Старата любов

  • 3 628
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 317
Той е на другия край на света и едва ли някога ще се видим отново, което в случая предполагам е добре, понеже май си нямам много вяра. Приключихме дори с e-mail-ите, понеже ситуацията е твърде сложна, исках само от време на време да драсва по 1 изречение, че е жив - това ми е достатъчно.  Tired

# 46
  • Sf
  • Мнения: 808
Старата любов... Хубава беше
Друга една - също беше красива...
Бяха Simple Smile

Тогава и чувствата, и емоциите бяха по-силни, трепетите и вълненията бяха луди Simple Smile Сега нещата са определено по-спокойни и нежни. Усещането е по-различно, как да го обясня... Също е красиво, но не така лудешки и безумно, а някакси пълноводно и разумно...

# 47
  • Мнения: 583
Имаше една песен на "Тоника СВ" "За старата любов" - За старата любов - до край, за тебе друже мой, ти чаша с вино ми подай да пием ний до край... txtloves

# 48
  • Мнения: 1 668
Даам, имам една недописана стара любов и понякога си спомням эа нея с носталгия и може би ще ми трепне нещо ако се срещнем -неэнам, не съм го виждала одавна и по-добре, эащото си имам едно ново начало Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 861
Даам, имам една недописана стара любов и понякога си спомням эа нея

Когато е недописана, настина трудно се забравя. Една приятелка обичаше да казва, че все търси нови хоризонти и стари неизяснени. Имах една такава любов, тъй и не се  разбрахме двамата, даже връзка нямахме, никога не му казах какво изпитвам към него. Будала голяма бях   ooooh!. От 15 години живее в Германия, последно го видях преди 3 години и ми затрепна малко. Поне мейла му да имах или кю-номера.
Имам и още един по-пресен, него много  Praynig много искам да го срещна случайно. Ама пази се, знае къде може да ме срещне  :  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 5 103
С бившите ми любови сме в приятелски отношения, засичам ги понякога, но нищо не ми трепва.
Но и нищо лошо не мога да кажа за тях, щом съм била с тях се едно плюя по себе си Peace
Те са просто бивши Peace

# 51
  • Мнения: 1 424
Всеки път като го видя и нещо в мен трепва... Peace

И аз съм така  Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 2 958
.... Flutter Такава съм си - емоционална. Wink
Няма нищо общо със сегашни  чувства, а с миналото... Peace

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 15:44 от StaM

# 53
Даам, имам една недописана стара любов и понякога си спомням эа нея

 Имах една такава любов, тъй и не се  разбрахме двамата, даже връзка нямахме, никога не му казах какво изпитвам към него. Будала голяма бях  

Това все едно аз съм го писала....и аз имам една такава недописана,недовършена...

# 54
  • Мнения: 27 524
Коя от старите  Sunglasses

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Точно тази  Sunglasses

# 56
  • Мнения: 2 891
За едната ми е мило като се сетя, но за другата не ми се иска да се сещам. Такъв ГЪЗ се оказа.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Трепва ми като го видя, но дотам.


Тогава и чувствата, и емоциите бяха по-силни, трепетите и вълненията бяха луди Simple Smile Сега нещата са определено по-спокойни и нежни. Усещането е по-различно, как да го обясня... Също е красиво, но не така лудешки и безумно, а някакси пълноводно и разумно...
Peace
В сърцето ми винаги ще има едно дълбоко заровено местенце и той е там. В неговото също. 10 години не се забравят лесно.

Скоро сънувах човека, с когото бях преди съпруга ми. Него го виждам често и станахме по-големи приятели сега, отколкото, когато имахме връзка.

# 58
 Старата любов ... то при мен са любови . Нали съм си темпераментна и все влюбена си ходя .  Joy
При едни срещи ми трепва , при други гледам с недоумение и се питам - Аз какво му харесвах точно ?!  newsm78
Зависи от това какво точно сме изживели и как сме се разделили .  Wink
Ако е било недовършено или неосъществено - винаги има трепет .

# 59
  • Мнения: 780
Моята стара любов е и първата ми любов. Мисля даже, че е и голямата ми любов. Осъзнавах го тогава, знам го и сега никога повече не съм обичала по този начин - така безпричинно, безрезервно, без планове, без очаквания - просто емоция.... Любовта ни беше прекалено бурна, емоциоанална и силна за да може да бъде ежедневна. Ние даже нямахме връзка, а отношенията ни бяха почти платонични. Той не е човек за когото бих могла да се омъжа, а човек с когото бих могла да изживея нещо уникално. Много обичам да се ровя в спомените от онова време и да мечтая за нова среща с него. Не можах да го забравя и никога няма да мога. И въпреки, че съм щастливо омъжена и много обичам съпруга си, една част от сърцето ми винаги ще му принадлежи, както и част от неговото - на мен.
Знаем го и тримата...
това все едно съм го казла аз .Не съм го виждала от 12 години / някъде в гърция мисля е  / , но винаги има място в сърцето ми за него . често си спомням за времето когато сме били заедно . В момента слушам някаква гръцка песен по радиото и пак си спомням за него - и като прочетох темата де Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт