БЪЛГАРИЯ НА ФИНАЛ - ЕВРОВИЗИЯ 2007

  • 32 262
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 759
                Повече  Peace.
                Ех, отивам да простра дрехите. Много ми беше приятно да дискутирам с всички вас   bouquet! Матакосмата, съгласна съм с всичките ти предложения за бойкот и се присъединявам, без резерви  Peace.

# 781
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Хубавото е, че като се има предвид колко сме "многобройни" 7 милиона и предвид факта, че емигрантите ни не са повече от турците примерно, сме стигнало до 5-то място.

Това означава, че не сме си гласували сами, а и че хората са харесали песента. !!!!!!!

# 782
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Пфу, къде ще се мерим с турците, те са превзели Европа от бая време.
Щом и Англия даде 12т на Турция ...

Кеф ми е,
че имахме точки
почти от всяка нормална държава  Hug

ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ

БЪЛГАРИЯ Е НА ПЕТО МЯСТО

ЗАКЛАХМЕ ГИ

 bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg

 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44

# 783
  • Мнения: 6 417
Македонците нали ни обвиниха, че сме им гепили песента...сигурно са  мислели, че за себе си гласуват  newsm78

# 784
  • Мнения: 1 299
Извода е, че по света живеят повече сърби, от колкото българи ... Майтапче ... нашата песен заслужаваше да спечели ...
Извода е, че е истина мита за " сплотеността " на българите в чужбина.
МИт е многобройността на българите в чужбина, в сравнение с други.....
Ооо, я стига, поляците са повече от нас...Румънците също...и сърбите... Не сме повече от милион, и много са в щатите... Но от 38 милионна Полша емигрантите в Европа са много повече от нас...Както и тези от 20 милионна Румъния...че то и Гърците имат много емигранти...
Песента ни обаче беше класа над другите! особено сравнена с тоя идиот от Украйна или разгонените руски момиченца.... #Cussing out

# 785
  • Мнения: 1 101



Нещо не ми остана в съзнанието арменското парче, а мнозина гласуваха за Армения и то не само бивши съветски републики. Дайте линк, моля, искам да го чуя.  

 
[/quote]
http://www.eurovision.tv/addons/mediaplayer/video/arm.html

# 786
  • Мнения: 677
Само да питам-някоя от вас гласува ли?

# 787
  • France
  • Мнения: 726
БРАВО НА УНГАРЦИТЕ!!!!!!!!!!!!!!
и ТЕ ОБИЧАТ ШКЕМБЕ ЧОРБА!!!!!!!!!!!!!!!

# 788
  • Мнения: 218
Уффф............. Кой знае какво ще се изпише идните дни в пресата... Предполагам, че мнения, подобни на тези, нали този форум е микро модел на общественото мнение като цяло... така че и от мен ЧЕСТИТО най-накрая, плюх, плюх, време е да си лягам Tired Ще ви чета утре по пресата.... Лека нощ!

# 789
  • Мнения: 5 713
Хубавото е, че като се има предвид колко сме "многобройни" 7 милиона и предвид факта, че емигрантите ни не са повече от турците примерно, сме стигнало до 5-то място.

Това означава, че не сме си гласували сами, а и че хората са харесали песента. !!!!!!!


Така е, права си!
Да се радваме и на това, което имаме. Можеше да сме на 2-ро, както в един момент във временното класиране, но...

# 790
  • Мнения: 4 392
Пфу, къде ще се мерим с турците, те са превзели Европа от бая време.
Щом и Англия даде 12т на Турция ...

Кеф ми е,
че имахме точки
почти от всяка нормална държава  Hug

ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ

БЪЛГАРИЯ Е НА ПЕТО МЯСТО

ЗАКЛАХМЕ ГИ

 bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg

 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44

Абсолютно!! И то без да сме им комшии!! Wink

Това е повод за гордост! Grinning

# 791
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Само да питам-някоя от вас гласува ли?

не, ама накарах мои приятели в чужбина да гласуват с 5 смс-а, а накрая държавата, в която са не даде нито една точка за нас!!!
в случая Холандия !

Що ли ??? - Холандия -> Турция

# 792
  • София
  • Мнения: 900
Само да питам-някоя от вас гласува ли?

Аз да - ясу Маро  Wink

# 793
  • Мнения: 4 392
Само да питам-някоя от вас гласува ли?
Аз - не, но напомних на приятели в чужбина да гласуват за нас!!! Peace

# 794
  • Мнения: 6 417
Утрешните вестници отдавна се извъртяха. Ще четем в пунделник  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт