Върлува Летен вирус с висока температура, разтройство и повръщане

  • 11 338
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
Офф,пак ли.Миналата година всички го изкараха.Първата вечер дечко опря до болницата след като за 2часа повърна близо 20пъти Shocked.Сложиха му система и поспа малко,но като се събуди продължи да повръща.Беще обезводнен,искаше да пие водичка,но колкото пийнеше я повръщаше.С лекарствата и диетата на втория ден спря да повръща.Много е гаден и мъчителен тоя вирус.Дано ни подмине тази година Praynig Praynig Praynig.
За подсечено дупе аз купувам кремче дето го забъркват в аптеката.

# 16
  • Мнения: 801
И Радост я хвана този вирус в момента. уф, добре поне че не повръща засега  Praynig. Температурата спадна под 38 за два дни редуване на  Нурофен и ефералган на свещички. На диета е в момента, но пак си дриска. Много е гадно това състояние и за дребчовците и за мамите Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 625
И моята голяма дъщеря изкара вируса! За един два дни и размина! Но наистина повърна поне 20 пъти! Да похваля за пореден път свещичките ВОМИТУСХИЛ! След първата повръщането спря!
И момичета за тази температура, що панадол изпи горкото дете без никаква файда, а невероятно но факт оцет+вода+сода я свали за има няма половин час!

# 18
  • София
  • Мнения: 310
ами за дупето след толкова дрисък вече ни е огнено, а с какво ли не го мазах - мустела , бочко, пудри, зехтин ......
ама не

# 19
  • София
  • Мнения: 6 259
Този го имаше и мин. година и непознавам детенце дето да не го е изкарало ..
И моят син го изкара миналата година, точно преди първия му рожден ден бяхме в болница за 5 дни. Беше много обезводнен, казаха ни, че дори е трябвало по-рано да влезем в болницата. Не повръщаше, но от постоянното разстройство нищо не му се задържаше в стомахчето, от което не се сваляше температурата (стигаше до 39.6) и се обезводни. Оправиха го системите и това, че още сучеше според мен много помогна също. Най-важното е детенцето да не се обезводни!

# 20
  • София
  • Мнения: 310
Благодаря на всички мамчета   bouquet
и веднага да кажа че вчера вече почти нямахме температурка, поовладяхме малко нещата с подсеченото дупенце и от вчера от 18 часа не е дрискала  Praynig Peace продължавам лечението и наливането с течности
ох , стискайте палци всичко вече да се оправи  Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 173
Наистина има вирус. И мен ме хвана. Даже ме вкараха в болницата, а аз си мислех, че раждам...  ooooh!

# 22
  • Мнения: 230
... поовладяхме малко нещата с подсеченото дупенце
...
ох , стискайте палци всичко вече да се оправи  Praynig Praynig Praynig
Стискам и то много  Heart Eyes.
За подсеченото дупе при нас помогна Event. Преди това без успех пробвахме Бюбхен и Бочко и едно лилаво дето гори пъпчиците, ама и кожата също.

# 23
  • Мнения: 522
Купете си кремче от аптеката .Струва осоло 2лв,и върши чудеса.С ръце и крака съм за това кремче,не помня какво слагаха вътре,мисля,че ланолин или нещо такова,но наистина е супер ефикасно.

# 24
  • Мнения: 166
МОя син и той е от понеделник така.Първо почна да повръща.После температура,разтройство.още същия ден спря да повръща.Сега му давам ентерол ама вече е почти добре.

# 25
  • Мнения: 3 537
И моята от днес повръща и има разтройство.Миналата година ни подмина тоя вирус,но сега... Confused

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Моята пък миналото лято 2 пъти го кара това нещо  #Crazy През две седмици. Каквато слабичка си ми беше, съвсем изпосталя тогава. Сигурно месец и половина изкара само на солети, сухари и подобни. Добре, че поемаше доброволно много течности, буквално се наливаше с вода  Praynig

# 27
  • Мнения: 102
и аз мажа с бочко ама не става трябва ми нещо по- силно за дупето
Имазол е за много подсечени дупета,гарантирам оздравяване.

# 28
  • Монреал
  • Мнения: 631
Момичета, да ви питам,  баткото кара сега този вирус. Но мен ме е страх да не се зарази и малкия, който е на 3 седмици. Cry Гледам ги сама, единия в едната стая, другия в другата, ама така или иначе аз снова между тях, а и баткото от време на време като му е по-добре и все след мен върви.
Добре, че малкия само спи и яде дано му се размине. Обаче последния път доста звучно ака, че да видим. Confused Та да ви питам, за такова малко бебче, освен Хидрасек, какво друго може да се дава. Чай от шипки? newsm78

# 29
  • Мнения: 3 537
Момичета, да ви питам,  баткото кара сега този вирус. Но мен ме е страх да не се зарази и малкия, който е на 3 седмици. Cry Гледам ги сама, единия в едната стая, другия в другата, ама така или иначе аз снова между тях, а и баткото от време на време като му е по-добре и все след мен върви.
Добре, че малкия само спи и яде дано му се размине. Обаче последния път доста звучно ака, че да видим. Confused Та да ви питам, за такова малко бебче, освен Хидрасек, какво друго може да се дава. Чай от шипки? newsm78
оризова вода и давах на моята като беше на 10 дни.

Общи условия

Активация на акаунт