Ексаблок за разреждане на кръвта

  • 209
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,някой ползвал ли е ексаблок за разреждане на кръвта?

# 1
  • Мнения: 377
Ексаблок е антикоагулант (лекарство за разреждане на кръвта), който се използва за профилактика и лечение на тромбози, както и при някои сърдечни заболявания. Много хора го приемат успешно, но както при всеки медикамент от тази група, е важно да се спазва точно предписаната доза и да се следи за признаци на кървене.

Дали е подходящ за конкретен човек зависи от причината, поради която е изписан, както и от придружаващите заболявания и други лекарства, които приема. Затова не бих се водила само по чуждия опит.

Ако споделиш за какво ти е назначен и какви са притесненията ти относно лечението, може да получиш по-конкретни мнения от хора, които са го приемали при сходни обстоятелства.

Общи условия

Активация на акаунт