Нова кола или нов бюст ?

  • 6 700
  • 214
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 407
Кола, бюст си имам.

# 106
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ей, ама какви сте материалистки само: Кола, та кола...Дайте нещо за душата. Верно, за Сопрановата душа /и ръка/, ама кой ти гледа Mr. Green

# 107
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
 НОВА КОЛА!
  car003
ЦИЦИ  си имам в излишък  bombs
Вили

# 108
  • Мнения: 1 312
Нали знаеш какво казват за силиконовите цици?
Стават за гледане,но не и за пипане...,т.е амортизация няма.
Колата все нещо ще трябва да и пипнеш...

Сега сериозно!
Бих те посъветвала да избереш цици-вървят в комплект с повишаване на самочувствието.И не го казвам от личен опит-моите са извън пътя по природа..,просто съм свидетел на поведението и живота на 4 близки дами-преди и след бюстопоставянето.

Само не се лакоми за размера,че положението със сутиените е наистина сложно.
Денят,в който си купих винено червен и маслинено зелен сутиен в извънгабаритен размер завинаги ще остане светла дата в живота ми.
В останалото време е скучно-бяло,черно,гаден беж....

# 109
  • Мнения: 3 423
Денят,в който си купих винено червен и маслинено зелен сутиен в извънгабаритен размер завинаги ще остане светла дата в живота ми.

Обожавам угърчинските молове, оргазмувам!

# 110
  • Мнения: 3 034
оооо, кола, разбира се.

циците и сега са ми в повече, не бих си причинила още от тях.....е, вярно - мляко пускат....ама пак са си D....

# 111
  • Мнения: 3 423
Абе и анаболите са ти в повече,
работиш ли и там по въпроса, а?

# 112
  • Мнения: 3 034
работя, работя.....ама засега нищо не пускат....

# 113
  • София
  • Мнения: 3 910
Ох, и миналата година аз бях пред същата дилема, и избрах бюст. Даже май дилемата е сега - дали щеше да е по-добре, ако вместо бюст си бях купила кола. Тогава хич и през ум не ми мина, да купувам кола за тези пари, при мен бюстът беше фикс идея. И сега се дразня някой като ми каже - ми аз за тия пари щях да си купя кола, пък ти... Ми да беше дошъл на мое място, пък тогава ще говорим. Та бюстът определено дава самочувствие, а пък кола на цената на бюст... едва ли, за тези пари не може да се купи Мазерати все пак.

# 114
  • Мнения: 431
И двете неща не са ми сред приоритетите.

# 115
  • Мнения: 3 405
И двете  Mr. Green

# 116
# 117
  • Мнения: 1 095
В крайна сметка всичко зависи от това,от какво имаш нужда Simple Smile
кои са приоритетите Simple Smile
Аз бих запазила парите за предстоящото ми ин витро    EFP 1stroller

# 118
  • София
  • Мнения: 1 320
Нова кола. В момента имаме гореща нужда от 2-ри автомобил, приемам дарения  Crazy!  Не че от гърди нямам, ама си слагам сутиена с циците  Mr. Green 

# 119
  • Мнения: 6 029
Цици имам. Искам кола, ама и курс ще ми трябва.

и аз курс искам. ама ни кола, ни курс.

Общи условия

Активация на акаунт