Нова кола или нов бюст ?

  • 6 654
  • 214
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 105
Кола. я се повози на цици по цариградско... не става....


Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 937
И аз като VG, ама кола си имам.
барабалекс, какво тук значи някакъв си момент. Мисли в перспектива.  

# 17
  • Мнения: X
Аз пък цици!

Не заради това ,че имам кола.Говорим за дилемата :кола или цици,ако нямаме и двете.Нали така,Барбалекс? newsm78Или аз не съм разбрала?

Покрай тях може да се уредя и  с кола Joy.Но обратния вариант, не става.Затуй Mr. Green

# 18
  • Мнения: 677
барабалекс, май от София беше, а? Трафика е ужасен напоследък, дупки, сини зони, катаджии, протести..Ужасен ужасон е!
Заеби я тая кола, само ядове и харчове бе..

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Искам кола.
Бюст си имам.

И да нямах бюст, пак щях да избера колата.

# 20
  • Мнения: 765
И аз като VG, ама кола си имам.
барабалекс, какво тук значи някакъв си момент. Мисли в перспектива.  
Именно ..., обаче понякога переспективата на моето мислене не се простира надалеч...Цици..

# 21
  • Мнения: 410
Зависи каква ще е колата и кой ще ми прави циците Whistling
Ако ще е някаква трошка,предпочитам циците,че те поне ще си останат во веки с мен Mr. Green

# 22
  • Мнения: 765
Аз пък цици!

Не заради това ,че имам кола.Говорим за дилемата :кола или цици,ако нямаме и двете.Нали така,Барбалекс? newsm78Или аз не съм разбрала?

Покрай тях може да се уредя и  с кола Joy.Но обратния вариант, не става.Затуй Mr. Green
Схванала си абсолютно точно - то затова е дилема. И аз така разсъждавам .

# 23
  • Мнения: 1 564
Искам кола.
Бюст си имам.

И да нямах бюст, пак щях да избера колата.
newsm10

# 24
  • Мнения: 4 473
Аз клоня към циците и въобще не очаквах , че повечето бихте избрали кола ... Thinking

И аз като теб. Не им обръщай внимание, пЕрнало ги е Слънцето и не знаят какво говорят Whistling

# 25
  • Мнения: 3 423
Барабалекс, не се навивай на цици!
Само ще ти тежат, а и изборът на
нацицници е много по-оскъден!
Слушай патило.
Аз искам кола. Но по-голяма. Защото
отскоро кърмя, ако се сещате за кое
увеличаване на кой обем става дума.

# 26
  • Мнения: 2 700
Кола.
Дип, че не ми се налага, но и да ми се налагаше пак за бюст пари не бих дала. Naughty

# 27
  • Мнения: 2 237
Цици.Не харесвам коли,даже и книжка нямам.А едни хубави гърди биха ми дошли добре.Най-вече за самочуствието.

# 28
  • Мнения: 1 533
барабалекс, май от София беше, а? Трафика е ужасен напоследък, дупки, сини зони, катаджии, протести..Ужасен ужасон е!
Заеби я тая кола, само ядове и харчове бе..


Доколкото се сещам, май работи като мед. сестра при някакъв мамолог. Каква по-добра реклама на кабинета от един чифт добри цици, а?

# 29
  • Мнения: 1 937
барабалекс, май от София беше, а? Трафика е ужасен напоследък, дупки, сини зони, катаджии, протести..Ужасен ужасон е!
Заеби я тая кола, само ядове и харчове бе..

Доколкото се сещам, май работи като мед. сестра при някакъв мамолог. Каква по-добра реклама на кабинета от един чифт добри цици, а?


Да, бе! И цял живот да не се отърве от мамолога! Айде, моля!
Кола, барбалекс, кола, ама като на Лиска!

Общи условия

Активация на акаунт