Старата любов

  • 3 622
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
Някои мисля че съм ги преживяла , други - не. WinkТези, които мисля че не съм, не ги виждам,понякога се припознавам и сърцето ми започва да бие лудо.Всъщност мисля, че само в тях съм била наистина влюбена.Говоря в множествено число, защото става въпрос за двама,не повече! Laughing

# 31
  • Мнения: 4 358
Щом е останала в миналото, значи съм я преживяла и тръпка вече няма.
Да, бих се зарадвала, ако го срещна... нищо повече.

# 32
  • Мнения: 215
Моята стара любов е и първата ми любов. Мисля даже, че е и голямата ми любов. Осъзнавах го тогава, знам го и сега никога повече не съм обичала по този начин - така безпричинно, безрезервно, без планове, без очаквания - просто емоция.... Любовта ни беше прекалено бурна, емоциоанална и силна за да може да бъде ежедневна. Ние даже нямахме връзка, а отношенията ни бяха почти платонични. Той не е човек за когото бих могла да се омъжа, а човек с когото бих могла да изживея нещо уникално. Много обичам да се ровя в спомените от онова време и да мечтая за нова среща с него. Не можах да го забравя и никога няма да мога. И въпреки, че съм щастливо омъжена и много обичам съпруга си, една част от сърцето ми винаги ще му принадлежи, както и част от неговото - на мен.
Знаем го и тримата...

# 33
  • София
  • Мнения: 175
Понякога споменът ме жегва. Но като го видя му се радвам. Всеки си хвана пътя и честно казано и за двама ни беше по-добре. Той ме остави в труден момент, аз простих след време, но има моменти в които ми се иска да му се върне, всичко което ми причини. След това си спомням коя съм, какво имам в момента и лошите чувства си отиват.  Flutter

# 34
  • Мнения: 463
Няма тръпка. Иначе е интересно - едновременно го чувствам много близък и много далечен...

# 35
  • София
  • Мнения: 3 249
Не, всичко зад гърба ми е зад гърба ми.  Naughty Щом сме се разделили, значи е имало причина.

Виж, друг е въпросът, че имам бивши, с които никога не сме били влюбени, а само страсти са се разгаряли. Е те там е тънкият лед, защото ми навяват много приятни спомени и ме обвземат грешни мисли. Но това не е любов и тая работа не ръждясва  Joy

# 36
  • Мнения: 1 416
И аз ги сънувам понякога.
Да, срещите са приятни, но целенасочено не бих се опитвала да ги видя. Иначе мисля, че ако е имало любов, няма как да си безразличен. Чувствам ги особено близки двете си стари любови и ме вълнуват по някакъв начин.

# 37
  • Мнения: 3 405
Не знам как ще е почувствам, минаха повече от 10 години от последната ни среща.

# 38
  • Мнения: 93
А при мен се получи едно голямо разминаване със старата и то голяма любов!За съжаление!Първо той беше влюбен в мен,а аз в друг.Е чака ме 2години,но след това,аз се влюбих в него,а той беше с друго момиче и си замина от града,в който живеехме.Каза,че този избор е бил мой и е прав!Много съжалявам и до днес за тази любов.Времето не се връща,назад,никога! Tired Face

# 39
  • Мнения: 5 713
И вьпреки че обожавам детето  и мьжа си това чувство не ми дава мира.Искам да го видя,защото мисля за него,незнам дали е носталгия по отминалото време но бих дала всичко за да сьм с него за половин час поне
Мислех, че нещо аз не съм в ред. Simple Smile
И аз си го сънувам от време на време и изпитвам същите чувства като теб.

# 40
  • Мнения: 1 937
Старите ми любови до една са ръждясали.
То и мен ръжда ме хваща вече, болежки разни се обаждат, времето си тече...

# 41
  • Мнения: 183
винаги ме е било грижа какво става с него newsm78 просто съм такъв човек ,не че така си помагам,ааа защо го сънувам напоследък.......бе сигурно е от лятото и мириса на море

# 42
  • Мнения: 604
За старата любов докрай, за миналите дни,
ти чаша нежност ми подай...
При мен най-ненадейно голямата любов, както си мислех се оказа, че май не е била "най-голяма"
мъжът, с когото имах връзка до неотдавна ми каза веднъж, че всяка следваща любов е градация... склонна съм да се съглася, та нали ставаме по-зрели, по-къдри, по-осъзнати ...
В мойте сънища се промъкват бившите ми съпрузи, хора, с които не съм имала голяма любов, още по-малко само приятни спомени... Времето е най-добрия лекар, в началото ти се свива корема, после все по-малко, докато дойде моменат, в който реално виждаш колко са му криви краката, даваш си сметка за начина по, който е бил безогледен към сърцето ти и съвсем спокойно без мигла да трепне го подминаваш равнодушно с едно безлично "добър ден"

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вече не ми дреме за стари любови, повече от 10 год. живея с настоящия.

# 44
Краката почват да ми треперят като го видя #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт