се да вдъхна кураж на много хора Heart Eyes Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 614
С нашето безпроблемно кърмене, май няма да има историйка от нас! Но пък ще чета с удоволствие!   bouquet Hug

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
С нашето безпроблемно кърмене, май няма да има историйка от нас!
Че защо? Grinning Аз и по-горе писах - тогава пишете за хубавото, безпроблемно кърмене - в крайна сметка голяма част от историите за кърмене са точно такива - всичко върви гладко за радост на всички участници. Нека се знае, иначе ако са само истории за проблеми - ще си кажат хората, брей, то зорна работа било да кърмиш Laughing А то не е, в повечето случаи.

# 18
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Чак сега виждам темата, ще пиша.

# 19
  • Мнения: 293
И при нас кърменето е почти безпроблемно.Много бих се радвала ако повече близнашки майки се запознаят с историите на кърмещите близнашки майки (който не са една или две) и се убедят, че това е напълно възможно и много лесно.

# 20
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Ами и аз ще спретна една историйка за кърменето на дъщеря ми. Не е било проблемно изобщо, но пък за сметка на това е "преживяло" доста неща Laughing

# 21
  • Мнения: 3 810
нареждам се в категория безпроблемно кърмене Peace

нека наистина да знаят хората, че има такова чудо!

# 22
  • Мнения: 344
Аз мойта за съжаление я кърмих много малко.И аз мисля да напиша защото има много неща които мога да споделя.Както и за трудните решения които трябваше да взема.

# 23
  • Мнения: 123
аз установих, че всичко е въпрос на психика, ако  майката е спокойна и и има пълната подкрепа на всички близки, ще си кърми детето и няма да си мисли , че я кърмата намаляла или че трябва да яде двойно за да я увеличи, при мен съветите бяха от характера" тъпчи се", реално напълнях след като родих.  Crazy

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 130
Tedi e na 2 meseca i 6 dena karmq ot 5 i den.Togava mi sleze karmata iaskam dq karmq vazmojno nai dalgo.Problema nie 4e imame koliki i kato zapo4ne da coka za po4va da se darpa za6toto q boli korema.S netarpenie 4akam da sprat tezi yjasni koliki za da se xranim normalno.Ina4e za sega rastem dobre.Yspex na vsi4ki karma4ki Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 810
понеже се записах пък нищо не съм творила... newsm78сетих се- има ли краен срок?

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
понеже се записах пък нищо не съм творила... newsm78сетих се- има ли краен срок?
Тц Grinning Абцелютно безкрайно е.

# 27
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
абе и аз като Мимиту се записах, ама...впредвид новосъздалата се ситуация ще изчакам, за да мога да разкажа и как се отбива по време на бременност.

# 28
  • Мнения: 3 810
ееееее, микки!!!!!!!!!!!!!
Страхотна новина! Поздравления!

А може пък да разкажеш за кърмене в тандем Wink в случай че Jade не го е направила вече Mr. Green

# 29
  • Мнения: 166
мойто беше с леки премждия,но пък приятно и желано кърмене.Премеждията бяха когато му излязоха първите зъби и почна да ме хапе съвсем съзнетлно мислейки,че е игра.После забрави като излязоха след няколко месеца още зъби пак почна да ме хапе като тогава ми се разраниха много гърдите и имах дълбочки рани,ноооо успях да преодолея тези болки и го кътмих до година и 1 месец.След това реших да го отбия защото виждах,че той вече не ме ползва за да се наяде ами за зълагалка.

Общи условия

Активация на акаунт