Почивна база на Прокуратурата в гр. Бяла

  • 35
  • 1
  •   4
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, мами! Имам питане към тези от вас, които са ходили скоро в базата на прокуратурата в гр. Бяла. Какво е състоянието на стаите и на самата база като цяло? Има ли климатик, хладилник и тераса в стаите? Има ли някакви развлечения за малки деца там? Къде ще ми препоръчате да отидем в Бяла и покрай нея (заведения, местности, плажове) ?

# 1
  • Мнения: 1 831
Регистрирахте се да питате за база на прокуратурата?Simple Smile) ми питайте жените на  колегите на мъжа си примерно

Общи условия

Активация на акаунт