Нещо за лятото, но не на море

  • 1 653
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 937
Лекси, сещам се за Вилно селище "Манастира". Намира се в околностите на Арбанаси.
Има басейн, огромна поляна за игри и хубави места за посещение наблизо.
Дъщеря ми е там на зелено училище в момента.
Снимки успях да открия тук

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Освен това със сигурност басейн има в станцията на военните, със свободен вход...
Басейна е закрит и не много топъл. Иначе пред станцията е просторно и има хубава дет. площадка. Абе за 2-3 дни става, но за повечко ще им омръзне. А няма накъде да се разходи човек, освен по самата централна улица на Рибарица и да гледа на хората по дворовете.

Иначе имам координати за ето тази вила: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=92268, но там храната всеки сам си осигурява (или да ходят за храна в ресторанта на станцията на военните, която им се пада отсреща). Не е скъпо и собственикът е страхотен. Двора на вилата е голям и чист, макар и под наклон и има басейн в двора. Остава да се пусне в експлоатация.

# 17
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
В нашата детска градина организират летен лагер в Хотел "Зора" - Велинград. Доколкото разбирам от сайта им, хотелът не е в града, а в гората, има открит басейн и детска площадка.
Адресът е www.hotelzora.net

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 17:06 от Айяла

# 18
  • Мнения: 1 937
В нашата детска градина организират летен лагер в Хотел "Зора" - Велинград. Доколкото разбирам от сайта им, хотелът не е в града, а в гората, има открит басейн и детска площадка.
Адресът е www.hotel-zora.com

По-скоро е този.
Да, мястото е много приятно Simple Smile

# 19
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
В нашата детска градина организират летен лагер в Хотел "Зора" - Велинград. Доколкото разбирам от сайта им, хотелът не е в града, а в гората, има открит басейн и детска площадка.
Адресът е www.hotel-zora.com

По-скоро е този.
Да, мястото е много приятно Simple Smile

Коригирах се  Sunglasses. Благодаря. А лични впечатления имаш ли? И аз се чудя дали да не пратя децата на лагер. На снимките изглежда добре. Басейнът май не е минерален?

# 20
  • Мнения: 2 309
Видях, че си споменала Вършец и да ти кажа личните ми впечатления от миналата година - адска скука, на бабите може и да им хареса, но децата...действително е пълно с почивни станции от едно време, някои даже реновирани, но самият град е скучен, няма хубав парк за децата, никакви забавления, струва ми се че няма да им допадне, а пътя не е малко.

Общи условия

Активация на акаунт