Отговори
# 60
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
 Mr. Green той заедно с майка ми са го видели първи минути след като саго извадили докато при мен операцията е продължавала.Като дойдоха в реанимация-нахални са-ми каза
-Женкеее много е красив и е без коса както с го поръча  Mr. Green.Аз съм най-щастливия човек на света.


-

# 61
  • Мнения: 772
'ама то нашето бебе било много хубаво'-интересно ми е какво очакваше извънземно ли Joy

# 62
  • Мнения: 679
Може да ми се смеете, но аз не помня какво ми е казал Blush, но изглеждаше очарован от гледката.
И аз така  Embarassed
Помня, че когато отнесоха бебо попитах дали му е харесало бебето и ми каза - много, но дали имаше коментар преди това ...

# 63
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 996
А моят мъж онемя...  Laughing не си бях представяла преди, че може да изпадне в ситуация, в която ума и дума да загуби. Просто мълчеше и не можеше да отдели поглед от Пресиян... ама бебчо се роди много бял, хубав и "завършен", може би защото беше преносен... Странно, много хора (в т.ч. и педиатъра) използваха този израз.

# 64
  • Мнения: 6
Той видя тримата още докато ме шиеха. И трите пъти беше разплакна.

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 07:48 от s_v_e_t_l_l_a_

# 65
  • Мнения: 205
  Нашия тати като видя бебчо, простозагуби ума и дума, и трепереша като го взе в ръце...неописуема гледка:)...

# 66
  • България
  • Мнения: 3 621
Оххх, ако знаете как го очаквам този момент  Simple Smile Ама нашия татко не е от най - емоционалните и просто нямам представа как ще реагира , дали пък няма да се разчувства тогава  Laughing

# 67
  • Мнения: 123
нашия тати, като видя бебока каза" Еееееей, ама той на мен приличал". разпозна си го веднага, нищо , че вече 4 месеца по късно си личи , че е одрал,кожата на мама Hug

# 68
  • Мнения: 2 035
Нямаше думи имаше само сълзи от радост и лице грейнало от неописуемо  щастие и възторг  Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 1 345
каза много хубаво бебе си родила

# 70
  • Мнения: 2 051
Толкова е мъничко и истинско!

# 71
  • Мнения: 171
Моят мъж видя бебка за пръв път, когато ни качваха от Родилно в отделението, акушерката я държеше, а той я целуна и и каза "Здравей!", а тя го гледаше вторачено. После като се прибрал, казал, че малката ни е много красива, но гледа "лошо", т.е. сърдито. Grinning

# 72
  • Мнения: 1 104
Първите коментари бяха, че е много сладка, но е ужасно малка и се притеснява да я вземе. Но лекарката направо му я подаде в ръцете и той изгуби говор и картина.

# 73
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Първото нещо което каза беше,че не си представя живота без него и имал чувството,че винаги е било с нас това бебче.

Общи условия

Активация на акаунт