Как да засилим метаболизма си!

  • 34 073
  • 354
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 113
Аз също пия зелен чай..даже прекалявам с количеството,обаче аз го пия с лед,т.е студен...предполагам,че пак ще има ефект.

Моят е на друга фирма,но този изглежда много по-надежден.

# 316
  • Мнения: 4 678
Аз също пия зелен чай..даже прекалявам с количеството,обаче аз го пия с лед,т.е студен...предполагам,че пак ще има ефект.

Моят е на друга фирма,но този изглежда много по-надежден.


Говорим за зелен на таблетки Peace

# 317
ами днес си купих чай,но не зелен ами ''Pu-Erh''на капсули, пие се по 1 капсулка на ден преди ядене?австрийско производство е.там са 30 табл.та като ги изпия за месец ще започна със зеления чай.

# 318
  • Мнения: 916
Аз също пия зелен чай..даже прекалявам с количеството,обаче аз го пия с лед,т.е студен...предполагам,че пак ще има ефект.

Моят е на друга фирма,но този изглежда много по-надежден.


Говорим за зелен на таблетки Peace


Има ли разлика?По-голям ли е ефектът от капсулите? Tired

# 319
  • София
  • Мнения: 807
Отивам да купувам зелен чай на таблетки! Поци каква е дневната му дозировка? И има ли значение преди или след хранене?

# 320
  • Мнения: 2 631
Отивам да купувам зелен чай на таблетки! Поци каква е дневната му дозировка? И има ли значение преди или след хранене?

Отговарям ти от името на Поци, тъй като съм задавала същия въпрос  Peace
Таблетките се пият по две, 3 пъти на ден. На упътването пише по време на хранене, но Поци каза, че няма особено значение.

Поци, извини ме, че те замествам  Rolling Eyes  Peace

# 321
  • София
  • Мнения: 807
Kafe, благодаря ти много!   bouquet
Ще отговоря на добрината с добрина!  Sunglasses
Купих си този чай за 6.80 лв. /бях подготвена за 8 лв./ ако някой се интересува - аптека на Екзарх Йосиф  Grinning

# 322
  • Мнения: 4 678
Отивам да купувам зелен чай на таблетки! Поци каква е дневната му дозировка? И има ли значение преди или след хранене?

Отговарям ти от името на Поци, тъй като съм задавала същия въпрос  Peace
Таблетките се пият по две, 3 пъти на ден. На упътването пише по време на хранене, но Поци каза, че няма особено значение.

Поци, извини ме, че те замествам  Rolling Eyes  Peace

Няма проблем.Замествай ме до 23 часа Joy
Отивам на работа Peace

# 323
  • Мнения: 2 631
Отивам да купувам зелен чай на таблетки! Поци каква е дневната му дозировка? И има ли значение преди или след хранене?

Отговарям ти от името на Поци, тъй като съм задавала същия въпрос  Peace
Таблетките се пият по две, 3 пъти на ден. На упътването пише по време на хранене, но Поци каза, че няма особено значение.

Поци, извини ме, че те замествам  Rolling Eyes  Peace

Няма проблем.Замествай ме до 23 часа Joy
Отивам на работа Peace

 Laughing  smile3521 smile3525

# 324
  • Мнения: 4 678
Добра вечер Peace

# 325
# 326
  • Мнения: 113
 hahahaДобър ден! Joy Joy hahaha Joy

# 327
  • Мнения: 1 531
Vzimam Beta3 Sbelt, koito aktivira beta3 adrenergichnite receptori na mastnite kletki y ot tam se aktivira cikala na Krebs y razgrajdaneto na mazninite. Ponege riadko vlizam v drugi temi, osven pri Ritzarkite, moga da razkaja podrobnosti y na lichni.

# 328
  • Мнения: 2 631
А защо на лични?
Прасни тук или в отделна тема инфото...  Peace

# 329
  • Мнения: 1 531
ok. ще го копирам от сайта им.

Бета 3 Сбелт усилва енергийния разход, поради действието си на добавка, която усилва изгарянето на мазнини и така подпомага загубата на тегло.
Концентратът от горчив портокал има високо съдържание на синефрин, който активира бета3-рецепторите, отключвайки процесите на липолиза (разграждане на мазнините) и това позволява елиминирането на мазнините и преобразуването им в енергия.
Концентратът от червен чай (Camelia sinensis) е богат на кофеин и помага за загубата на тегло, чрез термогенния си ефект, усилвайки метаболитната активност на тялото.

Л-карнитинът или ''мобилизаторът на мастните киселини'' помага за метаболизирането на мазнините в клетките и от там намалява акумулирането на мазнините в тях.

Л-карнозинът притежава антиоксидантни свойства, които предпазват от клетъчното стареене и помагат да се поддържа кожата гладка, стегната и мека по време на спазването на диети.
Бета 3 Сбелт може да се приема през целия период на спазване на хранителен режим.

Общи условия

Активация на акаунт