Мнението ви за Д-р Емилова

  • 68 369
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
petq , честито за дъщеричката ти  bouquet
Първо се пише ГЛАДОЛЕЧЕНИЕ Wink и второ това, че си забременял точно след гладуването, не означава, че то е причината.
Просто стечение на обстоятелства.

# 16
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
petq , честито за дъщеричката ти  bouquet
Първо се пише ГЛАДОЛЕЧЕНИЕ Wink и второ това, че си забременял точно след гладуването, не означава, че то е причината.
Просто стечение на обстоятелства.

Мерси  Embarassed
Според мен точно това ми помогна да си пречистя организма и да забременея,но не карам никои да мисли като мен Naughty

лак ден на всички и скоро да се радвате на прекрасни бебчета  bouquet  bouquetУспех   bouquet Hug Praynig

# 17
  • Мнения: 2 422
Ей такива изказвания много ме дразнят! Да пратя моя мъж да погладува, че да забременея после лесно аз.  Close Close Close
ПРАВА Е СЛОНКА

# 18
  • Мнения: 173
Aз също съм гладувала при д-р Емилова Simple Smile
Мога да кажа че ежедневно се следят килограмите,белтъка в урината и всичко необходимо Peace,ако има проблем,веднага се взимат необходимите мерки(от лекари)които са на твое разположение през цялото време на гладуването Simple Smile
Мога да кажа само хубави неща,отслабнах с около 15-тина килограма,но не само по време на гладуването а и след това(всичко зависи от човека).След 14 дни гладуване,следва захранване и след това един нормален режим на хранене Peace
Няма нищо чудно в начина по който тя лекува NaughtyТрябва да ви кажа че пречистване на организма наистина има след един такъв режим се чувстваш страхотно(говоря от собствен опит),но е важно да се следи режима на хранене и след това...Трябва да се превърне в начин на живот Simple SmileТя не отрича нито една храна като цяло просто трябва правилно да се съчетае с другата която копнсумираш Flutter
Освен това(бях при нея март)октомври забременях,но уви неуспешно Confused
За съжаление по време на бременността и след спонтанния аборт доста покачих килограмите и ако имам възможност пак бих отишла при нея Hug
През периода когато бях там се чувствах страхотно имах невероятно много енергия,чувствах се мнооого доволна от себе си и резолтатите които постигах Wink
За това за д-р Емилова само   bouquet  bouquet  bouquet
Надявам се скоро да има възможност и да отида отново там...

# 19
  • Мнения: 1 950
През периода когато бях там се чувствах страхотно имах невероятно много енергия,чувствах се мнооого доволна от себе си и резолтатите които постигах Wink

Ами естествено е, че си се чувствала така. В организма ти се е отделял ацетон, който е водел до еуфоричното състояние. А какви поразии може да направи той, това е отделен въпрос.

Аз съм твърдо против гладолечението, особено за лекуване на стерилитет или преди евентуално забременяване Naughty

# 20
  • Мнения: 173
Искам само да вметна,че ходих при Емилова специално за отслабване,тъй като след доста неуспешни опити за забременяване,ми казаха че в следствие на килограмите не мога да забременея ThinkingТа се принудих да правя какво ли не за да сваля излишните кила Whistling и все неуспешно Whistling и така  познат който е ходил ми препоръча,и така отидох и аз,но съм доволна  bouquet
Не ангажирам никого обаче с моето мнение,тъй като за по-сериозни здравословни проблеми нямам информация Simple Smile
Поздрави на всички  bouquet

# 21
Искам и аз да споделя моя опит с гладуването при Емилова. И аз отидох там, защото много приятели и познати ми разказваха за невороятния успех след глад по отношение на забрменяването.
При мене за съжаление ефектът беше ТОЧНО ОБРАТЕН.
Самото гладуване 20 дни и захранване след това протекоха чуденсно - без проблеми, чуствах се страхотно, отслабнах малко, но и не ми трябваше повече. След 3 месеца направип още 15 дни глад и 10 дни захранване - пак нямах никакво проблеми и тогава, за пръв път в живота ми, цикълът ми спря. 5 месеца въобще не ми дойде. Разсипах се от ходене по доктори и се установи сериозно хормонално нарушение. Мога да кажа, че оттогава минаха 4 години и в крайна сметка заключението е "ранна менопауза".
Не твърдя, че при всички случаи глада оказва такъв ефект, но тука прочетох и други момичета с подобни оплаквания.
Личното ми мнение е, че такова драстично преминаване от нормално хранене към абсолютно гладуване не може да бъде полезно за нито един организъм. Съветвам всички, които мислят да се подложат на глад първо добре да помислят за възможните последици.

# 22
  • Мнения: 173
А не мислиш ли,че за много кратък период си направила двете  гладувания, и то от по 15 дни! Whistling
Това вече си е страхотен стрес за организма Rolling Eyes
До колкото знам такова гладуване от 14 или 15 дни се прави в годината един път,даже не знам дали се правят въобще толкова дълги гладувания,толкова често Rolling Eyes Докато бях там имаше показани случаи на момичета които са злоупотребили с такова гладуване,до какви последици може да доведе...Опасно си е да се правят подобни експерименти Naughty
Това гладуване и другот след него ,Емилова ли ти го предписа?

# 23
  • Мнения: 3 376
Искам да попитам момичетата, които са останали доволни от лечебното гладуване: вие в паузата между отделните гладувания, как се хранехте? Защото Лидия Ковачева казва в книгата си, че не минеш ли на суровоядство, болестите и излишните килограми се връщат. А на мен ми се струва, че подобен режим не се препоръчва от Емилова. Та кажете малко по-подробно какъв начин на живот препоръчва тя след приключване на гладуването.

# 24
  • Мнения: 173
Искам да попитам момичетата, които са останали доволни от лечебното гладуване: вие в паузата между отделните гладувания, как се хранехте? Защото Лидия Ковачева казва в книгата си, че не минеш ли на суровоядство, болестите и излишните килограми се връщат. А на мен ми се струва, че подобен режим не се препоръчва от Емилова. Та кажете малко по-подробно какъв начин на живот препоръчва тя след приключване на гладуването.



Ами по-скоро разделно хранене,да не смесваш месо с картофи(например).Месото само със зеленчуци,задушени или прясна салата...
Има доста информация за разделното хранене Simple Smile
Това се препоръчва основно след гладуването,което в прочем,трябва да ти е предписано от лекар,защото не за всеки трябва стандартно гладуване и прием на еднакъв чай.Например на мен ми беше назначила (след преглед)да консумирам повече ябълки и да пия повече чай от бял равнец...но всичко е индивидуално Simple Smile
Аз мисля,че без преглед при нея си е опасно да се прави подобно и то дълго гладуване Naughty

# 25
  • Мнения: 173


Ами естествено е, че си се чувствала така. В организма ти се е отделял ацетон, който е водел до еуфоричното състояние. А какви поразии може да направи той, това е отделен въпрос.

Аз съм твърдо против гладолечението, особено за лекуване на стерилитет или преди евентуално забременяване Naughty

[/quote]

Знаеш ли за това не съм се замисляла,но може и да си права Simple Smile
Честно казано нямам информация,там ни казаха че причината за еуфоричното състояние,е приема на чиста храна(плодове) и консумацията на чаи(билков),т.е поемаш само витамини и организма си почива и изчиства от всички поети "мръсотии"преди това Simple Smile

# 26
Омръзнало ми е от видимо прости и елементарни хора, намерили лесен начин да правят пари от объркани хора. Научила някой друг медицински термин и вече се превъзнасят.

# 27
Момичета, гладуването се прави основно с цел пречистване на организма.  Не толкова за сваляне на килограми или нещо друго. Аз съм го правила няколко пъти преди време и се чувствах прекрасно. Наистина балансираната диета и спорта са много важни, но ако правите по 5 дни два пъти в годината, това в никакъв случай няма да ви навреди. А разпложения се пояавяват, когато организмът ви е силно замърсен. Това показва, че тялото ви е започнало да се пречиства много интензивно. Прочетете книгата на Лидия Ковачева. Защо така лекомислено отхвърляте нещо, което е доказано във времето и е помогнало на много хора. Самата дума гладуване звучи зле, на на практика процесът се нарича пречистване на тялото. Съветвам ви да прочетете малко по темата. Дори и да не помогне, няма да ви навреди. Чела съм за жена с две запушени тръби, как е забременяла след много точно и интелигентно определен курс на гладуване с чай и мед от Милена Нейкова (тя е ученичка на Лидия) . Щом така се отпушват фолопиеви тръби, защо да заклеймяваме цялата теория само защото един познат ни е казал, че това не му се отразило добре. Този тип пречистване се практикува по цял свят. Не е измислено от д-р Емилова. Друг е въпросът, че тя доста го е комерсиализирала и това определено не ми харесва.

# 28
Казвам се Миглена Стефанова и сьм от Добри4.В санаториума съм била през 1995г.От тогава гладувам редовно два пъти в годината.В момента също съм на гладуване-15 ден.Ве4е съм направила 28 гладоле4ения.4увствам се перфектно и така си осигурявам един нормален живот вместо да ходя 3 пъти седми4но на хемодиализа.Аз имам наследствена поликистоза на бъбреците и 4ерния дроб.Маика ми по4ина на 59 г от същото заболяване.Аз съм на 47г и за сега овладявам болеста.В санаториума съм била 4 пъти и там ефекта от гладуването е доста по добър.Възмощавам се от хора които са болни и не желаят дори да опитат.От опит знам 4е гладоле4ението прави 4удеса.То ме върна към по спокоен живот.Сега сама усештам кога трябва да запо4на да гладувам.Въпреки това на глад не се свиква.Винаги ми е еднакво трудно но с воля и желание го постигам.Днес аз съм благодарна 4е имах щастието да 4уя за тази теория да се възползвам от нея и да се 4увствам перфектно.Благодаря на Емилова и на покоината Лидия Кова4ева които разпространиха тази теория за нас българите.На здравето помагат неща които стават бавно и трудно и колкото е по трудно толкова ефекта е по голв годината.В момента също съм на гладуване-15 ден.Ве4е съм направила 28 гладоле4ения.4увствам се перфектно и така си осигурявам един нормален живот вместо да ходя 3 пъти седми4но на хемодиализа.Аз имам наследствена поликистоза на бъбреците и 4ерния дроб.Маика ми по4ина на 59 г от същото заболяване.Аз съм на 47г и за сега овладявам болеста.В санаториума съм била 4 пъти и там ефекта от гладуването е доста по добър.Възмощавам се от хора които са болни и не желаят дори да опитат.От опит знам 4е гладоле4ението прави 4удеса.То ме върна към по спокоен живот.Сега сама усештам кога трябва да запо4на да гладувам.Въпреки това на глад не се свиква.Винаги ми е еднакво трудно но с воля и желание го постигам.Днес аз съм благодарна 4е имах щастието да 4уя за тази теория да се възползвам от нея и да се 4увствам перфектно.Благодаря на Емилова и на покоината Лидия Кова4ева които разпространиха тази теория за нас българите.На здравето помагат неща които стават бавно и трудно и колкото е по трудно толкова ефекта е по гоям.

Общи условия

Активация на акаунт