Правили ли сте секс за една нощ ?

  • 19 310
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
НИКОГА не бих казала на мъжа си, не слушай какво ти говорят - това ще е голяма грешка.

остави случката в миналото, мисли за нея, като за стара картичка , спомен от мястото, на което си била.
складирай си я накъде из хард диска и върви напред.
 

# 31
  • Мнения: 728
Да,правила съм,преди да се омъжа! Peace

# 32
  • Мнения: 139
Правила съм, като студентка. От бая време не ми се е случвало Sad...
Виж сега, това, което ти се е случило, е нещо съвсем нормално - друг град, далеч от повтарящото се ежедневие, малко алкохол, симпатична персона отсреща и  luvbed
Това, че си направила такова нещо докато си в постоянна връзка не е геройство, достойно за публични хвалебствия, но ти си излязла от ситуацията без последствия, които да поставят твоя постоянен партньор в унизително положение, не си повторила опита, не си се увлякла емоционално, сложила си точката на правилното място.
Съветвам те да не казваш на съпруга си, защото колкото и толерантен да е той, все нещо ще го жегне и ще се почувства засегнат, (е, ако не е от най-толерантните може и други нелицеприятни реакции да последват), не споделяй и с приятелки, че то, нали знаеш, тайна, дето я знае повече от 1 човек вече не е никаква тайна...Нали форумът е за това, излей си душата, забрави случилото се, и като виждаш, че толкова време си се чувствала зле от стореното - не прави никога повече така. Сама си стигнала до извода, че не си заслужава. Поздравления. И не се измъчвай  bouquet

# 33
  • Мнения: 589
По-лесно е да си кажеш и да ти олекне, да прехвърлиш товара, преживяването и решенията на мъжа си.

И освен, че не си постъпила чесно, сега даже не можеш на него да му спестиш унижението. Т.е. пак искаш да постъпиш егоистично.
Луда ли си? Заради това, че някой си го е допрял до оная й работа, да си развали семейството сега. Унижението, олекването... боже, боже...
 преди това ще даде няколко акъла от някоя книжка, за да й вземе петшестнайсет лева.


Свиркай си и си гледай семейството и прическата.


Ако ще са "петшестнайсет лева"-направо е на далавера-да не се чуди...

# 34
  • Мнения: 674
Аве било ти е хубаво въобще да не ти пука.
Мъжът ти кой знае колко жени е избройкал.
Да не ти пука въобще!! Mr. Green Laughing Grinning Mr. Green

# 35
Я се успокой, толкова време е минало, не го мисли вече! И в никакъв случай не споделяй с мъжа си, а още по-малко с приятелка! Форума тук е затова, всеки да каже какво му тежи, но анонимно, без страх, че казаното ще има последствия!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 603
Щом си го направила, значи ти се е искало
в този момент и не трябва да съжаляваш.
Че и гузна, че и дали да каже, дали да не...
Било, каквото било. ....
нищо лошо не си направила. Нали не си се
влюбила и не си пипнала някой сифилис.
Свиркай си и си гледай семейството и прическата.

да отговоря и на въпроса: да
и да допълня - ако ми е харесало може и да повторя..

# 37
  • Мнения: 2 197
Да, ама не ми е било кой знае колко неудобно. Един път само, ама беше готино. Естествено, че не съм казала на тогавашния си приятел. Няма човек, независимо мъж или жена, който да забрави и прости такова нещо, даже и да е било за една нощ, след много алкохол, след скарване или по какъвто и да е повод.

# 38
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Правила съм, да, но не откакто съм омъжена...

И аз съм на мнение, че ще е голяма грешка да му кажеш  Naughty
Запази го за себе си. С течение на времето ще го преодолееш...
Много точно казано, както се казва взе ми думите от устата   Peace

# 39
  • Мнения: 794
Намерила си какво да питаш !

Simple Smile

Не знаеш ли - тук такива неща никой не е правил  Mr. Green

Особено омъжените.

Сега  пряко по темата - подкрепям Лени, каквото било било, Ако държиш на съпруга си, забрави за случилото се Simple Smile

Ако ли искаш да съсипеш всичко м-у вас го използвай като психолог и сподели!

# 40
  • Мнения: 455
Офффф, предварително се извиянвам за резкия тон, ама вече почна да ми писва от разни девойки, дето при всяко присвиване ниско долу в коремната област, решават, че им се е дое...ло и после ма мъжа ми така, ма мъжа ми иначе...
Ами като не ви изнася да изневерявайте, не го правете бе. Аман, значи! Не разбрахте ли, че това не е за всеки! Или го правиш с кеф и после не ти пука, или не го правиш изобщо! Ама чук, бег и после рев на целия форум, и как ми е гузно, и как ми е зле, е писнА ми Close Дотолкова ли не познавате самите себе си, че да знаете можете ли да се справите с подобно изживяване или не?
Peace

# 41
# 42
  • Мнения: 5 468
Ако ще са "петшестнайсет лева"-направо е на далавера-да не се чуди...
Знам че няма такъв, дето да работи на такава тарифа, но ми се стори по-благозвучно да го напиша така Laughing.

# 43
  • Мнения: 90
Има една приказка: Който го е страх от вълци, не ходи в гората. Изневярата е за хора със здрави нерви, ти явно ги нямаш. Поне си направи изводите. Не наранявай мъжа си, по-леко незнам дали ще ти стане, ама на него ще му е гадно.  Каква е файдата, освен ако не искаш така да му привлечеш вниманието. Ако искаш да върнеш тръпката има по-интелегентни начини.

# 44
  • Мнения: 212
Намерила си какво да питаш !

Simple Smile

Не знаеш ли - тук такива неща никой не е правил  Mr. Green

Особено омъжените.

Да бе. И аз направо се изумявам как пък не се намери една жена да си признае че го е правила след като се е омъжила. Ами всичките задължително натъртват на факта че е било преди брака. Море една неокастрена дрянова тояга и всички ще си признаете ама нейсе. Било каквото било, да го забравим. Що е било само веднъж.. важното е да не стане практика Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт