Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 15 535
  • 309
  •   1
Отговори
# 255
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
снощи-пържолки на скара и салата домати
днес-риба на скара и салата от варени картофи

# 256
  • Мнения: 2 922
Днес свински шишчета, таратор, салата. За десерт - ягоди.

# 257
  • Мнения: 529
 Снощи - пилешки филенца с пушено сирене и шопска салата. За десерт - торта Рафаело. Днес готвих мусака.

# 258
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
вчера - пилешки гърди с мноооого подправки във фолио и пресни картофки с чесън и таратор
днес - пържени тиквички със сос кисело мляко и чесън и салата домати и краставици

# 259
  • Мнения: 1 283
На обяд мини омлетчета във форма за мъфини със зелена салата,за вечеря свинско със зеле и за десерт плодови пирожки с крем ванилия и пресни ягоди пак във формата за мъфини.Изобщо формата много я използвам.

# 260
  • Мнения: 4 370
Мен ако питаш не само по - здравословно, ами и задължително е с лист хартия, че иначе това олово от мастилото кой ще ти го изкара от костите и организма въобще Naughty
като малка що мастило съм изяла, ама баба ми не информирана и на село чисти листи откъде..... като започнах да си ги правя сама на А4 и вече яйцата не бяха толкова вкусни и се отказах да ям такива.  Party

# 261
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Пиле на грил и селска салата

# 262
  • Мнения: 4 370
закуска - попара
вечеря - пастет от маслини и сирене на Пепчо, шопска салата, кюфтета на скара за мъжа, бобена салата и за десерт грозде

# 263
  • Мнения: 9 139
Това сладоледено тирамису изглежда страхотна.
Как се прави?

Утре следобяд ще пусна рецептата за сладоледеното тирамису, или линк поне ще сложа. Не претентдерим за оригиналност, но наистина стана супер вкусно.

# 264
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
днес за обяд-принцеси с кашкавал и сирене на грила, салата домати
за вечеря- newsm78 , може би ще пържа картофки и ще пекна кърначета, салата шопска

# 265
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Днес за обед китайското пиле от снощи. А за вчеря ще се правя на кулинарка , щото ще имаме гости. Ще приготвям: салати - шопска, зелева , снежанка и бобена.Основното е вратни пържоли на скара със гъбено-сметанен сос!За десерт сладолед с плодове!    chef

# 266
  • София
  • Мнения: 1 951
За обяд пиле с ориз.Ще направя и сладкиш.

# 267
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз в момента обядвам с една много лека и бърза салата, която преди малкос и измислих:
200 г макарони (или каквато и да е паста)
1 връзка пресен лук
1 консерва риба тон  ( предпочитам в собсвен сос- по-леко е)
Към сварените макарони добавяте рибатата-тон и нарязания наситно лук. Овкусявате по избор!
Много е вкусна, лека и бърза.
А за вечеря ще правя едно пиле по белгийски, рецептата я видях в нови я брой на "Кулинарен журнал", ако ми хареса и е вкусно, ще ви я дам!

# 268
  • София
  • Мнения: 4 294
Закуска - топли сандвичи с кренвирш и кашкавал ( много ги обичат мойте, особено като им се разтяга кашкавала  Heart Eyes)
За обяд и вечеря- печени кренвирши, гъби в масло и салатка от домати, краставици и настъргано сирене   Peace

# 269
  • Мнения: 4 370
закуска - сандвичи и купени закуски
обяд - сирене по шопски с три вида сирена и наденички с бекон на скарата, това ще бъде и вечерята, с чаша вино забравих да напиша

Общи условия

Активация на акаунт