Нашите second hand находки - тема 53

  • 241
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 17 404
Добре дошли в новата тема,където ще продължим да обсъждаме и показваме нашите находки от любимите ни магазини.
Моля, използвайте бутона “Следено ” вместо  "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - така  ще получавате винаги известия при нов отговор и ще можете да се включите по всяко  време в темата ни.
Линк към предишна тема: https://m.bg-mamma.com/?topic=1782657

Полезна информаия за магазини.
София
Хумана
Красна Поляна, ж.к. Красна Поляна 3, бл. 329, вх. Г, ет. 1
Младост 4, ул. Александър Паскалев 5
Ломско Шосе, бул. Ломско шосе 81
Сливница, бул. Сливница 133-143
Изгрев, ж.к. Дианабад, бл. 65, до Била

Textales
бул. А. Стамболийски 50

Искам
ул. Черковна 25
Люлин 2, бул. Царица Йоана 160
Надежда, бул. Ломско шосе 146 А

На кг около Женския пазар
бул. Ст. Стамболов 26
бул. Ст. Стамболов 30
бул. Сливница 231, на спирката
бул. Сливница 180

Сезони
ул. Пиротска 129

Нещо
На ъгъла на бул Ст. Стамболов и Цар Симеон, Женски пазар
ул. Пиротска 127

Желание
ул. Пиротска 125
ул. Екзарх Йосиф 2
ул. Княз Борис I 141
ул. Княз Борис I 139
ул. Чипровци 4

ТекСтил
ул. Братя Миладинови 29
ул. Димитър Петков 98

Мъпет Маг (Пещерата)
ул. Димитър Петков 97

Плюс+
бул. А. Стамболийски 131
Надежда 4, бул. Ломско шосе 182
Надежда 4, ул. Днепър 75

Пловдив
дрехи от Дания, ул. “Петко Каравелов” 9
- магазин с подбрани дрехи - ул. “Жолио Кюри” 1, срещу ресторант “ Стария Пловдив”
- Скандинавия на бул. “Шести септември” до “Нико”
- а от другата страна, до с-ца “Неделя” има магазин Kriss fashion
- Frea - бул. Руски 11 /бутик/
- Frea -  бул. Цар Борис 3 Обединител 58
- Frea - ул. Ангел Кънчев 8
- Frea - ул. Гладстон 7
- Хумана - бул. България 35
- Queen - бул. Шипка 7
- Fashion desire - ул. Софроний Врачански 3

# 1
  • София
  • Мнения: 1 900
Забелязали ли сте това ново ценообразуване в Мания във всичките им магазини в София ли е ? Онзи ден бях на последен ден в Мания на джъмбо плаза , еми в зала разпродажба - цените в последен ден да са по 4-5лв и нагоре броя , много ми се вижда.

# 2
  • Мнения: 31 712
Wear PouchВ момента тази чанта ми е пред очите. Не знам дали съм я показвала, но беше под 10 евро

Последна редакция: нд, 28 юни 2026, 15:50 от Г-жа Рамацоти

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 17 404
Панталон лен и памук skagen /много съм доволна харесах още няколко неща, но не бяха мой размер, магазинчето го знам от ученичка, но хич не ми е удобно като местоположение и от години не бях ходила/


Не помня дали бях качвала за детето гумени ботушки

# 4
  • Мнения: 4 521
Хубави находки показвате. Аз все още търся дълга рокля...

Общи условия

Активация на акаунт