Колко килограма сте в момента...

  • 5 149
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 416
аз съм 64 а искам да съм 58 и с помоща на момичетата от дневника ще успея висока съм 163

# 91
  • Мнения: 949
В момента съм 55кг(1.78съм висока) и мисля че съм добре.

# 92
  • Мнения: 1 432
В момента съм 55кг(1.78съм висока) и мисля че съм добре.

Леле,аз ако съм на твоите килограми едвам 6те се движа.Висока съм 175 и в момента съм 72 килограма,но не мога да отслабна докато кърмя явно.Преди това съм се въртяла м/у  64-66 кг и съм супер.Била съм и 58 ,но не съм изклеждала добре /изсмукана и без гърди  Confused/.Дори сега смея да кажа ,4е изглеждам прили4но на тези кг  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 636
И аз съм 175см и мисля, че 62-63 е идеално за мен. Качила съм малко, но ще ги сваля до края на юни- бавно и славно.
Срашно ми става като прочета , че някой е 48 килограма, но иска да отслабне още.

# 94
  • Мнения: 937
Да споделя и аз преди да забремения бях 55 кг и сега това е целта ми всички хубави дрехи сами от тогава и нямам търпение да се надена в тях на диета съм и пия Кларинол и смея да кажа че действа за месец 4 кг надолу и по 3 см от талия и ханш.
Висока съм 168 см и съм (за сега) 59 кг целта е 53 кг (за да имам да си кача малко като почна да се храня нормално.  Laughing

# 95
  • Мнения: 319
Аз преди да забременея бях 48 кг. Сега съм 54-55 кг., висока съм 160 см. Искам да стана поне 50кг., за да се чувствам добре, защото цял живот съм минавала към по-слабичките и така леко закръглена малко се нервя. Но на всички момичета, които пазят диета искам да кажа, че правят огромна грешка. Зная го от собствен опит. Не ме разбирайте погрешно целта ми не е да поучавам някого. Аз пазих доста диети до преди 10 г. и единственият резултат беше много нерви, воля, глад и гастрит. След което изпивах по една шепа лекарства и някъв много гаден бял сироп на гладно всеки ден( а как мразя да пия лекарства), за да си оправя стомаха. От тогава реших, че здравето не съм си го намерила на пътя и започнах тренировки(най-вече бягане) и спрях храненето след 18 ч. Действа при мен безотказно. Резултат: заветните 48 кг.

# 96
  • Мнения: 453
сега  благодарение на луннуването съм 53кг.
искав дасъм 48 кг. Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт