Колко килограма сте в момента...

  • 5 154
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 095
аз съм 85 кг при ръст 158 см Simple Smile
какво ще кажете,ужас нали  Twisted Evil

# 76
  • Мнения: 2 035
... Говоря за себе си- 60/173... явно няма да отслабвам, или поне не много.

Еее еми то ти си си добре, не са ти изобщо много килата   Peace Hug

# 77
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
висока съм 173 и съм 52... продължавам надолуууууууууу и това ме прави още по- щастлива  Whistling

# 78
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Висока съм 1.73 и в момента съм 81кг #Crazy,а трябва да съм 65кг за идеалното ми тегло Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 75
аз съм висока/ниска/156см. и 44кг.Искам 40кг.

# 80
  • Мнения: 27 524
64  Embarassed Трябва да съм 53  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 982
62 съм и се чувствам добре,но бих изглеждала добре,ако съм 55-57 кг.

# 82
  • Мнения: 1 095
аз съм висока/ниска/156см. и 44кг.Искам 40кг.

това твоето вече е  нахалство  Joy

# 83
  • Мнения: 1 169
67кг. съм, а искам да стана 48-50 висока съм 160 см.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 84
  • Мнения: 893
65 съм - цел - 50...
Височина 162 #Crazy

# 85
  • Мнения: 552
Лелеееее изчетох ви мерките на всички  #Crazy
Момичета, ако смятате, че "сте дебели" когато сте под килограмите, получени при следната формула:
височина(см) - 115 = здравословното тегло (+- 2-3 кг),
значи имате сериозен психологически проблем   #Crazy
Скоро гледах едно предаване на тази тема. Гости в студиото бяха социолог и психолог. Дадоха много примери за това как хората, вманиачвайки се на тема тегло унищожават имунната защита на организма и започват да боледуват (не рядко и от неизлечими болести). Парадоксалното е, че тези хора никога не се харесват, независимо колко са отслабнали. Когато достигнат желаното в началото тегло, отново се виждат дебели и продължават да отслабват.
Обичайте себе си, харесвайте тялото си, но не бъдете манекени на Освиенцим - това е направо страшно.
Моля, не мислете, че искам да се заяждам или да ви изкарвам луди. Просто това което прочетох ме стресира  #Crazy  #Crazy  #Crazy

# 86
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
50 кг.съм и толкова искам да съм Wink

Преди това бях по-слаба и изглеждах ужасно грозно Tired,сега съм доволна ,че напълнях, само малко спорт ми трябва ,но много ме мързи Embarassed.

# 87
  • Мнения: 75
аз съм висока/ниска/156см. и 44кг.Искам 40кг.

това твоето вече е  нахалство  Joy
че кой не се стреми към усъвършенстване  bouquet

# 88
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вчера по телевизията имаше интервю с момиче, болно от анорексия... Все й се струвало, че не е достатъчно слаба, докато положението излязло от контрол и организмът й вече не можел да приема храна. Теглото й паднало до 28 кг. (тръгнала е от 48 кг.). Борила се е за живота си месеци наред и вече се стабилизира... Много е страшно това и четейки тук, виждам, че има доста момичета, които не си дават сметка.

# 89
  • Мнения: 75
наистина е много опасно,но все пак си има граници

Общи условия

Активация на акаунт