Помощ-положителен тест!!!

  • 7 159
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 277
Сестра ми беше в същата ситуация като тебе, но след много рев и размисъл си остави бебка и сега е най-щастливата мама на света на две прекрасни момиченца на 2 и 3 години.

# 31
  • Мнения: 97
Аз честно казано винаги съм си мислила, че ще имам голям проблем със забременяването, тъй като преди 6 години ми правиха операция по спешност,заради спукана киста на яйчника(даже ми отрязаха част от единия и операцията беше животоспасяваща).Лекуващият ми лекар ми беше казал,че колкото повече време минава от операцията, толкова ми намаляват шансовете за дете.В действителност не забременях много бързо-потрудихме се около година,но пък стана и то без никаква лекарска намеса или лечение. Сега просто ми идва много неочаквано,затова реагирам така.

# 32
  • Мнения: 2 978
Цитат на: Zlobayo
Аз честно казано винаги съм си мислила, че ще имам голям проблем със забременяването, тъй като преди 6 години ми правиха операция по спешност,заради спукана киста на яйчника(даже ми отрязаха част от единия и операцията беше животоспасяваща).Лекуващият ми лекар ми беше казал,че колкото повече време минава от операцията, толкова ми намаляват шансовете за дете.В действителност не забременях много бързо-потрудихме се около година,но пък стана и то без никаква лекарска намеса или лечение. Сега просто ми идва много неочаквано,затова реагирам така.


Ами явно си е вярно това, че след раждане, забременяването става много лесно. Embarassed
А някакви симптоми усещаш ли като за бременност?
Питам, защото ми е интересно?
Ако искаш не ми отговаряй.
 Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 301
Казваш, че с първото си забременяла след година опити, а с това си забременяла дори без да си искала! И това ако не е божия благословия! Имаш едно малко съкровище и очакваш още едно! Едва ли има по-хубаво нещо на тоя свят! Помисли си добре! Ако аз бях на твое място, въобще нямаше и през главата да ми мине мисълта за аборт! Прави са момичетата - има жени, които дават мило и драго да бъдат на твое място!
Но, в крайна сметка, решението е ваше!

# 34
  • Мнения: 97
Мисля, че имам симптоми-лошо ми, вие ми се свят и ме болят гърдите, но това си мислих че е защото от скоро спрях да кърмя. От както видях положителния тест симптомите се засилиха:))))

# 35
  • Мнения: 2 433
миличка, моите деца са с две години разлика! просто израснаха заедно! Мисля че така е много хубаво! А що се отнася до помоща - не се притеснявай - и сама можеш да се справиш - повярвай ми! Пожелавам ти мъдро решение!

# 36
  • Мнения: 1 077
Ще отидеш на лекар, нали? Сигурно е от значение, че си пила постинор...
По повод на симптомите - аз си мислех, че имам ревматоиден артрит и болки в бъбреците, преди да видя плодното сакче. Grinning Не че не ми минаваше през ум бременност, но чак не ми се искаше да знам...да не би да не е... Blush

# 37
  • Мнения: 1 464
Миличка,мисли позитивно!Как хубаво ще си играят двете сладурчета,ти ще се поизмъчиш две години но после ще ти е по-лесно!Аз не знам как ще реагирам в такава ситуация/дечицата ни са на една възраст/но със сигурност знам че НЯМА ДА ГО МАХНА !Премисли 100 пъти и тогава реши!

# 38
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Zlobayo
Мисля, че имам симптоми-лошо ми, вие ми се свят и ме болят гърдите, но това си мислих че е защото от скоро спрях да кърмя. От както видях положителния тест симптомите се засилиха:))))


повтори теста .....  Thinking . та да си сигурна

# 39
  • Мнения: 6 472
Мила, преди няколко години бях пред подобна дилема. Тогава таткото реши да ни изостави (аналогичен случай на мама Фин) и това наклони везната към аборт. Вярвай ми, че до ден днешен съжалявам Cry  Тогава преспективата на самотна майка с 2 бебете ми се стори ужасна, но сега си мисля, че щях да се справя и щях да съм една много щастлива жена с 2 прекрасни дечица!

Колкото до килограмите - ще си ги свалиш! Е ще бъде с известно закъснение, но пък докато си бременна, на никой няма да му прави впечетление, че са ти в повечко Grinning

# 40
  • Мнения: 97
Утре сутринта ще се тествам, макар че едва се сдържам да не го направя още днес, но в упътването пише, че е добре да се повтори след два-три дни.Така че очаквайте включване

# 41
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Zlobayo
Утре сутринта ще се тествам, макар че едва се сдържам да не го направя още днес, но в упътването пише, че е добре да се повтори след два-три дни.Така че очаквайте включване


добре де а защо за по-сигурно не отидеш на лекар???  Thinking
аз направих само един тест  Arrow положителен  Arrow на другия ден доктор
и това само при 7 дена закънсение, но веднага се видя "плодно сакче"

# 42
  • Мнения: 1 391
определено не го махай... аз принципно съм против абортите.... освен ако не са по някакви медицински причини...
Но Децата са ДАР отгоре.. и не бива да се гавриш с тоя дар... защото сега ти се дава, ама после може да ти се отнеме и да не ти се дава....
А какво по-хубаво от това две дечица да са си приятели и с еднакви интереси?! После ще си свиркаш и ще си гледаш живота с двете съкровища!

УСПЕХ и лека полека ще събереш смелост! Вземи ПРАВИЛНОТО решение!
 Heart Eyes

А за секциото - зная доста мами родили второ секцио и преди да минат 2 години... явно става, но все пак е доста по-рисково... така че е по-разумно да се попазим /и аз съм секцио/...

# 43
  • Мнения: 5 251
Цитат на: belyata
Ще отидеш на лекар, нали? Сигурно е от значение, че си пила постинор...


Повярвай има голямо значение,на една приятелка и направиха аборт  Sad Дано не се стига до там  Praynig
По моите разбирания ти е много рано за второ бебе.Извинявай за въпроса,но защо не се пазихте  Thinking Хората за това са измислили презерватива  Sign Exclamation Неискам да те обидя,надявам се че не се сърдиш за това което ти написах Simple Smile
Щом е станало бебето честито,но задължително се консултирай с лекар и му кажи какво си пила.Не чакай  Sign Exclamation

# 44
  • Мнения: 5 713
Цитат на: Radina
Извинявай за въпроса,но защо не се пазихте  Thinking Хората за това са измислили презерватива  Sign Exclamation Неискам да те обидя,надявам се че не се сърдиш за това което ти написах Simple Smile
Щом е станало бебето честито,но задължително се консултирай с лекар и му кажи какво си пила.Не чакай  Sign Exclamation

Абе то че са го измислили, така е, ама понякога и той ти прави гадни номерца. Жената по-горе пише защо се е случило така, че не са ползвали във въпросната нощ. Wink

Общи условия

Активация на акаунт