Какво да правя с една гадна хавлия?

  • 8 204
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 065

А на Яна изделията са наистина много качествени.

особено ако са по 600 г на кв.м.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011

А на Яна изделията са наистина много качествени.

особено ако са по 600 г на кв.м.
Май сме колежки? Laughing

# 17
  • Мнения: 1 311

А на Яна изделията са наистина много качествени.

особено ако са по 600 г на кв.м.
Май сме колежки? Laughing

Мне, обикновен потребител.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз имам такава хавлия за плаж, дори след многократно пране, продължава да пуска мъхчета. Просто, не я ползвам вече.

# 19
  • Мнения: 1 564
Няколко пранета и ще спре да пуска власинки.
Peace Peace Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Мне, обикновен потребител.
[/quote]
Ориентиран потребител! Hug
Като цяло,независимо от грамажа на м2 едноцветните хавлиени изделия попиват по-добре и пускат по-малко власинки,заради различния начин на обработка,в смисъл багрене и пране  Wink.Говоря само за хавлиите на ЯНА,други не ползвам от 10 години вече.

# 21
  • София
  • Мнения: 700
Момичета,
искам да ви обърна внимание,че завода,който произвежда хавлиени изделия в град Панагюрище се казва "ЯНА" и съответно на всичките хавлиени изделия са зашити етикети /тип закачалка/ на които си пише "ЯНА".Всякакви други кърпи или халати,на които пише просто "Панагюрище" са една заигравка с името на града и хората правят асоциация със завода за хавлиени изделия,а те нямат нищо общо!
Всички магазини,на които пише просто "Панагюрище" предлагат основно турски хавлиени изделия. Wink

Абсолютно Peace - магазини Панагюрище просто подвеждат с името си, а нямат нищо общо. На хавлиените изделия от Панагюрище задължително пише ЯНА и те наистина са много качествени Peace . Имат страхотни плюшени, а  и не само  плажни кърпи Wink.

# 22
  • Мнения: 4 202
Темата така и така е излязла напред, да ви кажа какво стана с прословутата хавлия.
След няколко телефонни разговора и 2 пъти по толкова ходене до магазина, ми я смениха с друга, с тази нямам проблем.
Но самата случка е кофти, защото хавлията беше подарък и в такъв момент се разваля и изненадата, и удоволствието от подаряването, абе гадост  Tired

Общи условия

Активация на акаунт