Music Idol-10

  • 11 667
  • 361
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 418
   Вместо да се нападате взаимно,по-добре е да се игнорирате.Спестява доста нерви.. thumbsup
   Приятелски съвет! Grinning
   Камелия Тодорова много повече ми хареса тази вечер!Иначе,как я пее в  дует тази песен(варианта,който се върти по радиата), хич не ми допада.
   Както винаги гласувах за Невена! Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 7 418
Само на мен ли ми се струва, че Кеми Тодороу се беше почерпила доста добре тази вечер?
  и на мен,но не повярвах на очите си Grinning

# 17
  • Мнения: 2 908
Само Невена PeaceТеодор ми е на второ място.На трето-Стефан.На четвърто-Преслава.Кремена-аут.Камелийка май наистина нещо хлопаше...не и беше нещо у ред Laughing

# 18
И на мене Пламен ми липсва. Той ми беше фаворит, заедно с Невена. Трябваше Преслава или Кремена да си тръгнат.
Peace

# 19
  • Мнения: 7 111
познайте за кого гласувах отново Simple Smile
За един от петимата оцелели  Grinning
Очаквах Пламен да поеме.

И колкото да ми се ще следващия път да си тръгне Кременчето (отдавна съм я заплюла), си мисля че Стефчо ще я прескочи.
Дейзи, специално за теб отговарям защо мисля така - Стефан е много талантливо момче, но не е научен да се радва на песента. Саможиво егоистче, което е напомпано с илюзии за своето величие.
Всички останали могат да пеят. Някои от тях владеят и комуникацията с поглед и жест. Това при него ми се губи.
Радио-дете.

# 20
  • Мнения: 490
Продължавам да гласувам за Теодор  Heart Eyes

А Невена  smile3513 аут
newsm10
И аз съм си твърдо за Тео. И ми е и много симпатичен  Embarassed Embarassed Embarassed
И на мен, и на мен...

# 21
  • Мнения: 393
Само на мен ли ми се струва, че Кеми Тодороу се беше почерпила доста добре тази вечер?
Не само на тебе Joy
Това ми беше първата мисъл, когато ч чух да пее, еле пък да говори Whistling

# 22
# 23
  • Мнения: 1 317
Само на мен ли ми се струва, че Кеми Тодороу се беше почерпила доста добре тази вечер?
Не само на тебе Joy
Това ми беше първата мисъл, когато ч чух да пее, еле пък да говори Whistling

Мен ми се стори, че нещо устата  й пречеше  Whistling

# 24
  • Мнения: 1 380
Само на мен ли ми се струва, че Кеми Тодороу се беше почерпила доста добре тази вечер?
  и на мен,но не повярвах на очите си Grinning
Тя кога не е била почерпена.Вижте на какво за заприличала.Той алкохола не прощава.

# 25
  • Мнения: 916


Мен ми се стори, че нещо устата  й пречеше  Whistling
По-точно силикончето в устните>.... Flutter

# 26
  • Мнения: 5 577
 Sad абе аз тая вечер в 21 седнах да гледам, кога беше предаването?

# 27
  • Мнения: 4 181
Sad абе аз тая вечер в 21 седнах да гледам, кога беше предаването?
като обикновено в 20.00  Laughing

Аз гласувах пак за Теодор  Peace
За Пламен ми стана мъчно чисто човешки, но иначе нямам толкова против че напусна. Следващите за напускане са Кремена и Стефан.

# 28
  • Мнения: 6 417
Кемито май пак си е таковала зъбите.  newsm78

# 29
  • Мнения: 781
Кемито беше много почерпена....
аз пак си гласувах за Стефан

Общи условия

Активация на акаунт