чувствителност на тестовете за бременност

  • 10 300
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Аз купувам тестови лентички на бройка, не са в кутия.Там пише 15 секунди, но в статия за тестовете за бременност прочетох, че лентичките трябва да се държат минута. Тези ленти, май не са много точни.

# 16
  • Мнения: 35
Аз като съм правила тест- лента обикновено броя до 60, не особено бавно. При мен на повечето е пишело 30 сек., но основно гледам урината да се качи до най-горе- то си личи. Пък и май тестовата линия е под контролната, та щом излезе контролната, значи урината е минала и през мястото за тестовата, ама само съм се чудила, не знам дали е точно  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 098
amelli , и аз така съм чакала, да тръгне да се разнася урината по тестовата лента , и го изваждам.

# 18
  • Мнения: 674
amelli , и аз така съм чакала, да тръгне да се разнася урината по тестовата лента , и го изваждам.
и аз така,но мисля че около 30 сек. е достатъчно.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 098
Кажи какво показа теста, че ми е любопитно, надявам се да си видяла двете черти  Wink

# 20
  • Мнения: 35
Имам въпрос относно тестовете зя бременност- ленти. Колко време трябва да се държат в чашката с урина?Днес трябваше да ми дойде, но още не е. Реших да си направя тест лента.Излезе отрицателен, държала съм го само 15 секунди. Според вас, това има ли някакво значение, защото в разни статии съм чела, че се държи минута. Crazy
То момичето е писало, че е бил -. Дано следващият направен да е вече с две чертички, тъй като днес й е датата, та може да е рано. Стискам палци  Peace

# 21
  • Мнения: 3 675
та за този тъп тест-тип лента мога да кажа само едно, няма повече да си вземам такъв.Явно нещо е прецакан, защото разнасянето на урината по лентата стана много бавно. Като беше в чашката още не беше започнала да се разнася.Според мен 15 секунди е прекалено малко време, за да отчете каквото и да било.От вчера сутринта имам кафеникаво течение, което е много слабо, като зацапване.Но още не ми е дошло и ако до утре не дойде ще си взема още един тест, но няма да е лента.Стискате палци нещото да е станало, и аз ще стискам на вас.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз втори ден съм с кафеникаво зацапване,но съм сигурна,че ще ми дойде,дано при теб не е така.Палците са стиснати  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 247
пиши какво стана направи ли тест Wink

# 24
  • Мнения: 1 247
пиши какво стана направи ли тест Wink
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedкъсмет ти желая дано да видиш това EFP

# 25
  • Мнения: 3 675
За съжаление нищо не стана, ще пробваме пак другия месец.Наистина закъсня ми с един ден, но вчера ми дойде.За другият път ще знам, че трябва да чакам повече поне до 28-29 ден при 24 дневен цикъл./т.е поне 4-5 дни закъснение/Успех на другите момичета, дано те се похвалят с две чертички.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам.Но не губи надежда.Дано другият път се похвалиш!!!

# 27
  • Мнения: 1 464
gitadam ,най-искренно ти пожелавам две чертички другия месец,аз така съм се надявала преди и един ден закъснение да имам ,а сега стана без да искаме и в не много подходящ момент но щом така е писано...Успех,хубавите неща стават в най-неочаквания момент!

# 28
И аз вече незнам какво да мисля за тестовете за бременност ... 2 отрицателни, 1 с бледа втора... и утре сме на лекар щото нещо не е наред ситуацията newsm78

# 29
  • Мнения: 7
momi4eta na men mi e mnogo ne redoven cikala no zapo4ne li da me bolit gardite i korema do 7-8 dni mi idva. oba4e tozi pat mi e ve4e taka ot 15 dni i korema mi e stra6no podut samo 4e v g6rdite niamam nikakvi bolki,samo v korema i krasta i mnogo mi se poduvat krakata i racete kakvo da pravia da vzimam li test ili da 4akam do kraia na sedmicata.nimam im mnogo doverie na tezi testove newsm78

Общи условия

Активация на акаунт