Отговори
# 30
  • Мнения: 1 273
Не знам, когато го е видял, съм била още в родилна зала. После  ми каза, че бил прекрасен, много малък,  много ококорен и го гледал умно  Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 1 212
Не помня точно, нещо от рода на "........колко бил малък и как главата му била ръбеста........" Mr. Green , но в края на огледа  Wink  дълбокомислено заключи :
"........ Е пич е к'во ?!"  Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 2 734
А пък нашият тати се развикал от радост,та се наложило докторката да го усмирява,щото щял да събуди цялото отделение Laughing А по-късно описа,че била едно лилаво парче месо,ама много хубаво!

# 33
  • Русе
  • Мнения: 2 354
като се роди я снимах с тел.-а си и му пратих снимката! Звънна ми и каза "тя е перфектна!" в същия момент тя плачеше и той "олеле, ама тя плаче, тя наистина плаче! чух й гласа!"

Благодаря на авторката на темата!    bouquet  Толкова милички спомени нахлуха в главата ми  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 317
Видя я на изписването, първите му думи бяха - "Олелееееее, малкото ми момиченце"  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 114
Ами той я видя веднага след като я родих, пуснаха го при мен в родилната зала.Каза че е много мъничка и че прилича на него(ама то така си и беше)

# 36
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Родих секцио и 5минути след като го извадиха, го показаха на мъжа ми, дъщеря ми и сестра ми. Мъжът ми се учудил колко е мъничък (3750гр  Grinning ) и защо не си отваря очичките. Освен това се учудил как може да прилича и на двамата  Heart Eyes

# 37
Определено не го хареса.

# 38
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Ами ...,,Оле колко е малка Laughing,, ..и му се просълзиха очите

# 39
  • Мнения: 698
прекръсти се, без да казва нещо  Grinning
не го бях виждала да се кръсти преди това. а и от тогава не съм.  Grinning

# 40
  • Мнения: 2 015
При нас нещата не бяха розови.Накарах акушерката да не качват бебо на третия етаж, където стояха бебетата, че моя мъж пристига след час и иска да види бебето.Когато дойде мъжът ми и акушерката ни го показа малкия беше син.Разтекоха се по стъпалата, а ние стояхме и се чудехме къде закараха синът ни.Оказа се, че не е могъл да преглътне някаква слуз и се е задушавал.Слава на Бог всичко се размина добре, но разбрах, че моя мъж после бил много зле.Прилошало му и едва карал към вкъщи.Доста се уплашихме, та така беше при нас.Нямаше какво да каже.После го видя на 2-3 ден, но и той не беше очарован от видът му, както и аз.Дори на циганката бебетата, по ми харесваха, но сега е най-хубавото бебе което съм виждала.

# 41
  • Мнения: 3 069
Mоя мъж беше очаровам от сина от 1-я момент в който го видя Grinning
И така докато не се прибрахме в къщи и не го разсъблеках.Думите бяха: "Горкичкия, направо му виси кожичката" Laughing

# 42
  • Мнения: 384
Ами той таткото присъстваше на раждането/ не припадна, беше герой Joy Laughing/ Нищо не каза разплака се за първи път в живота си / поне аз откакто го познавам/. Не искаше да го вземе само повтаряшве на акушерките " Не мога той е толкова малък, може да му направя нещо. Толкова е красив. Добре ли е?"/ а сега се носят и си пеят в къщи мъжки песни Mr. Green Mr. Green, знам защо е питал дали е добре и намен това ми беха първите думи, бяха ни казали че има доста голяма вероятност да се роди със синдром за Даун и бяхме готови и за 2 варианта- тръгва си с нас в къщи където му е мястото/
След това трябваше да излезе защото аз поисках трябваше да ме шият около  час / не мисля че ако беше останал щяхме да се чувстваме добре и двамата/- тогава само питал сестрите, " Как е жена ми добре ли е" и ходел напред- назад- при бебето, при мен. После беше лесно т.к. аз си бях с бебчо в една стая, когато се чувствах много уморена се обаждах да го вземат за 3-4 часа

# 43
  • Мнения: 617
Леле че прекрасни истории насълзиха ми се очите. Аз чакам да дойде този ден и дано всичко да е наред за да си спомням с прекрасни чувства момента на раждането.

# 44
  • Мнения: 128
Не бях там да го чуя, защото той първи видя бебето. Мен още ме шиеха когато акушерката го занесе при таткото. Аз чух му вика "Хайде вземи го де", после разбрах че той се е дърпал, защото Влади не е бил почистен , имал е още кръв и от онова бялото Laughing. Но всеки който го е видял същия ден ми казва че е ходил като "цапнат с мокър парцал".

Общи условия

Активация на акаунт