ЮЛСКО бебе рита мама, а тя му дава своята обич голяма!

  • 11 561
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Запис  Peace
Честито с малко закъснение на Теди Николова - мнооооого щастие и любов.

# 16
  • Мнения: 26
Добро утро мами  Simple Smile

Първо да честитя на Теди - да сте живи и здрави, дълъг и щастлив семеен живот.
New Valia честито и леко бременеене. Да се пазиш много и вярвай, че този път всичко ще бъде наред.

А сега да се похваля - днес ми е последен работен ден. Преливам от щастие и цял ден се чудя с какво да се захвана. Май днес хич не ми е до работа  Joy От понеделник съм 5 дни платен отпуск, а от 21 май официално в майчинство. Работещи мами дръжте се - остана още малко.

# 17
  • Мнения: 766
Открих ви къде сте  hahaha
Гледам в старата тема никой не писал и започнах да се чудя какво става  newsm78
Да ви се оплача - цяла нощ не съм спала  Tired ooooh! Съседите, под нас решили да варят някакво месо и го забравили. И като се размириса  Sick Отврат направо ви казвам  #2gunfire
bima завиждам ти за почивката  Hug
Браво на New Valia и Ивалекс! Дано този път всичко да е наред. Лека и успешна бременност и на двете!  Hug
Подкрепям с две ръце  Hug  bouquet
Я казвайте справихте ли се с каналите  Peace
mds сега ще видя с какво ни зарибяваш  Laughing

# 18
  • Мнения: 910
New Valia,честито! Лека бременност!  bouquet

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
 Е на слънце ли сте днес? Много малко сте изписали. Аз рядко пиша но 4ета всичко, особенно откакто съм в къщи.

Честито Валя! Лека и безпроблемна миличка Peace

Аз да ви питам нещо. Някой да е имал проблеми с родилни петна? Днес открих 4е около устата ми с станало много кафяво, все едно 4е съм си размазаля кафяв молив за устни, много е грозно  Shocked. Има ли някакъв лек против това или ще из4езне само  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 3 414
Ianamama той дядото работи,ние с мъжа сме при него на щат.Замисляла съм се много пъти за някоя жена да идва ама не знам как ще тръгнат нещата от към финансова гледна точка.Неудобно ни е дядото да ни помага а свеки да лови риба и да гуляйства по цяла нощ.Малко сложно е при нас.
Roksi  и аз така запушвам канала като теб.Не бяхме го чистили отдавна сложих ме тубофло оня ден всичко нормално и снощи докато се къпех каза балбук-балбук и това беше.Все още не е отстранена при нас повредата.
Аси кажи това за изпотяването от предишната тема какво е?

# 21
  • Мнения: 1 771
Честито, Теди   bouquet Желая ви много любов и разбирателство!
Цитат
Браво на New Valia и Ивалекс!
Желая много лека бременност и здрави бебета!
Аси, и аз много се учудих, че аптекарка ти е препоръчала аураслим, защото ми се вижда малко силен (макар и доста ефикасен по мое мнение).Може да няма кофеин, но пък да съдържа други вредности. А и щом на tweetybaby са й казали различно нещо,по-добре не рискувайте и го оставете за после...
Там-там, добре, че си пуснала списъка отново - аз много старателно си бях записала датата, но просто не помня къде  Grinning

# 22
  • Мнения: 26
Кони на повечето жени се махат след раждане, но на някой знам че остават. Това сега е от слънцето.

Аз се сетих за това по-рано и се мажа сутрин със слънцезащитен крем. За да предотвратиш появата на нови мисля, че това е добра идея. Пробвай  Peace

# 23
  • Мнения: 521
Добър ден и от мен, партизанки!
И аз не спах много - бебка си правеше купон и се напреварваше нещо с къркорещите ми черва. Аз ще ида да прилегна, че нещо ми е много некомфортно  ooooh!
Честито и от мен на Валя и лека бременност
Момичета, ако питате мен по -добре си се мажете с най-обикновен лосион за тяло.За да е мека кожата и да е по-еластична. Целулита и стриите са предимно от това, яжте плодове и зеленчуци с по малко целулоза и да се молем, че ще е по малка вредата на нашишкавяването.

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 11:36 от tweetybaby

# 24
  • Мнения: 140
Добър ден и честит ви петък.
Честито Валя, много ме зарадва тази новина. Дано този път се радваш на безпроблемна бременност. Момичета няма да успея за срещичката. Мъжа ще ме води в събота на пловдивския панаир и вечерта ще останем при приятели в Хисар да спим. Според него това ще ми е последно пътуване преди да родя, но аз не съм много сигурна. Laughing
Да се отчета вчера ходих на консултация при д-р Ташков, но попаднах на сина му и той много присърце прие моето желание за секцио и сега съм при него. Моя пикльо се развива с една седмица напред и е с много дълги бедра /на мама манекенчето/.

# 25
  • Мнения: 1 771
Цитат
А и щом на tweetybaby са й казали различно нещо,
Грешката е моя - на Кати... Wink

# 26
  • sf
  • Мнения: 10 153
здравейте! аз въпреки жегата пак трамбовах цяла сутрин, а после съм на очен и ме е шубе  Embarassed и в тоя ред на мисли, вие няма ли да си проверявате очните дъна за всеки случай?

 при нас се запушва мивката най-редовно от моята коса и от сапунени кашички, които каката сътворява докато си мие ръцете, ама като отвием отдолу и поръчкаме малко с тел и се отпушва  Joy

ама , Гоца, при вас явно е от самата канализация  newsm78

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 12:40 от donsyy

# 27
  • Мнения: 4 300
здравейте! аз въпреки жегата пак трамбовах цяла сутрин, а после съм на очен и ме е шубе  Embarassed и в тоя ред на мисли, вие няма ли да си проверявате очните дъна за всеки случай?

 при нас се запушва мивката най-редовно от моята коса и от сапунени кашички, които каката сътворява докато си мие ръцете, ама като отвием отдолу и поръчкаме малко с тел и се отпушва  Joy

ама , Гоца, при вас явно е от самата канализация  newsm78
Ти сега си нямаше друга работа, та и за очните дъна да ни паникьосаш Laughing Laughing Сега сериозно- налага ли се такава проверка ако не нося очила? Никой не ми е казвал да се проверявам, за последно май миналата година или по миналата година ми правиха профилактичен преглед. Но дали е включвал и проверка на очните дъна.....един Господ знае.

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 153
ох, Рокси, то и аз не се натискам да си правя, ама мъжо е много стриктен и само ми мърмори.  притеснявах се дали не трябва да раждам секцио заради диоптрите. но разбрах, че дори и с диоптри, не е показатлено. а трябва преглед на очните дъна и всъщност те са важните в случая. най-добре е да се пита докито. за протокола-- с каката не съм си правила преглед, ама сега ме хвана параноята  Sick

# 29
  • Мнения: 616
Завърнах се от обиколка на града и сега краката ми са в ужасно състояние болят  Cry
Честито Валя дано този път нямаш проблеми и си имаш едно малко съкровище.
Отивам да полегна и да си отпочинат бедните ми краченца.

Общи условия

Активация на акаунт