Правили ли сте секс за една нощ ?

  • 19 306
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 270
Да и то не веднъж - невиждам нищо лошо в неангажиращите връзки, при положение, че намаш постоянен партньор . . .

# 61
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Да,правила съм...но беше мнооого преди да се омъжа.
И не беше нощ,а ден. bowuu



Не се измъчвай за глупости! Пази си този момент в сърцето и на никой не казвай!
И аз съм на това мнение. Peace

# 62
  • Мнения: 219
да, която после се превърна в нещо прекрасно

# 63
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Правила съм, но когато не съм била обвързана.  Wink
Peace

# 64
  • Мнения: 46
правила съм го,но преди да се омъжа.А до авторката-не мога да разбера защо си го направила като сега имаш угризения.Не знам какво повече ти е дал като секс другият,от това което може да ти даде съпругът ти.Единственото което ти е дал е тръпката от изневярата следователно ти нямаш угризения,а чакаш от нас да те оправдаем и да ти кажем че си направила много хубаво нещо.Е от мен няма да получиш това.Малко объркано го написах,но това е моето мнение по въпроса

# 65
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
правила съм го,но преди да се омъжа.А до авторката-не мога да разбера защо си го направила като сега имаш угризения.Не знам какво повече ти е дал като секс другият,от това което може да ти даде съпругът ти.Единственото което ти е дал е тръпката от изневярата следователно ти нямаш угризения,а чакаш от нас да те оправдаем и да ти кажем че си направила много хубаво нещо.Е от мен няма да получиш това.Малко объркано го написах,но това е моето мнение по въпроса

Като те тресне хормонът, първо се прави, а после се мисли. Но угризения има само първите 2-3 пъти, така че авторката да не се ослушва, ами да повтаря и потретва, за да я напуснат угризенията. Peace

# 66
  • Мнения: 423
Никога не съм правила секс за една нощ, нито преди ,нито сега!!!!Но незнам какво може да се случи по-нататък в живота ми, засега немога дори и да си помисля за такова нещо, защото обожавам мъжа ми и само той ми е в акъла. За нищо на света не бих му причинила такова нещо на този етап.

# 67
  • Мнения: 3 268
Правили ли  сте секс за една нощ?
На мен ми се слуи на една командировка миналата година и сега ми е много неудобно и некомфортно пред съпругът ми.
Посъветваите ме нещо моля ви защото ще се пръсна........


Ти защо още мислиш за този секс от преди 1 година?Толкова ли беше гот?И ако е така защо се тормозиш,спомняй си с наслада за този миг и толкоз.Какви са тези терзания.Взех да ти завиждам направо за преживяването.То една година си е доста време и още те тресе.

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
не не съм  newsm12

# 69
  • Мнения: 2
И аз не съм Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 742
а стига бе... аз мислех, че няма жена, на която да не се е случвало поне веднъж  Embarassed

ама бях още мома  Laughing

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Да.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 967
Да Simple Smile Тогава не бях омъжена, но никой не е застрахован. Не се измъчвай Simple Smile

# 73
# 74
  • Мнения: 5 103
Като се замисля не съм newsm78

Общи условия

Активация на акаунт