Music Idol-10

  • 11 713
  • 361
  •   1
Отговори
# 300
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кремена е страхотна..... Невена , не толкова

# 301
  • Мнения: 289
Mда... освен това има наистина добър, но прекалено мазен глас, чак ми педерастее яката.  smile3550

Четейки мнението ти реших, че говориш за Теодор... Crazy

# 302
  • Мнения: 4 181
Гледам пак се е заформила добра дискусия  Laughing
Еовин и Ян Бибиян, бихте ли и пояснили за една или съща песен говорим, че нещо взех да се обърквам  Rolling Eyes Песента, която пя Невена на български е "Уволнение" за какво мятане на коси говорите  Shocked
Ян Бибиян твоя коментар за Невена го оставям без коментар 

Хубаво е човек да има претенции, ама те да имат и покритие  Twisted Evil
В твоя случай обаче явно тази връзка липсва иначе нямаше да напишеш подобни глупости.

И за да не се излагаш другаде пояснявам:

Оригиналът на твоето "Уволнение" е песен издадена през 1969г. от унгарската група Омега. Името и е „Gyöngyhajú lány". Омега имат и вариант на английски - "The Girl With Pearl's Hair" . Един от най-известните кавъри на песента е този на Скорпиънс - White Dove.
И на тази музика ако не се мятат коси ...    superuu  superuu

"Жълтите листа" е българския чалга вариант на тази песньовка Wink
Обикновено се пее след третата ракия - желателно мъжки хор.
Следва темите за казармата  Joy
 
За да запълня общата ти култура моля Wink    Gyöngyhajú lány,

Имам особено отношение към тази песен, защото ми напомня времената, когато бягахме от час, за да отдем в градската библиотека и слушаме надрасканите плочи на Омега.
Затова напъните на Невена ми дойдоха в повече онази вечер ... и предпочетах да сменя канала по време на нейното изпълнение. Не е тайна, че не я харесвам и това ми дойде в повече.  Sick



Ян Бибиян коментара ти е повече от отвратителен. Когато нещо не ми е ясно питам , както в случая. Очевидно сме на различна възраст и не виждам какво чудно има в това да не знам за песента на Омега. Чувала съм само "Уволнение" покрай многото ми приятели, които са ходили в казарма.
Не мисля, че се излагам с това, че не съм запозната с песни от 1969 година, така че ако обичаш си спести обидните квалификации по мой адрес.
Тези по отношение на Невена някак ги преглъщам макар, че взеха да ми писват, нищо че тя не ми е фаворитката. Но няма да ти позволя да обиждам мен.
 Stop

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Само да поясня че "Жълтите листа"  и "Уволнение" са различни бг кавъри  Twisted Evil  "Жълтите листа" се пееше по купони много години преди чалгата да се появи на бял свят, а "Уволнение"-то си е чиста чалга, май изпълнена от Южен вятър, за първи път я чух с ужас в момента, в който пуснах на учениците ми „Gyöngyhajú lány" на Омега.

# 304
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Само да поясня че "Жълтите листа"  и "Уволнение" са различни бг кавъри  Twisted Evil  "Жълтите листа" се пееше по купони много години преди чалгата да се появи на бял свят, а "Уволнение"-то си е чиста чалга, май изпълнена от Южен вятър, за първи път я чух с ужас в момента, в който пуснах на учениците ми „Gyöngyhajú lány" на Омега.

Мда Wink
Тони Дачева я пее  Mr. Green
Батальона... Обаче аз нея въобще не я е*авам щото си е чиста чалга Wink

Клеопатра, човек трябва да може с достойнство да поема факта, че не е перфектен Wink
Нищо лично  Mr. Green

# 305
  • Мнения: 7 424
  Клеопатра не се връзвай на ..........
  Тя само това чака!
   ooooh!

# 306
  • Мнения: 4 555
В тази тема защо непрекъснато има караници и напрежение?! newsm78

# 307
  • Мнения: 5 713
Щото хората сме различни, а някои прекалено се връзват. Simple Smile

# 308
  • Мнения: 1 735
Mда... освен това има наистина добър, но прекалено мазен глас, чак ми педерастее яката.  smile3550

Четейки мнението ти реших, че говориш за Теодор... Crazy

Aко си следила темата, щеше да ти е ясно, че това е невъзможно.
Теодор е в пъти по-добър от Бритиш Гейзерчето.  Wink
Никога не бих казала нещо такова за Тео.

# 309
  • Мнения: 7 195
Mда... освен това има наистина добър, но прекалено мазен глас, чак ми педерастее яката.  smile3550

Четейки мнението ти реших, че говориш за Теодор... Crazy

Aко си следила темата, щеше да ти е ясно, че това е невъзможно.
Теодор е в пъти по-добър от Бритиш Гейзерчето.  Wink
Никога не бих казала нещо такова за Тео.

Аз също не харесвам британския победител. Хареса ми клипа обаче..., и затова посочих линк-а.
А този израз "той е ... или тя е ....в пъти по-добър/добра" малко ме дразни. Нямам предвид случая, за който се използва ...

# 310
  • Мнения: 843
Само да поясня че "Жълтите листа"  и "Уволнение" са различни бг кавъри  Twisted Evil  "Жълтите листа" се пееше по купони много години преди чалгата да се появи на бял свят, а "Уволнение"-то си е чиста чалга, май изпълнена от Южен вятър, за първи път я чух с ужас в момента, в който пуснах на учениците ми „Gyöngyhajú lány" на Омега.

       Щях да го напиша.  Песента е прекрасна,  Не ме крайте да ви публикувам    текста на унгарски  превод. Тъжен е.   
      Има и едно изследване ,  запитване / не помня от кого/    едно цяло поколение.. коя е  |Тяхната песен, блус и прочие... или  са заченали детето си.
       " Омега"   разби класацията. /  Говоря за песента, независимо на колко езици е изпята..., но в българско, тогава,   си се пееше на унгарски.
    Тук,  през  2 седмици  някое новичко, ме запитва, коя е песента на брака ми..,и сватбата, на любовта. На любовта.., голямата.. е тази песен. Е, и малко " Пинк Флойд"  , разбира се. .... разбира се.

# 311
  • Мнения: 4 181

Клеопатра, човек трябва да може с достойнство да поема факта, че не е перфектен Wink
Нищо лично  Mr. Green
Няма перфектни хора и никога не съм претендирала да съм такава.
Понякога имам чувството тук във форума, че си говорим на различни езици.
Не желая да разваляме темата с лични нападки.
Ако имаш да ми казваш нещо направи го на ЛС.

# 312
  • Мнения: 1 735


Аз също не харесвам британския победител. Хареса ми клипа обаче..., и затова посочих линк-а.
А този израз "той е ... или тя е ....в пъти по-добър/добра" малко ме дразни. Нямам предвид случая, за който се използва ...


В интерес на  истината и на мен ми малко кух този израз, но ми се е лепнал паразитно именно тук от форума.  Crazy
А някой да знае случайно кой победи във Финландския Айдъл? Там имаше едно пишлеменце с дълга косица, направо ми взе акъла.   superuu Много ми се ще то да е спечелило! Praynig

# 313
  • София
  • Мнения: 676
Ян Бибиян, благодаря ти за линка към Деси Добрева!!!   bouquet Аз по принцип не харесвам Преслава и това изпълнение на Деси тотално затвърди впечатлението ми, че колкото и да се напъва, Преслава не е Idol!
Моят фаворит е Кремена. Още от началото. Без да имам претенции за компетентност, оценявам ги просто като фен и едни ме разтърсват, а други - не. Много е просто. Музиката е изкуство и най-важното е как въздейства.
За тази седмица, смятам че Преслава трябва да си ходи. За нея е най-добре да я грабват от Пайнер и да се развива... така ми звучи и изглежда просто...
Невена ми харесва само на някои от концертите, но не настръхвам... А и имам усещането, че баща и е вдигнал на крак целия бранш да я подкрепя и това ме дразни в известен смисъл.

П.п.: Rosita, детенцето ти има много магнетични очи!

# 314
  • Мнения: 2 013
Ян Бибиян, благодаря ти за линка към Деси Добрева!!!   bouquet Аз по принцип не харесвам Преслава и това изпълнение на Деси тотално затвърди впечатлението ми, че колкото и да се напъва, Преслава не е Idol!
Моят фаворит е Кремена. Още от началото. Без да имам претенции за компетентност, оценявам ги просто като фен и едни ме разтърсват, а други - не. Много е просто. Музиката е изкуство и най-важното е как въздейства.
За тази седмица, смятам че Преслава трябва да си ходи. За нея е най-добре да я грабват от Пайнер и да се развива... така ми звучи и изглежда просто...
Невена ми харесва само на някои от концертите, но не настръхвам... А и имам усещането, че баща и е вдигнал на крак целия бранш да я подкрепя и това ме дразни в известен смисъл.

П.п.: Rosita, детенцето ти има много магнетични очи!

Съгласна съм с мнението за Преслава.

А кой е бащата на Невена? По-скоро от кой бранш е?

Общи условия

Активация на акаунт